پرواز در ارتفاع صفر

آغاز تدوین پرواز در ارتفاع صفر با شاهرخ استخری

تاریخ انتشار : 2 مرداد 1396کد مطلب : 53488زمان مطالعه : 2 دقیقه
پرواز در ارتفاع صفر به تهیه کنندگی محمد نشاط با بازی شاهرخ استخری و عمار تفتی به مرحله تدوین رسید.

پرواز در ارتفاع صفر به تدوین رسید

سریال پرواز در ارتفاع صفر با بازی شاهرخ استخری بعد از گذراندن مراحل تصویربرداری هفت قسمت از آن به تدوین رسید. پرواز در ارتفاع صفر داستان زندگی یک خلبان نیروی هوایی است که برای شبکه یک سیما تولید میشود.

پرواز در ارتفاع صفر به کجا رسید

محمد نشاط تهیه کننده سینما و تلویزیون در خصوص آخرین وضعیت ساخت سریال پرواز در ارتفاع صفر گفت:تدوین هفت قسمت این مجموعه به پایان رسید و همزمان کارهای ویژوال آن پیش می رود.

وی افزود:دو تیم در بخش ویژوال فعالیت دارند که یکی در بخش های اجتماعی و تیم بعدی در بخش جنگی. کار جلوه های ویژه این سریال بسیار دشوار و زمان بر است.

نشاط اظهار داشت:همزمان با این امور، صداگذاری این مجموعه انجام می شود. همچنین آهنگ تیتراژ پایانی ساخته شده که در صورت تایید از طرف من و عبدالحسن برزیده ساخت موسیقی و دیگر کارهای مربوط به این بخش پیش می رود.

پرواز در ارتفاع صفر

عمار تفتی و شاهرخ استخری در پرواز در ارتفاع صفر

گفتنی است؛ مجموعه تلویزیونی «پرواز در ارتفاع صفر» به کارگردانی عبدالحسن برزیده و به تهیه کنندگی محمد نشاط است.

این مجموعه که زندگی یک خلبان نیروی هوایی را در دوران دفاع مقدس روایت می کند، با همکاری نیروی هوایی جمهوری اسلامی و در هفت قسمت 45 دقیقه ای در گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما تهیه و تولید می شود. قرار است این سریال، در هفته دفاع مقدس سال آینده از این شبکه به روی آنتن برود.

علی عمرانی، شاهرخ استخری، عمار تفتی، سوگل خلیق، محمد عمرانی، حمیدرضا نیکدل، بهاره ریاحی، رضا رادمنش، حدیث تهرانی، مجید جعفری، پیام داداشیان، رضا مسعودی از بازیگران اصلی سریال پرواز در ارتفاع صفر هستند.

عوامل این سریال عبارتند از:

مدیر تصویربرداری:ایرج عاشوری، مدیر هنری:مشکین مهرگان، طراح صحنه:رضا دین محمدی، طراح لباس:مرجان گلزار، چهره پرداز:ایمان امیدواری، صدابردار:بهمن حیدری، دستیار اول کارگردان:پگاه جهاندار، برنامه ریز:ژرژ هاشم زاده، مدیر تولید:امیر نشاط، دستیار اول فیلمبردار:سیروس کفاش، جلوه های کامپیوتری:امیر رضا معتمدی، مجری طرح نظامی:سرهنگ مجید جوشقانی، مدیرتولید نظامی:علی عنبرانی، مدیران تدارکات:امیرهوشنگ حسینی و شهرام شاهرخ، خدمات:رضا بیواره.

آغاز تدوین پرواز در ارتفاع صفر با شاهرخ استخری

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی