فورد gt 2016
فورد gt 2016 جدید با بالاترین تکنولوژی هایی که در خودرو به کار برده میشود آمده است با این حال احساس میشود که فورد آن را در نمایشگاه سال آینده فروشندگان الکترونیک (CES) به نمایش در آورد.

ماشین فورد gt 2016

صنعت خودرو به گونه ای شده است که مدام در حال توسعه توسط کمپانی های معروف گردیده است و پیشرفت قابل توجهی به خود گرفته است،خودرو یا بهتر بگویم ابرخودرو جدید کمپانی فورد، در اویل سال جاری معرفی شد. این سوپر اسپرت جدید با همان نام GT معروفش راه اندازی شد و در حال حاضر فورد اعلام کرده است که سوپر اسپرت جدید خود را در نمایشگاه CES سال 2016 در ماه ژانویه سال آینده به نمایش خواهد گذاشت.

فورد GT جدید با بالاترین تکنولوژی هایی که در خودرو به کار برده میشود آمده است با این حال احساس میشود که فورد آن را در نمایشگاه سال آینده فروشندگان الکترونیک (CES) به نمایش در آورد.

فورد میزبان اولین کنفرانس خبری در CES 2016 در ساعت 7.30 صبح روز سه شنبه، 5 ژانویه 2015 خواهد بود و طی آن خودرو جدید خود را به نمایش خواهد گذاشت.فورد GT در نمایشگاه CES 2016 حظور خواهد یافتعلاوه بر این فورد GT در نمایشگاه CTA نیز حظور پیدا میکند. این سوپر اسپورت فوق العاده، عملکرد بالا، آیرودینمایک عالی دارد و به لطف ساخته شدنش با فیبر کربن، وزن کمی دارد.

فورد gt 2016

فورد GT با وجود موتور 3.5 لیتری V6 توئین توربو، میتواند 600 اسب بخار قدرت تولید کند. این خودرو با سیستم انتقال سرعت هفت سرعته آمده است و ترمز هایی با الیاف فیبر کربن دارد .به علاوه، چرخ های آن 20 اینچی هستند.

همانطور که گفته شد، نمایشگاه CES 2016 در ماه ژانویه برگذار خواهد شد و در آن زمان جزئیات بیتشری در مورد فورد GT منتشر میشود.

فورد gt 2016 ، رونمایی از فورد gt 2016

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
برگرفته از جام نیوز - / ل
وبگردی