حکاکی دوچرخه روی دیوار قدیمی
بنظر شما آیا پیشگویی قدرتی محال است؟ آیا در گذشته اشخاص خاصی آینده را پیش بینی می کردند؟ آیا اکنون کسی هست که بتواند پیشگویی کند؟!!

کشف دوچرخه مدرن حکاکی شده در 2 هزار سال قبل 

 یکی از قبایلی که به پیش گویی علاقه بسیار زیادی داشتند،مصریان باستان بودند که همیشه و در همه حال به پیش گویی کردن و آینده می پرداختند.به همین دلیل آنها تعداد زیادی پیش گو و رمال را استخدام می کردند که گاها برخی از آنها آینده را اشتباهی پیش بینی می کردند و برخی نیز از شانس خوبشان،آینده آنگونه ای می شد که آنها پیش بینی کرده بودند و در قبال آن هدیه های گران قیمتی دریافت می کردند.

اما با این وجود روز گذشته،در یک معبد واقع در هندوستان،دیواری عجیب کشف شد که حتما با دیدن آن شوکه خواهید شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

حکاکی روی دیوار

حکاکی عجیب روی دیوار معبدی در هندوستان 

کشف حکاکی مدرن دوچرخه روی دیوار 2هزار سال پیش

روز گذشته دیواری عجیب در یک معبد که متعلق به دوران "چولا باستان" که در هند حکمرانی می کردند، بود.این دیوار ساده ای نمی باشد چرا که یک دیوار تاریخی است و در کنار آن حکاکی که بر روی آن شده است بسیار عجیب است.

این دیوار متعلق به دو هزار سال گذشته است که بر روی آن یک فرد بر روی یک دوچرخه که در حال رکاب زدن است حکاکی شده است.این واقعا شگفت انگیز و باور نکردنی است چرا که مورخان در این زمینه این گونه گفتند:"برای اولین بار دوچرخه در 1800 سال پیش تازه اختراع شد و اما در 2000 سال گذشته بر روی یک دیوار حکاکی شده است برای ما بسیار عجیب و باورنکردنی است".

کشف حکاکی عجیب

حکاکی دوچرخه مدرن روی دیوار در 2000 سال پیش!!!

اما یک احتمال در مورد این دیوار وجود دارد و آن هم این است که این معبد در دهه 1920 بازسازی شده است.احتمال می رود که شاید یکی از مجسمه سازان،پس از مشاهده یک دوچرخه سوار و دوچرخه اش،به این فکر فرو رفته باشد که طرح آنها را روی دیوار حکاکی نماید تا آثار وی تا همیشه بر روی دیوارهای این معبد باشد .

با این وجود این تنها یک احتمال است و اگر این احتمال صحت نداشته باشد،بدان معناست که گذشتگان می توانستند آینده را پیش بینی و مشاهده نمایند؟!

کشف دیوار 2000 ساله با حکاکی مدرن دوچرخه سواری + عکس

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
برچسب : دوچرخه
وبگردی