میز اتو
میز اتو در خانه ی شما کجا قرار می گیرد؟ زیر تخت یا گوشه ای از اتاق خواب، در دنیای استفاده بهینه از فضاهای کوچک دکوراسیون داخلی خانه مدرن جای مناسب میز اتو می تواند خلاقانه باشد.

ایده های نصب انواع میز اتو های تاشو و دیواری

میز اتو ها در انواع و اشکال مختلف به هر حال جایی برای قرار گرفتن و نصب شدن نیاز دارند. جایی که با قرار دادن میز اتو در انجا اختلالی در دکوراسیون و نظم خانه ایجاد نشود.

در خانه های امروزی که کمبود جا و فضا یکی از تیک خورده های ثابت دکوراسیون داخلی منزل است می توان با ایده های خلاقانه برای جاسازی و نظم دادن به لوازم ریز و درشت خانه سازمان بخشید.موضوع این بخش از دکوراسیون داخلی دنیای مد نمناک طراحی و تعیین جای مناسب میز اتو در گوشه کنار خانه است.میز اتوهای امروزی تاشو هستند و به دلیل جمع شوندگی پایه ها و سطح اصلی ان به راحتی در جاهای کوچک هم جاسازی می شوند.

میز اتو

بهترین جا برای نصب میز اتو تاشو و دیواری در دکوراسیون داخلی

ایده هایی کاربردی جای مناسب میز اتو:

میز اتوهای تاشو

کشوهای کابینت و کمد لباس جایی مناسب برای میزاتو. همانطور که در تصاویر می بینید با انتخاب میزاتوهای تاشو و نصب انها به قسمت داخلی کشوهای کابینت می توانید بخشی از فضای آشپزخانه و یا اتاق خواب را برای اتوکردن لباس ها اختصاص دهید . مزایای این سبک جاسازی میز اتو این است که بدون انکه میز اتو قابل دید باشد در مواقع نیاز از ان استفاده می کنید و اینکه نیاز نیست هر بار برای اتو کشی لباس ها میز را از جایی به جای دیگر حمل کنید. 

میز اتوی جدید

میز اتو تاشو

جای مناسب برای قرار دادن میز اتو تاشو

از کشوها و طبقات خالی جاکفشی ها و جالباسی ها هم می توانید برای نصب میز اتوهای تاشو و کمجا استفاده کنید. در حقیقت این هم نوعی استفاده بهینه از فضا در دکوراسیون داخلی منزل است.

میز اتوی تاشو

میز اتوی تاشو

ایده ای برای نصب میز اتوی تاشو

میز اتوی ریلی

این دسته از میز اتوها همانطور که از اسمشان پیداست با داشتن ریل هایی در قسمت زیرین به راحتی در زیر صفحات و بخش های مختلف آشپزخانه و اتاق خواب قرار می گیرند.

میز اتو جدید

میز اتوی ریلی

میز اتوی جدید

جای مناسب میز اتوی ریلی در دکوراسیون داخلی آشپزخانه و اتاق خواب

میز اتوهای دیواری

حتما شما هم کارتون موش و گربه را دیده اید که در بسیاری از بخش های این کارتون گربه با برخورد به میز اتوهایی که با بازشدن یک درب کوچک از ان خارج می شد متوقف می شد. این میز اتوها هم همانند ان دسته از میزاتوها به راحتی قابل نصب شدن در فرورفتگی های دیوار - پشت دربهای داخل کمد هستند.

میز اتوی دیواری

میز اتوی دیواری

میز اتوی دیواری و داخل کمد

کابینت هایی دیواری کوچکی هم می توان برای قرار دادن این میز اتوها در بخشی از اتاق شستشو نصب کرد و در زمان مورد نیاز از ان استفاده کرد.

میز اتو ، بهترین جا برای نصب انواع میز اتو در خانه های کوچک

4.736
این مطلب مفید بود ؟342
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح.ب/ن
وبگردی