جشنواره موسیقی

محسن یگانه، علیزاده و اشوان در جشنواره موسیقی فجر 95

تاریخ انتشار : 5 دی 1395کد مطلب : 41592زمان مطالعه : 3 دقیقه
محمد علیزاده، محسن یگانه و اشوان در جشنواره موسیقی فجر روی صحنه می روند و برای علاقمندان خود به اجرای برنامه می پردازند.

خوانندگان پاپ جشنواره موسیقی فجر

حضور 4 هنرمند موسیقی برای حضور در بخش های موسیقی پاپ و موسیقی تلفیقی سی و دومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر قطعی شد.سی و دومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر از ٢٢ دی ماه تا ١ بهمن ماه به ریاست حمیدرضا نوربخش برگزار می شود .

 امسال و در سی و دومین دوره جشنواره موسیقی فجر قرار است تعدادی از چهره های جوان عرصه موسیقی پاپ در کنار برخی چهره های پرطرفدار این نوع موسیقی حضور پیدا کنند.
 
با وجود اینکه تنها نام سه تن از خواننده های بخش موسیقی پاپ جشنواره امسال اعلام شده اما می توان پیش بینی هایی برای حضور دیگر چهره ها در جشنواره امسال داشت.

جشنواره موسیقی

خوانندگان جشنواره موسیقی فجر

محسن یگانه

 در بخش موسیقی پاپ سی و دومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، محسن یگانه حاضر می شود و از عاشقانه هایش می خواند.
 
این خواننده موسیقی پاپ که سال های گذشته نیز تجربه حضور در جشنواره موسیقی فجر را در کارنامه هنری اش به ثبت رسانده، یکی از موفق ترین اجراها را دارد و بارها ثابت کرده که حضورش در جشنواره ای چون موسیقی فجر، تضمین فروش بالا و صد در صدر در بخش موسیقی پاپ است.

جشنواره موسیقی

محسن یگانه در جشنواره موسیقی فجر

 محمد علیزاده

 محمد علیزاده که نخستین تجربه اجرایش روی صحنه برابر با دوره بیست و هشتم جشنواره موسیقی فجر بود، امسال و در دروه سی و دوم این جشنواره بین المللی، پنجمین حضورش را در قاب موسیقی فجر تجربه می کند.
 
علیزاده که آخرین آلبوم خود با عنوان "دلت با منه" را در سال 1391 منتشر کرد، شاید در اجرای خود در جشنواره موسیقی فجر نیز ترکیبی از تکراری ترین قطعه های خود را همانند سایر اجراهایش، به مخاطب ارائه دهد مگر اینکه تا آن زمان، آلبوم جدیدش روانه بازار موسیقی شود.

جشنواره موسیقی

حضور محمد علیزاده در جشنواره موسیقی فجر

اشوان

 اشوان خواننده جوان دیگری است که تاکنون آلبوم رسمی روانه بازار موسیقی نکرده است. این خواننده که در ماه های اخیر، اجراهای بسیاری داشته، یکی از گزینه های قطعی اعلام شده در سی و دومین دوره جشنواره موسیقی فجر است.
 
این خواننده قرار است در بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر در کنار تعدادی از خواننده های درجه یک موسیقی پاپ به اجرای برنامه بپردازد.

جشنواره موسیقی

اشوان خواننده پاپ جشنواره موسیقی فجر

کاوه یغمایی

 
سال گذشته و در حالی که صحبت های بسیاری به میان آمده بود، نام کاوه یغمایی به عنوان یکی از خواننده های حاضر در بخش موسیقی پاپ جشنواره موسیقی فجر مطرح شد اما در حالی که زمان اندکی تا آغاز اجرای این خواننده، باقی مانده بود، این کنسرت برگزار نشد.
 
امسال و بر اساس آنچه حمید رضا نوربخش رئیس دوره سی ودوم جشنواره بین المللی موسیقی فجر به خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان گفته است، این خواننده در جشنواره حضور ندارد چرا که در ایران نیست.

جشنواره موسیقی

کاوه یغمایی در سی و دومین جشنواره موسیقی فجر

 

حامد همایون

 حامد همایون خواننده جوانی که تاکنون تجربه اجرای صحنه ای نداشته و شاید مخاطبان موسیقی چندان آشنایی با او نداشته باشند، یکی از گزینه های احتمالی برای حضور در بخش موسیقی پاپ جشنواره سی و دوم است.

جشنواره موسیقی

حضور حامد همایون در بخش خوانندگان پاپ جشنواره موسیقی

با وجود آنکه تعدادی از چهره هایی که در بخش موسیقی پاپ جشنواره امسال موسیقی فجر روی صحنه می روند، جوان هستند و تاکنون برآورد روشن و مشخصی از میزان توانایی آن ها در جذب مخاطب صورت نگرفته اما رئیس جشنواره معتقد است ما از تجربه تهیه کنندگان موسیقی در امر تعیین میزان طرفداران یک خواننده استفاده کرده ایم و بنا بر همین دلیل، امیدواریم این خواننده ها تضمین گر خوبی برای فروش در جشنواره موسیقی فجر باشند.

محسن یگانه، علیزاده و اشوان در جشنواره موسیقی فجر 95

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
برگرفته از میزان -/ح
وبگردی