برق بدن
مرد برق کار در حال عوض کردن یک لامپ ال ای دی متوجه قدرت عجیب بدن پسرش شد ، لامپ به محض رسیدن به دست پسر 9 ساله به خودی خود روشن شد.

بدن پسر هند می تواند به طور طبیعی لامپ های LED را به خودی خود روشن می کند 

درمیان انسان های سرتاسر جهان هستند افرادی که بدن آنها توانایی هایی خارق العاده و فراتر از یک انسان معمولی دارد ، افرادی که پیش از این در مطالب مختلف بخش سرگرمی نمناک به شما معرفی کرده ایم ؛ این بار در مورد پسربچه ای صحیت خواهیم کرد که بدن او توانایی روشن کردن لامپ ال ای دی را به خودی خود دارد و بدون اتصال به هیچ منبع انرژی این کار را انجام می دهد.
Indian Boy’s Body Can Allegedly Light Up LED Light Bulbs By Itself
بدن برق دار

عکس پسر هندی که بدنش به خودی خود لامپ ال ای دی روشن می کند 

پسری که بدنش لامپ ال ای دی را روشن می کند!

"ابو طاهر" اهل منطقه ای نزدیک الاپوژا هند به تازگی کشف کرده است که توانایی منحصربه فردی دارد که به واسطه ی آن بدون استفاده از هیچ انرژی خاصی می تواند لامپی را روشن کند.
پدر "ابو طاهر" که یک برق کار است می گوید :یکبار زمانی که درحال کار بودم یک لامپ را به پسرم دادم تا آن را برایم نگه دارد اما اتفاق عجیبی رخ داد و لامپ با برخورد به دست پسرم روشن شد ؛ ابتدا فکر کردم حتما یک اتفاق شانسی است و هیچ مسئله ی غیرطبیعی وجود ندارد اما این طور نبود چراکه پدیده ی عجیب بازهم رخ داد ولی بازهم نمیتوانستم اطمینان داشته باشم که فرزندم توانایی خارق العاده ای دارد اما خواهرم یعنی عمه "ثریا" "ابو طاهر" مثل من فکر نمی کرد و معتقد بود که باید این توانایی و قدرت را به همه نشان داد تا از منحصربه فرد بودن آن مطمئن شد.
بدن برق دار
بدن برق دار

قدرت عجیب بدن پسر هندی برای روشن کردن لامپ بدون اتصال به برق

"عمه ثریا" ویدئویی از "ابو طاهر" ضبط کرده و در شبکه های اجتماعی منتشر کرد ؛ باورکردنی نبود که ویدئو درست مثل یک ویروس در همه جا پخش شد و بعد از چند ساعت تماس های خبرنگاران و افراد مختلف با ما آغاز شد .
واکنش های مختلفی در مورد ویدئو دریافت کردیم ، برخی معتقد بودند که این یک ویدئوی ساختگی است چرا که کل بدن او در ویدئو دیده نمی شود پس ممکن است از او تنها به عنوان هادی انرژی برق استفاده شده باشد و نظرات مشابه این.
در میان تمام نظرات فردی متخصص در رشته پزشکی معتقد بود که این پدیده غیرطبیعی نتیجه ی وجود نمک زیاد در بدن "ابو طاهر" است.
پدر ابوطاهر می گوید :من و اعضای خانواده و حتی همسایگان شاهد واقعیت این توانایی غیرعادی بوده ایم و می دانیم که واقعیت دارد ؛ این یک هدیه ی الهی است و من برای داشتن آن در وجود پسرم افتخار می کنم.

ویدئوی جالب از پسر 9 ساله هندی که بدنش به خودی خود برق تولید کرده و لامپ ال ای دی را روشن می کند 

پسری که با برق بدنش لامپ روشن می کند + عکس و فیلم

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی