ازدواج بابک حمیدیان و مینا ساداتی

ناگفته هایی از ازدواج بابک حمیدیان و مینا ساداتی

تاریخ انتشار : 4 فروردین 1395کد مطلب : 28655زمان مطالعه : 2 دقیقه
بابک حمیدیان بازیگر سریال بیمار استاندارد که اولین حضور مشترک وی با همسرش مینا ساداتی در تلویزیون عید سال 95 اتفاق افتاد از چگونگی رسانه ای شدن خبر ازدواجشان سخن گفت. در ادامه ناگفته هایی جالب از ازدواج بابک حمیدیان و مینا ساداتی را می خوانید.

ازدواج بابک حمیدیان و مینا ساداتی

خبر ازدواج بابک حمیدیان بازیگر شناخته شده سینما، تئاتر و تلویزیون با مینا ساداتی که به تازگی در فضای مجازی طنین انداز شده باعث شد بابک حمیدیان که اولین حضور مشترک وی با همسرش مینا ساداتی در تلویزیون را در برنامه یک یک با اجرای علی ضیا تجربه کرد حرفهایی پیرامون این خبر در این برنامه بازگو کند.

سیدعلی ضیاء مجری تلویزیون ویژه برنامه «یک یک» را برای تحویل سال شبکه یک سیما به مدت بیش از 10 ساعت اجرا کرد.

یکی از برگ برنده های این برنامه حضور بابک حمیدیان و مینا ساداتی که اینگونه خبر ازدواجشان را به صورت رسمی اعلام می کردند، بود.

ازدواج بابک حمیدیان و مینا ساداتی

حمیدیان در این برنامه در گفت و گو با ضیاء بیان کرد:اکنون هیجان زده ام. وقتی آدم جزو مهمان های آخر یک برنامه با این کیفیت و تنوع مهمان است نمی داند به چه کسی سلام بدهد و چه کسی را از لیست جا بیندازد.

وی با بیان اینکه سومین بار است در برنامه های ضیاء حضور پیدا می کند درباره ماجرای ازدواج خود با ساداتی اظهار کرد:سونامی دنیای مجازی خوشبختانه یا متاسفانه انسان را می برد. واقعیت این است که اتفاقی که برای من و خانم ساداتی افتاده در شلوغی های تهران و بحران هایی که مردم سرزمین دارند اتفاق ویژه ای نیست. بلکه یک اتفاق آرام در کنار حوادث دیگر است.

ازدواج بابک حمیدیان و مینا ساداتی

ایفاگر شخصیت اصلی سریال «بیمار استاندارد» تأکید کرد:قرار نیست به مردم بگوییم ما تفاوتهایی با شما داریم و ما همواره از این ماجرا فرار کردیم. اما همانطور که اشاره کردم سیل دنیای مجازی انسان را می برد و ما نفهمیدم چگونه شد که دنیای مجازی از خبر ازدواج ما پر شد.

حمیدیان ادامه داد:حتی همانطور که متوجه شده اید عکسی از آن لحظه باشکوه نیست. من و مینا برای فیلم «هیهات» به کارگردانی هادی مقدم به کربلا مشرف شدیم و در خبرهایی که از ازدواجمان منتشر شد، معمولا از عکس ما در کربلا استفاده کرده اند. ما فکر نمی کردیم بین خبرهای محسن و سام و بنیامین، خبر ازدواج ما هم مهم باشد.

ازدواج بابک حمیدیان و مینا ساداتی

ساداتی نیز ضمن خسته نباشید به عوامل پشت صحنه برنامه، از اینکه پیش از حضور در «یک یک» به تماشای آن نشسته بودند سخن گفت و افزود:ما نمی خواستیم درباره این جریان حرف بزنیم و فکر می کردیم قرار نیست زندگی خصوصی مان رسانه ای شود. اما دیگر این موضوع دست ما نبود.

حمیدیان نیز درباره فضای سریال «بیمار استاندارد» توضیح داد و ترکیب سعید آقاخانی با بهرام توکلی را به شکل گرفتن یک سریال با حال و هوای طنز فانتزی منجر دانست که البته شباهتی به جنس طنزهایی که با بازی امثال حمید لولایی از تلویزیون پخش می شود ندارد.

وی همچنین در پایان حرفهایش آرزو کرد در سال جدید مردم برای یک ربع هم که شده به زندگی هم کار نداشته باشند.

ناگفته هایی از ازدواج بابک حمیدیان و مینا ساداتی

4180
این مطلب مفید بود ؟14535
برگرفته از پرشین وی - / ل
وبگردی