حسام نواب صفوی
حسام نواب صفوی که در نقش مجتبی نواب صفوی در سریال معمای شاه به کارگردانی محمدرضا ورزی بازی کرده است درباره نقشش در این سریال گفت.

تصویربرداری سکانسهای مربوط به تیرباران مجتبی نواب صفوی در سریال معمای شاه با بازی حسام نواب صفوی به پایان یافت.

حسام نواب صفوی در گفتگویی اعلام کرد:تصویربرداری صحنه تیرباران نواب صفوی مبارز انقلابی از مهمترین بخش های سریال معمای شاه است که این صحنه نقش کلیدی در سریال دارد و بخش بزرگی از درام را پیش می برد.

حسام نواب صفوی در نقش شهید نواب صفوی 

حسام نواب صفوی و شهید نواب صفوی

وی ادامه داد:حساسیت صحنه تیرباران نواب صفوی در این مجموعه تلویزیونی به اندازه ای است که چهار روز تصویربرداری آن به طول انجامید.
این بازیگر درباره گریم خود در سریال معمای شاه گفت:در طول کار این وسواس وجود داشت که در طراحی گریم تمهیدی اندیشیده شود تا شباهت های بسیاری بین من و شخصیت نواب صفوی ایجاد شود که این حساسیت ها علاوه بر چهره، در بازی و قرار گرفتن در کاراکتر مبارز انقلابی نیز وجود داشت. خوشبختانه در نهایت به آنچه خواسته شده بود دست یافتیم.
حسام نواب صفوی در نقش شهید نواب صفوی
نواب صفوی با اشاره به اینکه تصویری از حسام نواب صفوی تا امروز وجود نداشت درباره بازی خود در این سریال بیان کرد:بازی در نقش سید مجتبی نواب صفوی مهندسی خاصی می خواست و کاری دو جانبه هم از سوی بازیگر و هم از سوی کارگردان بود.
وی با اشاره به یکی از دیالوگ هایی که هنگام بازی بیان کرده است،گفت:یکی دیگر از ویژگی های نقش نواب صفوی دیالوگ هایی بود که می گفتم که بیان این دیالوگ ها توانمندی ویژه ای در فن بیان می خواست.
نواب صفوی در پایان درباره بازی در سینما گفت:در حال حاضر انبوهی از پرونده های مختلف قضایی در دست کار دارم که فرصت برای بازی در هیچ فیلم و سریالی را باقی نمی گذارد. منتظر تا اندازه ای این پرونده ها را سر و سامان دهم و پس از آن به فیلمنامه هایی که پیشنهاد می شود فکر کنم.

 

تیرباران حسام نواب صفوی در سریال معمای شاه + عکس

3.723
این مطلب مفید بود ؟176
برگرفته از برترینها - / ک
وبگردی