زیبا بروفه
بازیگران زیادی از زمان های دور تا امروز در فیلم ها و سریال ها به ایفای نقش در کسوت خبرنگاری پرداخته اند که از جمله آنها میتوان به زیبا بروفه،مریلا زارعی و امیر جعفری اشاره کرد.

بازیگرانی که در نقش خبرنگار جلوی دوربین رفتند

امروز 17 مرداد همزمان با سالروز درگذشت محمود صارمی و جمعی از خبرنگاران کشورمان در سال 77 به دست گروهک تروریستی طالبان است. به مناسبت گرامی داشت یاد این خبرنگاران این روز در تقویم رسمی کشور ما به نام روز خبرنگار نامگذاری شده است.

به مناسبت روز خبرنگار مروری بر بازیگرانی که در نقش خبرنگار در فیلم و سریال های تلویزیون خوش درخشیدند داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

این بازیگران در نقش خبرنگار خوش درخشیدند

فیلم و سریال های زیادی درباره خبرنگاران ساخته شد و شخصیت های زیادی در نقش خبرنگار در سینما و تلویزیون درخشیدند که در ادامه به برخی از آنها اشاره میکنیم.

صحرااسدالهی در بچه مهندس

صحرا اسداللهی

صحرا اسدالهی بازیگر سریال بچه مهندس

صحرا اسدالهی در سریال بچه مهندس یکی از جدیدترین بازیگرانی بود که در نقش خبرنگار جلوی دوربین رفت و نمایشی از سختی های حرفه خبرنگاری را در این سریال به تصویر کشید.

لیلا اوتادی در حوالی پاییز

لیلا اوتادی

لیلا اوتادی بازیگر نقش خبرنگار در سریال حوالی پاییز

لیلا اوتادی یکی دیگر از بازیگرانی است که در نقش خبرنگار جلوی دوربین رفته است و در نقش یک خبرنگار جدی و آرام ظاهر شد و با پیوند خوردن داستان این سریال با حادثه تلخ منا لحظاتی از سختی های شغل خبرنگاران به نمایش گذاشته شد.

آزاده صمدی در عالیجناب 

آزاده صمدی

آزاده صمدی خبرنگار سریال عالیجناب

آزاده صمدی در سریال عالیجناب بازیگر نقش یک خبرنگار به نام لیلا مظاهر بود که درگیر ماجراهای انتخاباتی این سریال به کارگردانی سام قریبیان شده بود.

امیر جعفری در بدون شرح

بازیگران بدون شرح

بازیگران نقش خبرنگار در سریال بدون شرح

امیر جعفری یکی از اولین بازیگرانی بود که لباس خبرنگاری بر تن کرد و در سریال بدون شرح ایفاگر نقش سردبیر یک هفته نامه به نام شهر قشنگ شد. در این سریال بازیگران دیگری چون فتحعلی اویسی ، بیژن بنفشه خواه ، فلامک جنیدی و مهدی صبایی نیز نقش خبرنگار این هفته نامه را بازی میکردند.

یکتا ناصر در با من بمان

یکتا ناصر

یکتا ناصر خبرنگار سریال با من بمان

یکتا ناصر یکی از بازیگرانی است که سالها دور در سریال با من بمان در نقش نرگس مینایی با لباس خبرنگار هنری یک مجله جلوی دوربین رفت و نقشش مورد توجه بسیاری از علاقه مندان قرار گرفت.

زیبا بروفه در سریال هاتف

زیبا بروفه

زیبا بروفه خبرنگار سریال هاتف

زیبا بروفه هم یکی از بازیگرانی است که یکبار در سریال هاتف و در نقش ریحانه ایفاگر نقش یک خبرنگار بود و شکل و شمایل متفاوتی از حرفه خبرنگاری را به نمایش گذاشت و متفاوت تر از دیگر بازیگران این نقش حرفه خبرنگاری را بازی کرد.

سوگل طهماسبی در سریال برادر

سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی خبرنگار سریال برادر

سوگل طهماسبی در سریال برادر ایفاگر نقش یک خبرنگار بود و طبق گفته خود خانم بازیگر قبل از بازی در این سریال با چند خبرنگار صحبت کرده بود اما باز هم نقشی جدی ، آرام و بی هیاهو از یک خبرنگار به تصویر کشیده شد.

مریلا زارعی در پلیس جوان

بازیگران پلیس جوان

مریلا زارعی خبرنگار پلیس جوان

مریلا زارعی در سریال پلیس جوان در اولین تجربه های بازیگری اش ایفاگر نقش یک خبرنگار جستجوگر و کنجکاو شد و به خوبی توانست از عهده ایفای این نقش برآید و یکی از بازیگرانی بود که در این نقش موفق ظاهر شد.

ستاره اسکندری در شوق پرواز

ستاره اسکندری

ستاره اسکندری خبرنگار سریال شوق پرواز

ستاره اسکندری در سریال شوق پرواز یکی از دیگر از هنرمندانی بود که لباس خبرنگاری بر تن کرد و به دنبال کشف داستان زندگی شهید عباس بابایی رفت.

مونا فرجاد در سلام

سریال سلام یکی از سریال هایی بود که مونا فرجاد در آن لباس خبرنگاری بر تن کرد و در نقش خبرنگاری جسور ، شاد و پر انرژی خوش درخشید.

لیلا بلوکات اخراجی های 2

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات خبرنگار اخراجی های 2

لیلا بلوکات هم در فیلم اخراجی های 2 لباس خبرنگاری بر تن کرد و در کنار بازیگران پر شور و حال این فیلم ایفاگر نقش یک خبرنگار شد.

طناز طباطبایی و حامد بهداد نارنجی پوش

نارنجی پوش

حامد بهداد و لیلا حاتمی در نارنجی پوش

حامد بهداد در نقش عکاس خبری و طناز طباطبایی در نقش خبرنگار در فیلم سینمایی نارنجی پوش حضور داشتند و نقش پررنگی از یک خبرنگار در این فیلم به تصویر کشیده شد.

بسیاری از بازیگران دیگر از سالهای دور تا به امروز در فیلم و سریال هایشان ایفاگر نقش یک خبرنگار شدند که از جمله آنها میتوان به بابک حمیدیان در سریال سرزمین کهن ، نیکی کریمی در خیابان های ناآرام ، میلاد کی مرام در امکان مینا ، مصطفی زمانی در شهرزاد و یک روز بخصوص ، امیرحسین رستمی در سریال شهرزاد ، سحر دولتشاهی در میم مثل مادر، هدی زین العابدین در آشپزباشی ، امین حیایی در قلب یخی و ... اشاره کرد.

بازیگرانی که در نقش خبرنگار خوش درخشیدند+تصاویر

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی