مجهز کردن اتومبیل جگوار

نسخه نهایی جگوار 2018 E-type + تصاویر

کد مطلب : 70650زمان مطالعه : 2 دقیقه
آخرین عرضه جگوار E-type بر میگردد به چند دهه پیش ولی یکی از طرفداران این اتومبیل قدیمی با تخصص خود توانست این ماشین را با فناوری های جدید به روز رسانی کند.

رونمایی از نسخه نهایی جگوار E-type بدست طرفدار قدیمی اش

جگوار E-type یکی از اتومبیل های بی نظیر و پرطرفدار شرکت جگوار است که فروش آن از دهه ی 1960 شروع شد.شرکت جگوار در سال 1922 میلادی توسط ویلیام لیونز تاسیس شد.

همان گونه که گفتیم جگوار E-type یکی از مدل های پر طرفدار جگوار در تمام دوران این شرکت بوده است.اما این شرکت پس از سال 1975 میلادی دیگر به تولید و عرضه این اتومبیل پایان داد.

اما یکی از طرفداران جگوار E-type برای اینکه بتواند اتومبیل مورد علاقه اش را طبق فناوری ها و تکنولوژی قرن 21م مطابق کند،تصمیم گرفت تا اتومبیل 40 ساله را کاملا تعمیر کند و به فناوری و تکنولوژی قرن 21م مجهز سازد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

 اتومبیل جگوار قدیمی

اتومبیل جگوار E-type به روز شده توسط طرفدارش

یکی از متخصصان اتومبیل برای اینکه بتواند اتومبیل مورد علاقه خود را که متعلق به 1974 میلادی می باشد را به فناوری و تکنولوژی قرن 21م میلادی مجهز کند.وی موتور اتومبیل جگوار E-type را از موتور 5.3 لیتری  V12 به موتور 6.1 لیتری  V12 با ظرفیت گنجایش 284bhp تغییر داده است.همچنین برای کنترل بهتر اتومبیل،گیربکس را کاملا تغییر داده است و اتومبیل را به یک گیربکس جدید مجهز نموده است.

مشخصات فنی اتومبیل جگوار

تجهیزات جدید اتومبیل جگوار E-type 

داخل اتومبیل نیز کاملا با فناوری های جدید البته با ظاهر اصلی خود احیا شده است.صندلی های داخل اتومبیل از چرم هستند و سیستم تهویه با فناوری جدید ساخته شده است که برای تابستان و زمستان کاملا مناسب است.

عکس اتومبیل جگوار

فناوری های جدید اتومبیل جگوار E-type 

همچنین از سیستم صوتی مدرن که قابلیت اتصال با بلوتوث و AUX به این اتومبیل بی نظیر نصب شده است که می تواند موجبات سرگرمی را فراهم سازد.یکی از تغییرات چشمگیر این اتومبیل،تغییر قابلیت روشن کردن اتومبیل است که دیگر لازم نیست با استفاده از کلید روشن شود و تنها با فشردن دکمه Start engine می توان اتومبیل را به سادگی روشن کرد.

عکس اتومبیل جگوار قدیمی

کارکرد جدید اتومبیل جگوار 40 سال پیش

مالک این اتومبیل،با تغییرات چشمگیر و بی نظیری که بر روی این اتومبیل پیاده کرده است،نشان داد که به چه میزان به این اتومبیل علاقمند است و با این میزان علاقه انتظار نمی رود که وی اتومبیلش را برای فروش در مزایده بگذارد.

جالب است بدانید که قیمت این سری از اتومبیل ها از 285000 پوند آغاز می شود!

قیمت اتومبیل جگوار

رونمایی از آخرین نسخه اتومبیل جگوار E-type  

رونمایی از آخرین نسخه اتومبیل جگوار E-type !! + تصاویر

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
برچسب :
وبگردی