جاده کرج چالوس

ریختن گازوئیل در جاده کرج - چالوس صحت دارد؟

تاریخ انتشار : 2 تیر 1398کد مطلب : 4296زمان مطالعه : 2 دقیقه
دادستان عمومی و انقلاب کرج ریختن گازوئیل در جاده کرج چالوس را بر اساس تحقیقات میدانی منتفی دانست.

ماجرای ریختن گازوئیل در جاده چالوس

تسنیم:  دادستان عمومی و انقلاب کرج با بیان اینکه بر اساس تحقیقات و بازدیدهای میدانی 4 نفر از کارشناسان تخصصی در مورد ریختن گازوئیل در محور کرج - چالوس تحقیق و تفحص انجام دادند گفت:ریختن عمدی گازوییل در محور کرج - چالوس بر اساس تحقیقات میدانی منتفی است. 

حاجی رضا شاکرمی در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت هفته قوه قضائیه در سالن اجتماعات دادگستری استان البرز برگزار شد اظهار داشت:معاونانی از سوی دادستانی کرج برای تسهیل در امور مراجعه کنندگان در مناطق مختلف شهرداری کرج انتخاب شده اند و معاونان دادستان در مناطق شهرداری در این زمینه نظارت می کنند. 
وی افزود:در مورد جاده چالوس و موضوع ریختن گازوئیل در این محور تحقیقات متعددی انجام شد، دوبار شخصا از این محور بازدید کردم و در طول مسیر به صورت حضوری با رانندگان و اهالی بومی صحبت کردم تا از نظر وجدان اغنا شوم، تصریح کرد:این مورد که ریختن گازوئیل در محور کرج چالوس عمدی باشد ثابت نشد. 
دادستان عمومی و انقلاب کرج عنوان کرد:چهار کارشناس در این زمینه تحقیق کردند و با توجه به اینکه روند تصادفات افزایشی بود و چهار کارشناس رفتند که نظارت کنند و بعد از شش ماه تحقیق و تفحص نهایت نتیجه این بود که نوع آسفالت دارای ایراد و اشکال است و دلیل افزایش بیشتر تصادفات با نظر کارشناسان این بود که مربوط به آسفالت است و یکی از دلایل آن می تواند انتقال آسفالت از شهرستان های اطراف به کرج باشد. 
شاکرمی بیان کرد:در مورد اتهامات احتمالی پیمانکاران آسفالت رسیدگی قضایی انجام می شود و دستگاه قضایی در مورد اهمال و کم کاری پیمانکاران این محور در مورد آسفالت ورود کرده است.

انتهای پیام/م

ماجرای ریختن گازوئیل در جاده کرج چالوس

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برچسب : جاده چالوس
وبگردی