حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی : تا دل تان بخواهد لباس دارم + عکس

تاریخ انتشار : 3 دی 1392کد مطلب : 5328زمان مطالعه : 3 دقیقه
حسام نواب صفوی بایگر مشهور سینما متولد1353 میباشد او سبک خاصی برای لباس پوشیدن دارد کت و شلوارهای آنچنانی با پیراهن های یقه ایستاده طرح دار و دوختی کاملا متفاوت از انتخاب های او در پوشیدن لباس هایش است.

حسام نواب صفوی بازیگر سینما در سال 1353 در تهران متولد شد. حسام بعد از اقامت 4 ساله اش در ایالات متحده وگرفتن مدارکش در 2 رشته بازیگری و موسیقی در سال 1374 به ایران بازگشت و رشته تئاتر را در دانشگاه آزاد تهران ادامه داد. او فعالیت هنری خود را از سال 1375 با حضور در چند سریال و درخشیدنش در «کیف انگلیسی»، شروع کرد و درست در همین زمان بود که او به دلیل ظاهری متفاوت و سبک لباس پوشیدنش مورد توجه قرار گرفت.
 

حسام نواب صفوی با کت سفید


حسابی به خودش می رسد
او از آن دسته کسانی است که از بی توجهی به خودش و درهم برهمی، واقعا متنفر است. با تحلیل یقه پیراهن ها و کت های حسام نواب صفوی به خوبی پی می برید که او مردی خوش مشرب و باسلیقه است و در ظاهرش چنان وسواس دارد که مو را از ماست بیرون می کشد. از طرح هایی که برای لباس هایش انتخاب می کند کاملا پیداست که تصمیم های او قاطع و غیرقابل تغییر است. برای او که در تمام عمر به دنبال خاص بودن بوده و حداکثر دقت و وسواس ممکن را در رسیدن به این اعتقاد خرج داده، داشتن و پوشیدن لباس هایی که از طرز فکرش دور باشد ارزشی ندارد حتی اگر آن لباس در تمام دنیا منحصربه فرد باشد و میلیون ها نفر آرزوی داشتنش را داشته باشند.

حسام نواب صفویتا دل تان بخواهد لباس دارم
حسام می گوید:اهل مد و لباس به آن شکل نیستم اما دوست دارم چیزی که به من می آید را بپوشم. رنگ سفید و مشکی را خیلی دوست دارم، لباس پوشیدن من به همین شکل است، یا سفید می پوشم یا مشکی... خیلی ها به من می گویند تو چرا فقط همین کت سفید یا مشکی را می پوشی؟! من می گویم، نه چنین چیزی نیست، من تا دل تان بخواهد لباس های مختلف با رنگ های سفید و مشکی دارم. رنگ مشکی را من به عنوان رنگ عزا قبول ندارم، به نظر من رنگ مشکی هیبت و زیبایی خاص خودش را دارد. رنگ سفید واقعا به نظرم صلح می آورد و ناخودآگاه آرامش را به شما هدیه می دهد. به همین دلایل می شود از روی رنگ لباس افراد به ویژگی های اخلاقی شان پی برد.
 

حسام نواب صفوی با کت و شلوار سفید

 


مراقب قوانین او باشید
حسام از 4،5 سالگی نواختن را شروع کرده و سال هاست پیانو را به صورت حرفه ای دنبال می کند و حتی در مقطعی به تدریس پیانو پرداخته است. او برای اولین بار در کنسرت فرزاد فرزین در برج میلاد در جضور مخاطبان بی شمار برای نواختن پیانو روی صحنه رفت اما جدای از سورپرایز حاضران از نوازندگی، لباس خاص و یکدست سفید او برق عجیبی در چشم همه انداخت؛ کت و شلواری خوش استایل با طرحی ویژه که با نورهای صحنه مطابقت خوبی داشت و تصویر بسیار خوبی از او ارائه داد.

حسام نواب صفوی در حال پیانو زدن

مهم ترین نکته در برداشت از سبک لباس پوشیدن او، رعایت قوانین زندگی اش است، بنابراین پیش از هرچیز لازم است که با قوانین او آشنا شوید و در صورت امکان آنها را رعایت کنید. اگر هم با یکی از قوانین او مشکل دارید باید با حرف او را متقاعد کنید. شما با این کار می فهمید که وی به کوچک ترین چیزهایی که مورد علاقه اش است توجه نشان می دهد و راجع آنها فکر می کند و از آنجا که حافظه قوی دارد کمتر احتمال آن می رود که تاریخ وقایع مخصوص زندگی اش را فراموش کند.

حسام نواب صفوی با تیپ جدید


وکیلی خوش پوش
وکالت شغل موروثی خانواده نواب صفوی است؛ پدرش سال ها قاضی و وکیل بود و حالا حسام  این شغل را ادامه می دهد. اگر فکر می کنید او مدتی است که کم کار شده به خاطر به ثمر رساندن تلاش هایش در زمینه قانون و قضاست. او در حال حاضر موسسه حقوقی نواب صفوی را تاسیس کرده تا در این موسسه به طور خاص در خدمت هنرمندان باشد تا در صورت بروز مشکل به آنها مشاوره و کمک ارائه کند.

 

حسام نواب صفوی : تا دل تان بخواهد لباس دارم + عکس

3.9205
این مطلب مفید بود ؟16144
وبگردی