امید حاجیلی

جواب جالب رامبد جوان به گلایه امید حاجیلی

تاریخ انتشار : 3 دی 1395کد مطلب : 41473زمان مطالعه : 3 دقیقه
خندوانه دیشب میزبان امید حاجیلی خواننده پاپ و پرانرژی کشورمان بود که برنامه شادی را رقم زد, امید حاجیلی گلایه ای از رامبد جوان کرد و با جواب جالب او روبرو شد.

امید حاجیلی در برنامه خندوانه

امید حاجیلی که دیشب مهمان برنامه خندوانه بود، در روز 2 مهر 1362 در تهران به دنیا آمده است. او نوازنده ساز ترومپت، خواننده سبک پاپ، تنظیم کننده و آهنگساز است. و سه آلبوم آلگرو و دارکوب و حاجیلیتو را منتشر کرده است.

رامبد جوان در ابتدای برنامه با پرسیدن سوالی درباره اسم عجیب ''حاجیلی تو'' گفتگوی خود را با این خواننده آغاز کرد.

حاجیلی با اشاره به عشق و علاقه خود به موزیک آمریکای جنوبی گفت:این اسم به خیلی سال پیش برمی گردد که به مرور زمان، خواندن حاجیلی تو در آهنگ هایم وصف و گسترش یافت. بعدها متوجه شدم "حاجیلی تو" به اصطلاح زبان ایتالیایی حاجیلی کوچک معنا دارد.

امید حاجیلی

امید حاجیلی مهمان برنامه خندوانه

وی در خصوص تدریس خود در دانشگاه اظهار داشت:استاد اهل دلی هستم و با شاگردانم در خصوص اجرای صحنه نیز کار میکنم، به طوری که آنها روی صحنه ساز میزنند و من ایرادهایشان را می گیرم همچنین کلاس ترومپت هم دارم.

پس از این صحبت ها، رامبد جوان از امید حاجیلی خواست «خندوانه» را به کلاس درس تبدیل کند.

حاجیلی با توجه به شیطنت هایی که جوان داشت به او گفت:تو دانشجوی خوبی نیستی و فضای شادی را در برنامه ایجاد کرد.

جوان در طی برنامه با خواندن چند جمله ثقیل ادبی از حاجیلی خواست تا با قطعه ای موسیقیایی آن را به اجرا در آورد. این خواننده نیز با هوش و ذکاوت خود با همراهی تماشاگران داخل استودیو، قطعه موسیقی را ابداع کرده و جمله ها را شعرگونه به اجرا درآورد.

حاجیلی در پاسخ به رامبد جوان در خصوص بازی ایران و استرالیا عنوان کرد:من بازی را با استرس دیدم اما استرس من از این بابت بود که معلم فیزیک قرار بود به منزل ما بیاید. انتظار برای آمدن معلم و هیجان بازی باعث ایجاد اضطراب در من شده بود. اما پس از پایان بازی، با تماس معلم که در ترافیک مانده بود، خوشحالیم دو چندان شد.

جوان درباره اینکه حاجیلی در خلوت خود چه آهنگی را میخواند سوال کرد و او در پاسخ گفت:آهنگ های خودم را زمزمه میکنم، بیشتر دنبال خلق کردن هستم، حتی آهنگ های خواننده های دیگر را در ماشین گوش میکنم. مدل آهنگ گوش کردن ما خیلی متفاوت است و مثل نقاش می ماند که در یک نمایشگاه به دیدن آثار می رود و تخصصی نگاه میکند.

امید حاجیلی

امید حاجیلی و رامبد جوان

در ادامه برنامه، جوان از حاجیلی درخواست کرد که آهنگی را اجرا کند، که در خلال آن گلایه خواننده پاپ شروع شد؛ ما چند ساله همدیگر را میشناسیم؟ و چند سال است «خندوانه» را اجرا میکنی؟

رامبد جوان گفت:چهار فصله «خندوانه» را میسازم و تاکنون حدود 435برنامه ساختیم.

حاجیلی با بیان گلایه خود گفت:من سالهاست اجرای کنسرت دارم اما تا کنون در هیچ یک از کنسرت هایم حضور نداشته ای.

جوان در واکنش به این موضوع با خنده گفت:غلط کردم، امیدجانم من تو را خیلی دوست دارم و اولین کنسرتی که داشته باشی از صبح میام هر کاری داشته باشی انجام میدهم.

در بخش دیگر برنامه امید حاجیلی آهنگی را اجرا کرد.

امید حاجیلی

اجرای امید حاجیلی در برنامه خندوانه

در ضمن حاجیلی به درخواست رامبد جوان درباره اینکه چه کاری برای خوشحالی بقیه افراد انجام می دهد، گفت:کنسرتی را بدون هیچ هزینه ای برای بچه های بی سرپرست و خانواده هایشان اجرا می کنم و از تو میخواهم در این امر همراهیم کنی.

در پایان حاجیلی آرزوی خود را اینگونه بیان کرد:آرزوی سلامتی برای همه مردم دارم و این مهمترین آرزویی است که برای خودم، خانواده و همه کسانی است که دوستشان دارم. آرزوی شخصی خودم این است که سایه پدر و مادرم بالای سرم باشد و از همه کسانی که منو حمایت می کنند، تشکر می کنم.

جواب جالب رامبد جوان به گلایه امید حاجیلی

4.623
این مطلب مفید بود ؟212
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
وبگردی