نرم افزار ضبط مکالمه برای اندروید
توسط برنامه Call Recorder Full می توانید مکالمات تلفنی خود را خیلی راحت و با بهترین کیفیت ممکن ضبط کنید.این نرم افزار ضبط مکالمه در دو نسخه مود شده و کرک شده را می توانید در این بخش دانلود کنید.

بهترین نرم افزار ضبط مکالمه اندروید

یکی از ویژگی هایی که هنوز در بیشتر سیستم عامل ها وجود ندارد، ویژپی ضبط خودکار مکالمه است که برای هر یک از ما نیاز است. برای مثال تصور کنید که شما در تماس تلفنی با معلم و یا دوست خود، نکته ای که وی به شما اعلام نموده بود را فراموش کرده اید و باید مجددا تماس حاصل نمایید و نکته مورد نظر را بپرسید و جویا شوید.

اما این اقدام ممکن است حس ناخوشایندی را به شما منتقل سازد، از این رو ما قصد داریم تا برنامه به روزی را به شما کاربران معرفی سازیم تا بتوانید به راحتی تماس های روزمره خودتان را ضبط کنید و در صورت لزوم به آنها گوش فرا دهید و بتوانید نکات را به یاد داشته باشید.

برنامه ای که ما قصد معرفی آنرا داریم، به نام " Automatic Call Recorder " می باشد که برای اندروید کاربرد دارد و کاربر می تواند در طی نصب ساده، از این برنامه به عنوان ضبط کننده تماس هایتان استفاده کنید.

برنامه Call Recorder Full

نرم افزار برتر ضبط مکالمات در اندروید

برای استفاده از این برنامه ابتدا باید برنامه را از انتهای این مطلب از تکنولوژی نمناک دانلود کنید و سپس طبق مراحلی که ما به شما آموزش خواهیم داد می توانید آنرا فعال سازید. همراه ما باشید.

نحوه فعال کردن برنامه ضبط مکالمه ؛

1- پس از نصب برنامه، بر روی آن از منوی کاربری کلیک کنید تا وارد آن شوید. پس از وارد شدن شما صفحه ذیل را در نمایشگر تلفن همراهتان مشاهده خواهید نمود.(توجه : برنامه از قبل در دیوایس ذیل ضبط بوده است)
 
ضبط مکالمات

برنامه ضبط مکالمه در اندروید

 2- اینک بر روی گزینه 3 خط در بالای نمایشگر که نشان دهنده منوی برنامه است کلیک کنید. پس از کلیک کردن بر روی گزینه منو، این صفحه را در نمایشگر تلفن همراهتان مشاهده خواهید نمود.
 
برنامه ضبط برنامه اندروید

بنامه Automatic Call Recorder مناسب ضبط مکالمات در اندروید

3- اینک از منو، بر روی گزینه Settings کلیک کنید تا بتوانید به تنظیمات برنامه " Automatic Call Recorder " دسترسی پیدا کنید.
 
 برنامه ضبط صدا اندروید

نحوه استفاده از برنامه ضبط مکالمات در اندروید

 4- اینک شما به منو تنظیمات دسترسی دارید و می توانید با فشردن گزینه اول، برنامه را آماده ضبط مکالمات روزمره خود نمایید. همچنین در این قسمت می توانید به گزینه های دیگر این برنامه دست پیدا کنید. برای مثال می توانید تم و نوتیفیکشن و... را تغییر دهید.

دانلود نسخه به روز برنامه " Automatic Call Recorder " از گوگل پلی ؛

 
دانلود
 

بهترین نرم افزار ضبط مکالمه 2 طرفه برای اندروید

4.2686
این مطلب مفید بود ؟571115
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی