ترک اعتیاد
ترک اعتیاد و رهایی از مصرف مواد مخدر در کلینیک های مختلف به روش های خاصی انجام می شود،ولی انگار برای این کار هم شرایط بچه پولدارها با معتادین دیگر متفاوت است. کلینیکی با میز بیلیارد و امکانات آنچنانی .

ترک اعتیاد برای پولدارها!!!

 

 ترک اعتیاد هم برای بچه پولدارها متفاوت است. امکاناتی که در کلینیک های ترک اعتیاد این افراد فراهم است شاید چیزی مشابه به امکانات خانه های اعیانی باشد.

بر اساس "آمارهای رسمی" که توسط عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور اعلام شده است، در ایران حدود یک میلیون و 350 هزار نفر معتاد به مواد مخدر  وجود دارد، هرچند که آمار غیررسمی  حکایت از از رقمی بیش از 4 میلیون نفر دارد.

 اعتیاد معضلی دیرینه در کشور ماست که در دهه های قبل، با مواد مخدر سنتی مثل تریاک شناخته می شد اما در دهه اخیر با هجوم ناگهانی مخدرهای صنعتی و شیمیایی به بازار اعتیاد (!) شکل و عوارض اعتیاد هم دستخوش تغییر شده است.

 اعدام، حبس یا اعزام به شورآباد قم برای ترک اعتیاد از شیوه های دهه شصتی برای مبارزه با معضل اعتیاد بود اما در سالهای اخیر کمپ های ترک اعتیاد جایگزین این شیوه ها شده است، اما برای قشر خاصی از معتادان که متعلق به اقشار مرفه کشور هستند، کمپ های ویژه ای تأسیس شده است که اتفاقاً از شیوه های بسیار مدرنی برای تبلیغ خود استفاده می کنند.

 کمپ هایی که کم از هتل ندارد و امکاناتی نظیر "استخر شنا؛ بیلیارد، وسائل بدنسازی و حتی روحانی اختصاصی و ..." در آن وجود دارد.

 در تبلیغات این کمپ ها، تخصص اصلی "ترک اعتیاد به شیشه و مخدرهای صنعتی" عنوان شده است.

کلینیک ترک اعتیاد

ترک اعتیاد

ترک اعتیاد

امکانات مجلل

مرکز ترک اعتیاد

ترک اعتیاد

ترک اعتیاد

تصاویری از کلینیک مجلل ترک اعتیاد

 

ترک اعتیاد ، ترک اعتیاد مجلل بچه پولدارها + تصاویر

3.923
این مطلب مفید بود ؟185
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از پارسینه /ن
وبگردی