رفتار با رئیس
یکی از ارکان مهم ایجاد آرامش در محیط کار دانستن راه و روش رفتار با رئیس است به خصوص رئیسی که رابطه ی خوبی با شما ندارد.

چگونه با رئیسی که از آن نفرت دارید کار کنید:

رفتار با رئیس بخشی از موفقیت شما در کار و روابط کاری تان را رقم می زند پس نمی تواند اهمیت آن را نادیده گرفت . در این میان روابط و برخوردها متفاوت هستند ، گاهی کارمندان رابطه ای صمیمی با رئیس خود دارند و گاهی برعکس .اگر شما از رئیس خود نفرت دارید و دوست ندارید که کار خود را از دست بدهید ادامه این مطلب سبک زندگی نمناک را ملاحضه نمایید:

خشم در سرکار

بهترین رفتار با رئیسی که رابطه خوبی با شما ندارد

روش هایی برای از دست ندادن کار خود 

با توجه به تحقیقات نیمی از کارگران در ایالت متحده به خاطر اینکه از سرپرست خود متنفر بودند کار خود را به سادگی رها کردند.

برای اینکه کار خود را از دست ندهید شما مجبورید که ، یک چشم انداز جدید برای خود درست کنید. اگر شما احساس شبیه این را داشته باشید که رئیسی از جهنم دارید حتما به سادگی تمرکز خود را نسبت به کار از دست می دهید.

این درست است که شما به هیچ وجه نمی توانید رفتارهای طاقت فرسای رئیس تان را کنترل کنید ، ولی در نیمه دیگر شما می توانید با این دید به جلو بروید که اصلاً به آنها نباید فکر کنید و حتما این دید تاثیر بسزایی دارد.

اگر شخصی از شخص دیگر براحتی آزرده شود می توان گفت طرف مقابل خود را نمی شناسد ، یعنی اگر شما از رئیس خود متنفر هستید سعی کنید که وی را بیشتر بشناسید. قبول داریم که این کار را هر کسی نمی تواند انجام دهد ولی با این کار ممکن است بینش بیشتری نسبت به رییس خود دست یابد.

سعی کنید که با رییس تان به عنوان یک انسان عادی صحبت کنید ، نه به عنوان یک انسان که موقعیت شغلی بالاتری نسبت به شما دارد.

اگر شما از این نگران هستید که رفتارهای بد رئیس تان غیر قابل تغییر می باشد ، باید قبل از اینکه وی بر شما تأثیر بگذارد شما تاثیر خود را بر روی آن بگذارید.

قبل از اینکه عصبانیت خود را برای به رئیس تان نشان دهید سعی کنید که ابتدا با رئیس تان در مورد نگرانی و دغدغه های تان صحبت کنید شاید که این کار به برخورد و موقعیت شغلی تان می تواند کمک بزرگی کرده باشد ولی به هر حال در منطق بهتر است که هرکاری را با آرامش انجام دهید تا اینکه عصبانت و جنگ و بحث به خواسته های خود برسید.

از دست ندادن کار خود

چگونه با رئیسی که از او نفرت داریم کار کنیم؟

پاسخگو و مسئولیت پذیر باشید:

در حقیقت هیچ کس احساس این که به دیگران باید پاسخگو باشد را دوست ندارد در بعضی از موارد به خاطر اینکه از رئیس سرپیچی نشود وی مجبور است تا دیگران را سرزنش کند و برای دیگران عبرت شود.

هیچ وقت از اینکه باید پاسخگو باشید آزرده خاطر نشوید اگر شما با روی خوشی به سوالات رئیس خود پاسخ دهید ، در حقیقت شما با این کار به موقعیت شغلی خود کمک کرده اید و به عبارت دیگر کارتان را برای چندین سال تضمین کرده اید.

خوبی با همکاران

راه های برای کار کردن با رئیسی که از او نفرت دارید

یک حامی داشته باشید:

اگر شما از رئیس خود متنفر هستید و آزرده خاطر می شوید سعی کنید در محل کارتان با همکارانتان خوب باشید ، زیرا تنها کسی که فقط می توانند بر روی کار و دید شما تاثیر بگذارد رئیس نمی باشد بلکه همکارانتان نیز می توانند تاثیر گذار باشند و تجربه خود را به شما منتقل کنند.

سعی کنید که با یکی از همکاران با سابقه خود رابطه خوبی را ایجاد کنید.

با رئیسی که از او نفرت داریم چگونه رفتار کنیم؟

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی