بیمه شخص ثالث

تمدید سریع بیمه شخص ثالث خودرو

کد مطلب : 73793زمان مطالعه : 3 دقیقه
از این پس در سامانه بیمه بازار، می توانید تنها با یک کلیک بیمه شخص ثالث خود را تمدید کنید و جریمه نشوید...

 تمدید سریع بیمه شخص ثالث خودرو

روزهای پایان سال برای بسیاری از ما، با درگیری ها و دغدغه های متفاوتی همراه است که معمولا باعث کمبود وقت و بهم ریختگی برنامه های پایانی سال می شود. در این شرایط است که استفاده بهینه از وقت و انرژی، بیش از پیش اهمیت پیدا می کند و بسیاری از افراد به دنبال راهکارهایی برای صرفه جویی هرچه بیشتر در زمان هستند. اینجاست که با سررسیدن موعد تمدید بیمه نامه اتومبیل، دغدغه ای به دغدغه های پایان سال اضافه می شود!

پلتفورم های اینترنتی در این شرایط بسیار اثربخش بوده و در بسیاری از زمینه‎ ها باعث تسهیل روند فعالیت های روزمره ما شده اند. برای مثال امروزه میتوان تعداد زیادی از کالاها و خدمات را به صورت اینترنتی و بدون مراجعه حضوری خریداری کرد.

خرید بیمه نیز از این قاعده مستثنی نیست و این روزها کمتر کسی را می توان دید که برای دریافت خدماتی چون بیمه به نمایندگی های بیمه مراجعه کند و به صورت حضوری نیاز خود را برطرف نماید. شرایط خرید آنلاین انواع بیمه مانند شخص ثالث، بیمه بدنه خودرو، بیمه مسافرتی و ... در وب سایت بیمه بازار فراهم شده است تا در روزهای پرفشار پایان سال، کمی به صرفه جویی در زمان و انرژی کمک کند.

بیمه شخص ثالث

عواقب عدم تمدید به موقع بیمه شخص ثالث

داشتن بیمه ثالث اجباریست و نداشتن آن عواقب جبران ناپذیری به بار می آورد. خودرویی که بیمه ثالث نداشته باشد به ازای هرروز تأخیر، شامل جریمه دیرکرد می شود. و در صورت بروز حادثه شرکت بیمه هیچ مسئولیتی در قبال پرداخت خسارت نداشته و بایستی تمام هزینه ها را از جیب خود پرداخت کرد.
 
شاید فکر کنید تمدید بیمه کار آسانی است، اما در شلوغی های آخر سال ممکن است به راحتی تمدید آن را فراموش کنید و هزینه های جبران ناپذیری به بار آورد. بیمه بازار با در نظر گرفتن دغدغه شما عزیزان «برای اولین بار» این امکان را فراهم کرده است تا به صورت اینترنتی و با یک کلیک بیمه شخص ثالث بیمه بازار خود را تمدید کنید. این بدان معناست که: 
افرادی که بیمه نامه قبلی خود را از بیمه بازار تهیه کرده باشند، می توانند تنها با یک کلیک و بدون طی کردن مجدد فرآیند خرید بیمه خود را با همان شرایط تمدید کنند.
اطلاعات خودرو و همچنین بیمه نامه قبلی شما در وب سایت بیمه بازار موجود بوده و برای تمدید بیمه نامه، نیازی به وارد کردن دوباره این اطلاعات نیست ، در صورتی که قصد تغییر اطلاعات بیمه یا مشخصات فردی خود را دارید می توانید به آسانی نسبت به ویرایش آن اقدام کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن بیمه نامه خود را تمدید کنید.
برای مثال، جهت خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران در بیمه بازار، در صورتی که بار اولی است که خرید انجام میدهید، لازم است بعد از مقایسه بعنوان مثال قیمت بیمه شخص ثالث پراید و شروع فرآیند خرید، تصویر کارت ماشین و تصویر بیمه نامه قبلی را آپلود کنید.
اما درصورتی که بیمه نامه قبلی خود را از بیمه بازار تهیه نموده اید، برای تمدید بیمه ثالث خودرو تنها کافیست وارد حساب کاربری خود شده و با انتخاب گزینه "تمدید بیمه نامه" فرآیند تمدید سریع بیمه نامه را آغاز کنید. در فرآیند تمدید سریع بیمه نامه قبلی، می توانید اطلاعات خود را به آسانی تغییر داده و اصلاح کنید.

تمدید سریع بیمه شخص ثالث خودرو

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی