آنتی ویروس ایرانی ابتکاری جالب با استفاده از تصاویر مناطق گردشگری ایران ایجاد نموده است.

ابتکار زیبای آنتی ویروس ایرانی :تصاویری از جای جای ایران

در این سال ها که زیبایی های ایران بیش از هر زمان دیگری، در بین شلوغی زندگی مان، هیاهوی شهر و آلوگی هوا گم شده، طراحان یک آنتی ویروس ایرانی با بکارگیری تصاویری زیبا از ایران در درون برنامه، بار دیگر این زیبایی ها را به جایی نزدیک ما آوردند.
ضد ویروس شید که حدود 7 سال است در بازار ایران مشغول به کار هست، اخیرا نسخه ی جدیدش ارائه شده که این تصاویر زیبا در درون محیط این برنامه تعبیه شده. به گفته ی سایت این شرکت، این آنتی ویروس از دو موتور شناسایی «تولید خارج از ایران» (نود و آویرا) بصورت همزمان استفاده میکند که عملا قدرت شناسایی آن را در حد این محصولات خارجی بالا می برد.
 
اگرچه استفاده از این ظاهر و در عین حال دو موتور خارجی برای شناسایی ویروس ها تضادی عجیب را به وجود آورده، با این حال، کار کردن و داشتن این محصول حتی برای مدتی کوتاه، حس خوشایند و آشنایی رو ایجاد می کند که دلپذیر است.
مسلما طراحی ظاهری این ضد ویروس، با آنتی ویروس های مشابه خیلی متفاوت است، اما ناخودآگاه ما را به یاد طراحی صفحه ی ورود ویندوز 10 و یا طراحی بسیار از وب سایت های معروف با طراحی های جدید می اندازد که در آن ها تصویر زیبایی در پس زمینه، در حین کار با نرم افزار چشم را نوازش میدهد.
عکس ها از مکان های معروفی مانند سی وسه پل اصفهان گرفته و تا ناشناخته ترین محل های استان زیبای زاهدان هستند.
 
 
شاید حمایت از این محصول بتواند از طرفی این زیبایی ها را برای تعداد بیشتری از ما زنده کند و از طرف دیگر به تیم کوچک طراح آن در راه رسیدن به اهداف بزرگ تر کمک کند.
در هر صورت سایت آنها ، دانلود و استفاده 30 روزه رایگان این آنتی ویروس را برای تمام کاربران ایجاد کرده است ، به هر حال با توجه به قیمت پایین تر این محصول می توان به آن به چشم جایگزینی خوب برای آنتی ویروس های خارجی که این روزها قیمت آنها سر به فلک کشیده نگاه کرد.

آنتی ویروس ایرانی با تصاویر دیدنی از تمامی نقاط ایران

53
این مطلب مفید بود ؟30
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی