استقلال نساجی

ترکیب احتمالی استقلال مقابل نساجی مازندران

تاریخ انتشار : 19 شهریور 1401کد مطلب : 56153تعداد نظرات : 1 نظر
استقلال برای دومین بازی متوالی امروز در ورزشگاه آزادی میزبان خواهد بود.

فرارو:در چارچوب مسابقات هفته ششم لیگ برتر فوتبال تیم استقلال تهران از ساعت 17:30 امروز در ورزشگاه آزادی میزبان تیم نساجی مازندران خواهد بود. استقلال تهران برای دومین بازی متوالی در این ورزشگاه به میدان می‌رود. آبی پوشان در هفته پنجم از پیکان میزبانی کردند و به تساوی بدون گل رضایت دادند.

استقلال درحالی هشتمین امتیاز فصل جاری را با تساوی مقابل پیکان به دست آورد که طی هفته اخیر تمامی اعضای تیم تحت هدایت ریکاردو ساپینتو برای کسب سه امتیاز مقابل نساجی آماده شده‌اند.

تیم تحت هدایت حمید مطهری در بازی خارج از خانه کار دشواری را مقابل حریفش در سوپرجام خواهد داشت؛ آبی‌ها برای عبور از بحران نتایج ابتدای فصل و انتقادات گسترده به کسب پیروزی نیاز مبرم دارند.

استقلال برای حضور در این بازی محمد حسین مرادمند، عزیزبک آمانوف، امید حامدی‌فر، سینا سعیدی‌فر، آرمان رمضانی و محمد حسین زواری را با نظر ساپینتو در لیست بازیکنان در اختیار ندارد.

استقلال مقابل پیکان با حضور سید حسین حسینی برای سومین بازی پیاپی موفق به ثبت کلین شیت شد. او بدون شک اولین انتخاب ریکاردو ساپینتو برای مسابقه امروز خواهد بود.

خط دفاعی آبی پوشان بازی قبلی با یک تغییر همراه بود که کوین یامگا از خط تهاجمی به جای صالح حردانی در خط دفاعی حضور یافت. او کنار رافائل سیلوا، عارف غلامی و ابوالفضل جلالی بازی کرد. به نظر می‌رسد برای این بازی در سمت چپ خط دفاعی تغییر ایجاد شود و جعفر سلمانی از ابتدای به جای جلالی به میدان برود.

در خط میانی آرش رضاوند به جای سعید مهری دوباره فیکس خواهد بود تا کنار روزبه چشمی و مهدی مهدی پور بازی کند.

مطابق مسابقه گذشته حضور همزمان محمد محبی، مهدی قایدی و پیمان بابایی در خط حمله انتخاب سرمربی پرتغالی است که فوتبال تهاجمی تیمش برابر پیکان رضایت داشت، اما مانند هواداران انتظار دارد که آن‌ها در گلزنی و به ثمر رساندن موقعیت‌ها دقت بیشتری به خرج بدهند.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل نساجی مازندران:

سید حسین حسینی، کوین یامگا، رافائل سیلوا، عارف غلامی، جعفر سلمانی، روزبه چشمی، مهدی مهدی پور، آرش رضاوند، محمد محبی، مهدی قایدی و پیمان بابایی

انتهای پیام/م

ترکیب احتمالی استقلال مقابل نساجی مازندران

51
این مطلب مفید بود ؟10
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی