حسن یزدانی

حسن یزدانی در یاشاردوغو کشتی نمی‌گیرد

تاریخ انتشار : 23 بهمن 1400کد مطلب : 33595زمان مطالعه : 1 دقیقه
باوجود اخبار منتشر شده در برخی رسانه‌ها، نام قهرمان جهان و المپیک در لیست اعزامی تیم ملی کشتی آزاد به جام بین‌المللی یاشاردوغو نیست.

تسنیم:جام بین‌المللی یاشاردوغو طی دو روز 7 و 8 اسفند ماه در ترکیه برگزار خواهد شد. پیش از این از سوی فدراسیون کشتی نام سیدعلی عظیمی در 57 کیلو، محمدباقر یخکشی و سعید انوری در 61 کیلو، مرتضی قیاسی و رحمان رحیم‌پور در 65 کیلو، امیرمحمد یزدانی و علی‌اکبر فضلی در 70 کیلو، محمدصادق فیروزپور در 74 کیلو، علی سوادکوهی در 79 کیلو، مجتبی اصغری و علی منصوری در 86 کیلو، احمد بذری در 92 کیلو و محمدحسین محمدیان در 97 کیلوگرم برای شرکت در این رقابت‌ها اعلام شده بود.

طی روزهای گذشته خبرهایی در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها مبنی بر کشتی گرفتن قهرمان وزن 86 کیلوگرم جهان در این جام منتشر شد درحالیکه قرار نیست حسن یزدانی در جام یاشاردوغو روی تشک برود.

این کشتی‌گیر بعد از آنکه در جهانی 2021 اسلو موفق به شکست دیوید تیلور آمریکایی و کسب مدال طلای جهان در 86 کیلو شد، تا امروز در هیچ مسابقه‌ای روی تشک نرفته است.

یزدانی قرار بود تیم ملی کشتی آزاد را در سفر به آمریکا همراهی کند و البته مشخص نبود که با توجه به غیبت دیوید تیلور در ترکیب آمریکایی‌ها، او تصمیم به کشتی گرفتن در تگزاس را دارد یا نه.

حسن یزدانی که در مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی (مسابقات قهرمان کشوری در گرگان) حضور نداشت، از شرکت در دو مرحله بعدی چرخه که انتخابی جام تختی و جام تختی خواهد بود نیز به واسطه کسب مدال طلای جهانی‌اش معاف است و از مرحله نهایی انتخابی تیم ملی وارد چرخه خواهد شد.

انتهای پیام/م

حسن یزدانی در یاشاردوغو کشتی نمی‌گیرد

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : حسن یزدانی
وبگردی