خط ازدواج

معنی خط ازدواج کف دست شما چیست؟ + تصاویر

کد مطلب : 47357تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 4 دقیقه
خط ازدواج کف دستتان در مورد آینده و زندگی مشترک رازهایی را بازگو می کند. شکل های مختلف خط ازدواج در کف دست تفسیر متفاوتی در کف بینی چینی دارد.

معنی خط ازدواج کف دست شما چه میتواند باشد

" محتوی این بخش از نمناک براساس سری مطالب کف بینی چینی ترجمه شده است و تنها در حد یک باور است و هیچ مدرکی برای صحیح بودن کامل آن وجود ندارد و صرفا جنبه سرگرمی و دانستن رازهایی در مورد افکار چینی ها دارد."

در بحث کف بینی و مطالبی که در رابطه با شناخت معنا و مفهوم خطوط کف دست آغاز کرده ایم در این گزارش قصد داریم معنا و مفهوم خط ازدواج کف دست را بگوییم.

خط ازدواج خط کوچکی ست که به صورت افقی زیر انگشت کوچک دست شما کشیده شده است خطی که درست بالای خط قلب قرار گرفته.

 خط ازدواج کف دست

معنی انواع شکل مختلف خط ازدواج کف دست

معنی و مفهوم انواع شکلهای مختلف خط ازدواج کف دست 

طول، شکل و زنجیره خطوط اطراف خط ازدواج معانی مختلفی برای زندگی زناشویی خواهد داشت گاهی ممکن است مفهوم خط ازدواج شما نشانه تکرار ازدواج و یا مسائل ناراحت کننده دیگری باشد اما همین ابتدا باید بگوییم که تمامی این تعاریف در حد یک کف بینی ساده است و قدرت انسان در کنترل برخی از اتفاقات بسیار بیشتر از علمی کف بینی است.

باید گفت تعداد و شکل خطی ثروت در کف دست افراد مختلف متفاوت است بعنوان مثال برخی از افراد چندین خط در این قسمت دارند در حالی که برخی دیگر هیچ خطی به عنوان خط ازدواج کف دستشان ندارند.

خط ازدواج صاف و بلند

خط ازدواج کف دست

این خط نشانه زندگی مشترک طولانی مدت با عشق عمیق است .شما فردی هستید که سنگ می کنید زندگی خانوادگی پر شور و شادی داشته باشید.

اگر خط ازدواج شما نزدیک به خط خورشید و یا عبور کرده از آن باشد علاوه بر زندگی مشترک موفق خوش شانسی بعد از ازدواج به سراغ تان خواهد آمد.

خط ازدواج کوتاه

خط ازدواج کف دست

اگر خط ازدواج شما حتی کوتاه و در اندازه کوچک است پس باید بگوییم که عاشق شدند برای شما بسیار دیر اتفاق می افتد به طور کلی شخصیت شما به سمت دوری از جنس مخالف تمایل نشان می دهند به همین دلیل دیر ازدواج خواهید کرد.

خط ازدواج منحرف به سمت پایین

خط ازدواج کف دست

به تصویر نگاه کنید اگر چنین خطی در جایگاه خط ازدواج کف دست خود دیدی باید بدانید که نشانه خوبی نیست.

انحراف رو به پایین خط ازدواج می گوید که شریک زندگیتان زودتر از شما خواهد مرد.

اگر انحراف این خط به سمت پایین بدون برخورد به خطوط دیگر باشد حوادثی همچون تصادف و یا زلزله علت تنهایی شما به واسطه از دست دادن همسرتان خواهد بود اما اگر انحراف در خط ازدواج متمایل به سمت خط غرب باشد به دلیل مشکلات و اختلافات ایجاد شده در زندگی مشترک همسرتان را از دست خواهی داد. به هر حال انحراف به سمت پایین خط ازدواج یعنی دور شدن از همسر و شریک زندگی یا با طلاق و یا با حوادث.

خط ازدواج منحرف رو به بالا

خط ازدواج کف دست

یکی از بهترین خطوط ازدواج خط این شکلیست خطی که نشان میدهند شما در زندگی مشترک به سمت پیشرفت و موفقیت حرکت خواهید کرد.

فردی که چنین خطی در کف دستش دارد می تواند با مدیریت عاطفی و مالی خوب شریک بسیار خوبی برای زندگی مشترک باشدو از دواج با او خوشبختی و خوش شانسی به همراه دارد.

خط ازدواج چنگالی شکل

خط ازدواج کف دست

باید بگویم وجود چنین خطی با چنگالی به سمت بیرون و یا داخل کف دست نشانه خوبی نیست در هر دو شکل ازدواج به سمت جدایی هدایت خواهد شد. به عقیده ی چینی های باستان وجود چنین خطی در کف دست نشانه آن است که فرد قبل از 55 سالگی موفقیت و شانس شغلی خوبی نخواهد داشت.

وجود دایره ای روی خط ازدواج

 خط ازدواج کف دست

دایره کوچکی که در سه حالت می تواند روی خط ازدواج قرار گرفته باشد ابتدا، میان و در انتهای این خط.

 وجود دایره که چینی ها در این شکل آن را جزیره می نامند در ابتدای خط ازدواج نشانه ی آن است که شما قبل از ازدواج به سختی و به اندازه کمی عاشق می شوید و عشق اصلی شما با همسر آینده تان بعد از آغاز زندگی مشترک ظاهر می شود.

دایره در میان خط ازدواج یعنی عشق شما در جریان یک نوع درگیری ایجاد می شود و شما در مسیر رخداد یا ماجرایی در ویرانه عاشق میشوید.

دایره در انتهای خط ازدواج و قومی مشابه با مورد اول یعنی دایره در ابتدای خط دارند با این تفاوت که در آن مورد شما در ابتدای زندگی مشترک عاشق همسرتان خواهید شد اما در این مورد عشق شما در سالهای آخر زندگی مشترک نسبت به همسرتان بیشتر خواهد بود.

خط ازدواج شبکه ای

خط ازدواج کف دست

خطی که با قطع شدن وعبور چند خط از روی هم شکل گرفته واضح است که این خط می تواند عشق و زندگی مشترک ایده آلی را نشان دهد و همین خطوط قطع شده نشانه ی ازدواج پر از مشکل که گاهاً به جدایی ختم می شود است. 

خط کوتاهی که روی خط ازدواج قرار دارد

 خط ازدواج کف دست

قد کوتاه بالای خط ازدواج کف دستتان نشانه از منازعات و لجبازی های که در طول زندگی مشترک خواهیم داشت شخصیت توجه شما به راحتی رابطه ی عاشقانه تان را دچار آسیب می کند.

افرادی که خط ازدواج ندارند

این بدان معنا نیست که این افراد هرگز ازدواج نمی کنند بلکه نشانه ای از بی میلی آنها به عشق و زندگی مشترک است.

معنی و مفهوم خط ازدواج در کف دست چیست؟

2.3448
این مطلب مفید بود ؟204244
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن
برچسب :
1 نظر به ثبت رسیده است
رقیه1397-09-13
دست من اصلا خط ازدواج نداره یعنی ازدواج نمیکنم؟؟
14550
وبگردی