پاهای بی قرار

حمید گودرزی بازیگر پاهای بی قرار منوچهر هادی شد

تاریخ انتشار : 10 مرداد 1396کد مطلب : 53957زمان مطالعه : 2 دقیقه
حمید گودرزی بازیگر سریال جدید منوچهر هادی به نام پاهای بی قرار شد و در کنار پانته آ بهرام و لیندا کیانی به ایفای نقش می پردازد.

پاهای بی قرار منوچهر هادی با حمید گودرزی

منوچهر هادی کارگردان پرکار سینما و تلویزیون کشورمان بعد از ساخت سریال عاشقانه , کارگر ساده نیازمندیم و آینه بغل سراغ سریالی تلویزیونی با نام پاهای بی قرار رفت و کارگردانی این مجموعه تلویزیونی را برعهده گرفت. حمید گودرزی در کنار لیندا کیانی و پانته آ بهرام در این فیلم نقش هایی را برعهده دارند.

حمید گودرزی با انتشار این عکس از بازیگران پاهای بی قرار نوشت:

پاهای بی قرار

حمید گودرزی بازیگر پاهای بی قرار ساخته منوچهر هادی

به زودی در سریال دیگری بجز هاتف بازی خواهم کرد به نام پاهای بی قرار به کارگردانی منوچهر هادی عزیز وبه تهیه کنندگی ایرج محمدی عزیز.

سریال پاهای بی قرار به تهیه کنندگی ایرج محمدی و کارگردانی منوچهر هادی بزودی برای شبکه پنج ساخته می شود. بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان نویسنده های سریال پاهای بی قرار هستند که این مجموعه تلویزیونی را برای 60 قسمت به نگارش درآورده اند.

پاهای بی قرار

شاهرخ استخری بازیگر پاهای بی قرار شد

تا به امروز بازیگرانی چون مسعود رایگان، پانته آ بهرام، حمید گودرزی، مهرانه مهین ترابی، شاهرخ استخری، لیندا کیانی انتخاب شده اند که برخی از آنها بازیگران فصل یک هستند و برخی بازیگران فصل دوم. بنابراین انتخاب بازیگران کماکان ادامه دارد.

پاهای بی قرار

منوچهر هادی کارگردان پاهای بی قرار در کنار یکتا ناصر

پاهای بی قرار ملودرامی خانوادگی است که داستان رویارویی دو خانواده را نشان می دهد و قربانیانش فرزندان آن خانواده ها هستند. مهدی محمدنژادیان نویسنده این سریال یکی از نویسنده هایی موفق عرصه هنر است که آثاری چون شوق پرواز و گشت ارشاد 2 را به نگارش درآورده است.

منوچهر هادی کارگردان پرکار سینما و تلویزیون کشورمان امسال علاوه بر سریال عاشقانه که برای شبکه نمایش خانگی تولید کرد ، فیلم های آینه بغل و کارگر ساده نیازمندیم را برای سینما ساخت و اکنون ساخت مجموعه پاهای بی قرار را برعهده گرفته است.

حمید گودرزی بازیگر پاهای بی قرار منوچهر هادی شد

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی