دکوراسیون خانه های کوچک
طراحی دکوراسیون خانه های کوچک ایرانی راز و رمزهایی دارد که دکوراتورها با رعایت کردن آن ها از کوچکترین فضا بیشترین استفاده را میبرند.

اصول طراحی دکوراسیون خانه های کوچک

طراحی و دکوراسیون کردن خانه های کوچک نیازمند رعایت نکات و قوانین خاصی است زیرا اگر در طراحی خانه های کوچک اصولی عمل نکنید خانه تان کوچکتر از آنچه که هست به نظر میرسد اما با دانستن و رعایت کردن قوانین دکوراسیونی میتوانید خانه ای ایده آل طراحی کنید.

کمبود فضا در آپارتمان های نقلی را میتوان با طراحی دکوراسیون اصولی از بین برد، در این بخش از دنیای مد نمناک همراه ما باشید تا به شما بگوییم خانه کوچکتان را چگونه طراحی و دکوراسیون کنید.

دکوراسیون خانه های کوچک

دکوراسیون خانه های کوچک و نقلی

- یک اصل مهم که در طراحی دکوراسیون خانه های کوچک و نقلی وجود دارد این است که نباید دکوراسیون خانه را با وسایل ریز و تزیینات غیر ضروری خیلی شلوغ کنید، از تزیینات دیوار ها کم کنید و برای وسایل منزل تا میتوانید طرفدار سادگی باشید نه طرح های شلوغ و درهم برهم.

- رنگی که برای دکوراسیون منزل تان انتخاب میکنید فوق العاده تاثیرگذار است و میتواند خانه را دلباز و یا دلگیر نشان دهد، سعی کنید با رنگ های روشنی مثل سفید، صورتی، لیمویی و یاسی به منزل کوچک تان روح ببخشید .

چیدمان منزل کوچک

چیدمان منزل کوچک و مدرن

- در طراحی دکوراسیون خانه های کوچک ایرانی نباید فضاهای پرت را دست کم گرفت، از فضاهای پرت، کنج ها و فرورفتگی ها به بهترین شکل استفاده کنید و آن ها را به حال خودشان رها نکنید.

- استفاده از آینه در دکوراسیون خانه های کوچک بهترین کاری است که میتوانید انجام دهید، آینه های قدی که هزینه چندانی هم ندارند باعث بزرگتر دیده شدن خانه میشوند.

طراحی آپارتمان کوچک

طراحی دکوراسیون آپارتمان کوچک

- مبلمان های سلطنتی و بزرگ برای خانه های کوچک انتخاب نکنید بهترین مدل مبلمان برای اینجور خانه ها مبلمان های ال شکل هستند که بسیار جمع و جور اند.

- برای پرده و روکش مبلمان از پارچه هایی با طرح های شلوغ استفاده نکنید همچنین برای کاغذ دیواری طرح های ساده تر را انتخاب کنید.

رنگ دکوراسیون منزل

رنگ مناسب دکوراسیون منزل کوچک

 

طراحی دکوراسیون خانه های کوچک ایرانی + اصول و قوانین

4.128
این مطلب مفید بود ؟235
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی