گینس
این بار رکورد زدن در “گینس” مختص حیوانات مختلفی می شود که از این حیوانات رکورد های جالبی به ثبت رسیده که در زیر مشاهده می کنید.

 رکورد حیوانات در گینس

رکورد زدن در گینس ذهن را به سمت موضوعات گوناگون منعطف می کند در اینجا قصد داریم رکوردهایی که متعلق به حیوانات می باشد را از بزرگترین شاخ گاو تا سریعترین لاک پشت جهان را برایتان معرفی کنیم.

در رکوردهای گینس حیوانات هم حضور چشمگیری دارند. از بلند قد ترین سگ گرفته تا خطرناک ترین مورچه که اطلاعات جالب و سرگرم کننده ای را به شما ارائه می کند.
در ادامه گزیده ای جالب ترین این رکوردها را معرفی می کنیم که به شرح زیر است:
 

بزرگترین شاخ گاو

رکورد بزرگترین شاخ گاو با اندازه 297.8 سانتی متر طول در انجمن پروش دهندگان گاو در تگزاس(ایالات متحده آمریکا) به ثبت رسیده است.
 
 
گینس
 
 

بلندقد ترین سگ جهان

رکورد بلندترین سگ جهان متعلق به میشیگان واقع در ایالت متحده امریکا است که این سگ را یک مرد دانمارکی با قد 1.118 سانتی متر اندازه گیری کرده است.
 
 
گینس
 
 

خطرناک ترین مورچه

رکورد خطرناک ترین مورچه جهان با نام "بولداگ "در مناطق ساحلی استرالیا به ثبت رسیده که این مورچه با استفاده همزمان از نیش و فک خود و فرو بردن نیشش در پوست در کمتر از 15 دقیقه منجر به مرگ افراد زیادی شده است.
که خصوصیات بدن این مورچه عبارت است از:طول بدن = 20 میلی متر ، وزن = 0.015 گرم ،طول عمر = 21 روز
 
 
 
گینس
 
 

بلند ترین پرش یک گربه

رکوردبلندترین پرش یک گربه را "سامانتا مارتین"از ایالات متحده آمریکا به ثبت رسانده که این گربه به ارتفاع 182.88 سانتی متر پرش دارد.
 
 
 
گینس
 
 
 

کوتاه ترین گاو

کوتاه قد ترین گاو متعلق به فردی به نام" آکشی" در هند است که این گاو 61.1 سانتی متر قد دارد .
 
 
گینس
 
 

بلندترین اسب

" جیک "بلند ترین اسب زندگی 9 ساله و اهل بلژیک می باشد که ارتفاع این اسب 210.19 سانتی متر است .
 
 
گینس
 
 

بلندترین خر دنیا

رکورد بلندترین خر را "رومولوس"9ساله که قدی برابر با 172.72 سانتی متر قد داردو در ایالت متحده امریکا زندگی می کند از آن خود کرده است .
 
گینس
 
 

سریعترین لاک پشت

بیشترین سرعت به دست آمده توسط یک لاک پشت 0.28 m / s که توسط شخصی به نام برتی در یک ما جراجویی به ثبت رسید
 
 
گینس
 
 

بزرگترین تخم شتر مرغ جهان

رکورد بزرگترین تخم شتر مرغ با وزن 2.589 کیلو گرم توسط یک شتر مرغ دریک مزرعه که متعلق فردی به نام کریستن میباشد در سوئد گذاشته شد .
 
گینس
 

بالاترین پرش توسط یک سگ

رکورد جهانی برای بالاترین پرش توسط یک سگ به ارتفاع 172.7 سانتی متر به دست آمده وتوسط شخصی با نام " سیندرلا" در ایالات متحده امریکا به ثبت رسیده است .
 
گینس

 

معرفی حیوانات رکورددار در گینس! + تصاویر

4.562
این مطلب مفید بود ؟566
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
وبگردی