نسرین مقانلو

جشن تولد نسرین مقانلو در برنامه خندوانه +عکس

تاریخ انتشار : 6 تیر 1396کد مطلب : 51940زمان مطالعه : 2 دقیقه
رامبد جوان در برنامه شب گذشته خندوانه که با حضور نسرین مقانلو برگزار شد با برپایی جشن تولد برای خانم بازیگر او را غافلگیر کرد.

نسرین مقانلو در خندوانه غافلگیر شد

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته در ویژه برنامه عید سعید فطر میزبان نسرین مقانلو بانوی هنرمند کشورمان بود و با برپایی جشن تولد خانم بازیگر غافلگیر شد.

ویژه برنامه عید سعیدفطر خندوانه با حضور نسرین مقانلو روی آنتن رفت.

نسرین مقانلو در خندوانه

نسرین مقانلو در خصوص فعالیت اخیر خود گفت:مشغول سریال «سفر در خانه» به کارگردانی بهمن گودرزی هستیم که قرار است در شبکه نسیم پخش شود.

با درخواست رامبدجوان مقانلو با تعریف قصه ای آنها را به دوران کودکی برد.

مقانلو ادامه داد:من کودکی شلوغی داشتم. بیشتر بازی های پسرانه انجام می دادم، هیچ وقت عروسک بازی نکردم و بیشتر کارهای سخت دوست داشتم.

وی افزود:من از اول زندگی حس مسئولیت پذیری داشتم. به دلیل اینکه زمانی که پدرومادرم شاغل بودند از خواهر و برادرم نگه داری می کردم.

مقانلو از خانواده خود و دوری فرزندانش گفت:پسرهایم قرار است برای تعطیلات تابستان به ایران بیایند، همسرم به دلیل اینکه خارج از ایران شاغل است نمی تواند فعالیت تجاری اش را رها کند. خودم دوبار در سال به دیدن آنها می روم، از همسر و فرزندانم تشکر می کنم که همراه من بودند و اجازه دادند که من حرفه مورد علاقه خودم را ادامه دهم.

مقانلو از اعتماد به نفسی که پد و مادرش به او می دادند یاد کرد.

نسرین مقانلو

نسرین مقانلو در کنار رامبد جوان در خندوانه

مقانلو درباره فیلم به یاد ماندنی «مهمان مامان» و «مختار نامه» گفت:لحظات زیبایی در این فیلم شاهد بودیم. حتی در زمان فیلمبرداری از لحاظ آب و هوایی فصل زمستان بود و می خواستیم فضای تابستان در فیلم حاکم باشد که این امر شرایط را سخت کرده بود، همچنین سریال «مختارنامه» دیدنی است اولین باری که آقای میرباقری را دیدم به ایشان گفتم که من می خواهم فیلم نامه را کامل بخوانم. من 22 قسمت خواندم و در ادامه 40 قسمت فیلم نامه را به من دادند. آقای میرباقری فضاسازی خوبی داشتند طوری که من فکر می کردم در کوفه هستم.

مقانلو برای شادی مردم بیرون از خندوانه عنوان کرد:سفیر بچه های بیماری پروانه ای هستم امیدوارم بتوانیم کمک های خوبی برای آنها انجام دهیم.

اما عوامل خندوانه قبل از خداحافظی نسرین مقانلو تولد 49 سالگی او را جشن گرفتند.

مقانلو با این اتفاق شوکه شد و گفت:جای بچه ها و همسرم خالی است. از همه عوامل خندوانه تشکر می کنم.

جوان درباره این کاری که عوامل خندوانه انجام دادند، گفت:نکته جالب اینجاست که من همیشه در جریان این غافلگیری ها هستم این بار بچه ها مرا هم غافل گیر کردند.

در ادامه ارژنگ امیر فضلی استند آپ کمدی خود را پیرامون خواستگاری و عاشق شدن اجرا کرد.

همچنین، در انتهای برنامه یوسف اصلانی (مدیر خیریه و پدر ١٤٦ کودک یتیم) قول خود را در خندوانه عملی کرد و به پنج خانواده شهیدی که پیکر فرزندانشان نیامده است، عکسی از شهدای یتیم بهزیستی اهدا شد تا به نیابت فرزندانشان بر سر مزار آنها بروند.

 

جشن تولد نسرین مقانلو در برنامه خندوانه +عکس

3.312
این مطلب مفید بود ؟84
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی