استقلال و پارس جنوبی

نتیجه بازی استقلال و پارس جنوبی امروز 24 شهریور + فیلم

تاریخ انتشار : 24 شهریور 1396کد مطلب : 56540زمان مطالعه : 2 دقیقه
نتیجه بازی استقلال و پارس جنوبی جم امروز جمعه 24 شهریور 96 از هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس را در سایت نمناک مشاهده می کنید.

بازی استقلال و پارس جنوبی جم در هفته ششم لیگ برتر

تیم های استقلال تهران و پارس جنوبی جم از هفته ششم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس در ورزشگاه تختی به مصاف هم رفتند که در پایان تیم پارس جنوبی جم با نتیجه 2 بر صفر شاگردان علیرضا منصوریان را شکست داد.

تیم داوری بازی استقلال و پارس جنوبی جم

داور:اشکان خورشیدی؛ کمک ها:رضا سخندان، حسن ظهیری و محمد ملکی/ ناظر:حسین عسکری

ترکیب استقلال و پارس جنوبی جم

پارس جنوبی جم: محسن فروزان، مجتبی لطفی، حامد نورمحمدی، فرشاد محمدی مهر، میثم تیموری، فرشاد سالاروند، حسین پورامینی، امید سینک، علی دشتی(1+45- مهدی زبیدی)، آلویس نانگ(55- امیرارسلان مطهری) و ابراهیم صالحی(72- احسان تاییدی)
سرمربی:مهدی تارتار
استقلال تهران: سید حسین حسینی، روزبه چشمی، لئوناردو پادوانی، خسرو حیدری، آرمین سهرابیان(55- میلاد زکی پور)، فرشید باقری، امید نورافکن، فرشید اسماعیلی(72- مهدی قائدی)، سرور چپاروف، جابر انصاری(82- حسن بیت سعید) و علی قربانی.
سرمربی:علی منصوریان 

بازی استقلال و پارس جنوبی جم

نتیجه نهایی بازی

پارس جنوبی  2 _ 0 استقلال

دشتی '38          

سالاروند '90            

شرح گل های بازی استقلال و پارس جنوبی جم

پارس جنوبی جم: دقیقه 38:علی دشتی:دشتی از اشتباه پادوانی در سمت چپ محوطه جریمه استقلال استفاده برد و با توپ ربایی از او و جای گذاشتن چشمی و حسینی، با ضربه چیپ تماشایی گل اول بازی را برای پارس جنوبی به ثمر رساند تا ورزشگاه تختی جم غرق در شادی شود. 
پارس جنوبی جم دقیقه 8+90:فرشاد سالاروند :پنالتی ای که با خطای حسینی روی مطهری به دست آمده بود را سالاروند به سمت راست دروازه زد که حسینی به خوبی آن را مهار کرد ولی در ریباند سالاروند توانست گلزنی کند.

فیلم خلاصه بازی استقلال و پارس جنوبی جم

فیلم و نتیجه بازی استقلال و پارس جنوبی در لیگ برتر

3.813
این مطلب مفید بود ؟103
منبع : نمناک - /م
وبگردی