مینا ساداتی و بابک حمیدیان
بابک حمیدیان و مینا ساداتی دو بازیگر درخشان سینما و تلویزیون ایران که از قضا زن و شوهر هم هستند، لیستی از فیلم های مشترک این دو بازیگر را برایتان آماده کرده ایم.

فیلم های مشترک بابک حمیدیان و مینا ساداتی

ازدواج میان هنرمندان از اتفاقات رایج در دنیای هنر است و زوج های هنری زیادی در سینمای ایران وجود دارند که گاهی در آثار مختلف تلویزیونی و سینمایی با یکدیگر همکاری می کنند. بابک حمیدیان بازیگر توانایی که عیار هنری خود را با ایفای عالی نقش ها متنوع و بعضاً متضاد بارها اثبات کرده، اوایل سال 1394خبرازدواجش با مینا ساداتی بازیگر توانا و بی حاشیه سینما و تئاتر را در برنامه سه ستاره با اجرای احسان علیخانی علنی نمود. در ادامه این بخش از نمناک به معرفی فیلم های مشترک بابک حمیدیان و مینا ساداتی و نقش آنها در این آثار خواهیم پرداخت.

مینا ساداتی و بابک حمیدیان در فیلم هیهات

هیهات فیلمی به کارگردانی و نویسندگی هادی نائیجی، دانش اقباشاوی، روح‌الله حجازی و هادی مقدم‌دوست است که با درون‌مایه‌ای مذهبی و اعتقادی در 4 اپیزود سعی در نمایش ارتباط مردمان معاصر با فرهنگ و منش عاشورایی دارد.

در این فیلم بابک حمیدیان با همسرش مینا ساداتی همبازی بوده است.حمید فرخ نژاد، حامد بهداد، خسرو شهراز، بهاران بنی احمدی و...از دیگر هنرمندان فیلم هیهات بوده اند.

فیلم هیهات

مینا ساداتی و بابک حمیدیان در فیلم هیهات

مینا ساداتی و بابک حمیدیان در فیلم هفت

سریال هفت دومین تجربه کیارش اسدزاده در نمایش خانگی در ژانر درام، اجتماعی و هیجان‌انگیز است که در آن مینا ساداتی و همسرش بابک حمیدیان همراه با هنرمندانی چون رضا کیانیان،مهدی هاشمی،نیکی کریمی، علی مصفا،امیر جعفری،هانیه توسلی،،نازنین بیاتی، حدیث میرامینی و...بازی کرده اند.

هفت روایتگر زندگی هفت جوان دانشجو است که با مشکلات مالی شدیدی در زندگی خود روبرو هستند، به همین خاطر اغذیه‌فروشی سیار راه انداخته اما وارد یک راه پر و پیچ و خم شده و به راه خلاف کشیده و زندگی آنها تحت تاثیر قرار می گیرد.

تنها در چند دقیقه سکوت با بازی مینا ساداتی و بابک حمیدیان

تنها در چند دقیقه سکوت یکی دیگر از فیلم های مشترک مینا ساداتی و بابک حمیدیان است، این فیلم در ژانر اجتماعی به کارگردانی بهاره صادقی جم می باشد که به چالش های روابط یک زوج پس از ازدواج می پردازد.

مینا ساداتی در این فیلم نقش شهرزاد ملک همسر امیرعلی اخوتی (با بازی کوروش تهامی) موزیسین معروف را در کنار هنرمندانی چون بابک حمیدیان،کوروش تهامی، یدالله شادمانی، منیر شاهین و...ایفا می کند.

چند دقیقه سکوت

مینا ساداتی و بابک حمیدیان در فیلم چند دقیقه سکوت

مینا ساداتی و بابک حمیدیان در فیلم خرگیوش

بابک حمیدیان و مینا ساداتی در فیلم خرگیوش به کارگردانی و نویسندگی مانی باغبانی و تهیه‌کنندگی حبیب اسماعیلی نه تنها همبازی بوده اند بلکه در این فیلم سینمایی نقش یک زوج را ایفا نموده اند. بابک حمیدیان در خرگیوش نقش آرش و مینا ساداتی نقش بیتا نامزد آرش را ایفا کرده است. در این فیلم جواد عزتی، ملیکا شریفی نیا، بهرام رادان و... نیز بازی کرده اند.

فیلم خرگیوش

بابک حمیدیان و همسرش در فیلم خرگیوش

سرو زیر آب، فیلم مشترک مینا ساداتی و بابک حمیدیان

سرو زیرآب فیلمی به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر و تهیه‌کنندگی سید حامد حسینی است، در این فیلم گروه‌های تفحص، پیکرهایی از شهدا را برگردانده‌اند و پدری (همایون ارشادی) همراه با دخترش (مینا ساداتی) به دنبال فرزند آمده و جسد پسری با همین نام به خانواده شهیدی همنام سپرده شده و حالا جهانبخش (بابک حمیدیان) باید شهدا را به خانواده برگرداند و با تبعات ایده و تصمیمش عملا روبه‌رو شود.

سرو زیراب

مینا ساداتی و همسرش در فیلم سرو زیر آب

جشن دلتنگی با بازی مینا ساداتی و بابک حمیدیان

جشن دلتنگی فیلم سینمایی در ژانر عاشقانه و درام به کارگردانی پوریا آذربایجانی محصول سال 1396 است که مینا ساداتی و بابک حمیدیان نقش یک زوج را به عهده دارند و یکی از فیلم هایی بود که این زن و شوهر بازیگر، در آن همسر یکدیگر بودند.

فیلم جشن دلتنگی

مینا ساداتی و همسرش بابک حمیدیان در جشن دلتنگی

فیلم های مشترک مینا ساداتی و بابک حمیدیان + عکس

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
منبع : عکس: چکامه خویدی/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی