تصادف کامیونت

تصادف کامیونت حامل بار سیب با خاور در بزرگراه یاسینی

تاریخ انتشار : 9 آبان 1399کد مطلب : 58653زمان مطالعه : 1 دقیقه
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره جزئیات حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه یاسینی توضیحاتی داد.

باشگاه خبرنگاران:جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اظهار کرد:در ساعت 6:06 صبح امروز (جمعه نهم آبان ماه) یک مورد حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه یاسینی نرسیده به بزرگراه بابایی به سامانه 125 سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد که سریعا دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود:در محل مشاهده شد که یک دستگاه کامیونت حامل بار سیب به هنگام حرکت در لاین کناری با قسمت عقب یک دستگاه خاور متوقف برخورد کرده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت:در اثر این حادثه دو مرد جوان داخل اتاق کامیونت محبوس شدند که آتش نشانان با ایمن سازی های لازم بخشی از خودرو را برش دادند و در نهایت هر دو نفر را خارج کردند.

ملکی تصریح کرد:این دو نفر زنده هستند، اما از ناحیه پا دچار مصدومیت شدند و برای انجام کارهای درمانی به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

وی افزود:بررسی علت حادثه به پلیس راهور سپرده شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران به شهروندان توصیه کرد که برای پارک کردن خودرو در جاده های برون شهری هر چند کیلومتر بخش هایی به اسم توقفگاه یا پارکینگ در نظر گرفته شده است.

ملکی تصریح کرد:برای استراحت حتما در محل پارکینگ ها توقف کنید.

او با بیان اینکه درصد زیادی از تصادفات حد فاصل 30 کیلومتری ورودی یا خروجی شهر ها رخ می دهد، گفت:تا زمانی که به مقصد نرسیده اید تمامی اصول راهنمایی و رانندگی را رعایت کنید. 

انتهای پیام/م

تصادف کامیونت حامل بار سیب با خاور در بزرگراه یاسینی

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : تصادف
وبگردی