استقلال

خبر خوب برای بازیکنان استقلال

تاریخ انتشار : 30 فروردین 1399کد مطلب : 25487زمان مطالعه : 1 دقیقه
باشگاه استقلال پیش از عید نوروز نتوانست به اعضای خود پرداختی داشته باشد که این موضوع دلخوری بازیکنان این تیم را به همراه داشت.

خبرآنلاین:باشگاه استقلال پیش از عید نوروز نتوانست به اعضای خود پرداختی داشته باشد که این موضوع دلخوری بازیکنان این تیم را به همراه داشت. با این حال به نظر می رسد سعادتمند توانسته مبلغی را تهیه کند به زودی به دست نفرات این تیم خواهد رسید.

احمد سعادتمند از زمان انتصابش به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال در تلاش بود تا مبلغی تهیه کند و بخشی از دستمزد اعضای تیم را بدهد. ظاهرا هم تلاش های سعادتمند جواب داده و مبلغی در حدود 4 میلیارد تومان از اسپانسر به حساب باشگاه استقلال واریز شدهاست. در حال حاضر سعادتمند به دنبال تهیه لیست دریافتی های با تمام اعضای باشگاه است تا بتواند با پرداخت مبلغی لیست دریافتی تمام اعضا را یکسان کند و همه بازیکنان تیم درصد مشابهی از قرارداد خود را کسب کرده باشند. 

احتمالا با پرداخت این مبلغ درصد دریافتی تمام اعضای باشگاه استقلال به 50 درصد خواهد رسید و اگر پول دریافتی اسپانسر بتواند درصد بیشتری به اعضای تیم برساند هم همه به یک اندازه دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام/م 

خبر خوب برای بازیکنان استقلال

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
وبگردی