قلب سالم
دنیای امروز که پر از استرس و تنش های روحی است خطر ابتلا به بیماری قلبی را برای همه ایجاد می کند که برای جلوگیری و برطرف کردن آن با ما همراه شوید.

برای مقابله با بیماری قلبی این روش ها را انجام دهید

 

بیماری ها و نارسایی های قلبی مشکلی است که در بین افراد مختلف و رده های سنی متفاوت بروز می کند و به دلیل نقش مهم و اصلی عضو قلب در بدن بسیار مشکل ساز می شود.

 تحقیقات جدید نشان می دهد که مصرف میوه بیشتر برابر است با خطر کمتر ابتلا به بیماری های قلبی در بین افراد.

هر چند این تحقیقات بر اساس مقدار متوسط 150 گرم میوه در روز این نتیجه را به همراه داشته است اما در کل این بدان معناست که حتی مصرف مقدار کمی میوه در روز چقدر برای سلامت یکی از مهم ترین اعضای بدن که همان قلب ماست می تواند مفید باشد.

به طور متوسط 150 گرم میوه برابر است با یک سیب کامل و 1/2 موز.

 
تقویت قلب

ویتامین های مفید برای سلامت قلب 

 
ویتامین سی یکی از مهم ترین ها و ثابت شده ها در تقویت و حفظ سلامت قلب است که البته میوه های دیگر هم بی تاثیر نیستند.
در ادامه محققان بیان کردند که سیب و موز خطر ابتلا به بیماری ها و نارسایی های قلبی را تا 40 درصد کاهش می دهد. این تحقیقات بر روی 500.000 فرد چینی انجام شده است و سلامت قلب آن ها را در طول 7 سال با مصرف میوه به این اندازه مورد مطالعه قرار گرفته است. دکتر هایدونگ دو در گفته هایش بعد از بیان نتایج تحقیقات اعلام کرد که اسپاسم عضله قلب و گرفتگی عروق و.. از بیماری های مربوط به قلب که منجر به مرگ می شود با مصرف میوه تا حد قابل توجهی کاهش یافته و در روند حفظ سلامت قلب تأثیر بسزایی دارد.

بیماری قلبی را با این روش از خود دور کنید

4.7110
این مطلب مفید بود ؟1046
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : نمناک /ن
برچسب : بیماری قلبی
وبگردی