جمشید مشایخی

درخواست جالب بازیگر مشهور از فردوسی پور + عکس

تاریخ انتشار : 19 آذر 1392کد مطلب : 5206زمان مطالعه : 1 دقیقه
کامنت های کاربران ایرانی در صفحه شخصی لیونل مسی در فیس بوک به برنامه نود هم رسید. جمشید مشایخی در تماس تلفنی با برنامه 90 از عادل فردوسی پور خواست تا لیونل مسی را به ایران بیاورد.

پیام های کاربران ایرانی در صفحه شخصی لیونل مسی که چندیست پس از قرعه کشی جام جهانی 2014 برزیل به موضوعی جهانی بدل شده است در برنامه نود نیز بدان پرداخته شد.

جمشید مشایخی در تماس با برنامه عادل فردوسی پور درباره هجوم به صفحه شخصی مسی در فیس بوک توسط برخی از کابرران ایرانی گفت:«مطلبی که من می خواهم بگویم این است که ایرانی بی ادب نیست و این اصلا امکان ندارد. ما در رشته ادب بزرگان زیادی داریم و باید برای بقیه الگو باشیم.تیم ما نماینده ایران در جام جهانی است و می خواهد نهال عشق و دوستی را بر دل همه مردم جهان بنشاند.»

 

 تماس تلفنی برنامه نود با جمشید مشایخی



مشایخی این را گفت و ادامه داد:«مسی از بهترین فوتبالیست های جهان است.من کتف مردانه او را می بوسم و می گویم آنها که روی صفحه شخصی تو پیغام گذاشته اند ایرانی نبوده اند.»

او در ادامه از فردوسی پور خواست تا مسی را به ایران دعوت کند تا او بیاید و ایرانی ها را ببیند که عادل گفت:«نمی شود استاد؛او حداقل 2 یا 3 میلیون دلار پول می خواهد تا به ایران بیاید.»

فردوسی پور سپس از مشایخی پرسید که آیا تیم ملی از گروه خودش به مرحله بعدی جام جهانی صعود می کند یا نه که جمشید مشایخی گفت:«من فکر می کنم اگر در این رقابت ها قهرمان اخلاق هم شویم کافی است.»

درخواست جالب بازیگر مشهور از فردوسی پور + عکس

4.449
این مطلب مفید بود ؟436
برگرفته از khabaronline.ir
وبگردی