هتل یزد
برای سفر به یک شهر مهمترین چیز انتخاب یک هتل مناسب میباشد. در این مقاله سعی برآن شده تا از نظر دیگران برترین هتلهای یزد به شما معرفی شود.

بهترین هتل های یزد از دید دیگران

هتل داد یزد ساختمانی شبیه به قلعه ای کوچک که چیزی نزدیک به 100 سال پیش ساخته شده است و هم اکنون به دست صاحبان اصلی و نوادگان آن اداره می شود. ثبت میراث فرهنگی و آثار ملی شده است اما همچنان با صلابت در شهری تاریخی که یونسکو به آن توجهی خاص دارد خدمات هتلداری و گردشگری ارائه می دهد. 

هتل داد یزد در رزرو هتل یزد رتبه یک را به خود اختصاص می دهد با اینکه این هتل چهارستاره است اما استقبال بی نظیری از آن شده است البته قابل ذکر است این استقبال تنها به دیلی معماری خاص و تاریخی و مدرن آن نیست و حتی امکانات جانبی همچون استخر و غیره نیز در نظر سنجی ها مورد توجه نبوده بلکه رفتار شایسته پرسنل و مهمان نوازی همچون خانه ای گرم بسیار مورد توجه گردشگران قرار دارد. 

ساختمانی عظیم که در شب با نور پردازی عالی در دل کویر می درخشد و حیاط و بام وسیع و ایوان های آن پذیرای جمعیت گردشگرانی است که عاشق کویر هستند و به نظاره آسمانی پر ستاره نشسته اند و شب را سپری می کنند.

بهترین هتل یزد

هتل مشیرالممالک یزد همانند هتل داد با استقبال گردشگران به خصوص گردشگران خارجی قرار گرفته است. این مکان تنها هتل نیست و یک باغ اقامتی بزرگ با درختان بلند و جوی های آب جاری و صدای پرندگان سر زنده است. 

هتل مشیر الممالک یزد در رزرو هتل یزد بسیار مورد توجه قرار دارد. در واقع گردشگران ترجیح می دهند اگر به شهری کویری سففر می کنند در باغ و عمارتی سرسبز شب را سپری کنند  و روزی پر انرژی با صداهای طبیعی و زنده را پشت سر بگذارند. 

هتل مشیرالممالک یزد با فضای داخلی عالی حس خوبی را منتقل می کند. آجرهای سفالی و کاهگل های دیوار و سنگ فرش های کف اتاق ها و تخت های بزرگ و راحت و تمیز حس آرامشی سرزنده را با موج نور خورشید انتقال می دهد به ویژه اینکه برخی از اتاق ها به باغ دید دارند.

هتل های دیدنی یزد

هتل فهادان یزد موزه ای بی نظیر در معماری تاریخی یزد است. این هتل علاوه بر اینکه شاهکار معماری و چیدمان ایران است و قیمتی مناسب نسبت به بسیاری از هتل های چهارستاره و پنج ستاره دارد امکانات کویرگردی و تفریحات کویری و رصد ستارگان را فراهم میکند.

هتل فهادان یزد در محله فهادان قرار دارد این منطقه با تعدد مسجدها و خانه های تاریخی مکان مناسبی برای گشت های تاریخی است. همچنین فهادان محله اعیان وو اشراف نشین یزد در گذشته بوده است و به این محل، منطقه یوز داران نیز می گفتند. این منطقه محل نگهداری یوزها بوده است.  

هتل فهادان یزد در رزرو هتل یزد رتبه خوبی دارد و گردشگران زیادی تمایل دارند علاوه بر اقامت شبانه یک خانه اعیانی را از نزدیک لمس کنند و بدانند اشراف این شهر چگونه می زیستند.

هتل یزد

هتل پارسیان صفائیه یزد نیز در عین زیبایی و قدمت و معماری اصیل و تاریخی هتل پنج ستاره یزد است اما جالب است بدانید نسبت به سه هتل ذکر شده طرفداران کمتری دارد. 

بهترین هتل های یزد از دید گردشگران و توریست ها

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی