برداشتن تخم مرغ

خروس زن مسن را کشت! + جزئیات عجیب

کد مطلب : 6868زمان مطالعه : 2 دقیقه
خروس خشمگین زن مسن را که قصد داشت تخم مرغ ها را از لانه مرغ ها بردارد از پای درآورد.

کشته شدن زن مسن حین برداشتن تخم مرغ!

یکی از تجربه های جالبی که هر یک از ما می توانیم در طول زندگی آنرا کسب کنیم، زندگی ساده و روستایی است که برای تامین مایحتاج خود باید از دام و طیور خود مراقبت به عمل آوریم تا در مقابل حیوانات دیگر آسیب نبینند. با این حال در میان طیور مختلفی که می توان از آنها نگه داری کرد، می توان به نگهداری مرغ و خروس اشاره کرد که کار بسیار سخت و دشواری می باشد.

اگر شما قصد نگهداری از مرغ و خروس در خانه روستایی خود را دارید، باید در طول روز چندین بار به آنها غذا بدهید و آنها را به سمت قفس و یا بیرون از قفس روانه کنید تا بتوانند کمی راه بروند. از این رو وظیفه سنگینی است که بر عهده شما گذاشته می شود و باید در طول روز حتما آنها را انجام دهید.

خروس

این در حالی است که یک زن مسن از استرالیا که هنوز نامش مشخص نشده است، اخیرا در طی اقدامی تصمیم گرفت تا تعداد تخم مرغ را از جایگاه مرغ ها و خروس هایش خارج کند که ناگهان یک خروس به او حمله می کند! از قرا معلوم این زن مسن مبتلا به واریس بوده است که خروس دقیقا به رگ واریسی او حمله می کند و منجر به خونریزی در پای او می شود.

واریس

به همین دلیل آقای پروفسور راجر بیارد در این زمینه این گونه گفت:" از همه مهم تر من سعی می کنم تا به افراد مسن دسترسی پیدا کنم و از آنها بخواهم تا با یک عمل ساده واریس خود را درمان کنند."

کشته شدن زن مسن حین برداشتن تخم مرغ!

3.3109
این مطلب مفید بود ؟7336
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی