روشن شدن لبهای تیره

خوش رنگی و روشن شدن لبهای تیره با نوعی ماساژ

کد مطلب : 55486تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
روشن شدن لبهای تیره و داشتن لبهای خوش رنگ و لطیف را می توانید با توصیه های این بخش و با کمترین هزینه در منزل انجام دهید.

روش های خانگی ارزان برای روشن شدن لبهای تیره 

لب های سرخ یکی از عنصرهای مهم برای خانم هاست و در این هیچ شکی نیست که لبهای قرمز و صورتی باعث جذابیت افراد می شود ولی گاهی این زیبایی به واسطه تیرگی مختل می شود. همیشه افرادوقت این را ندارندکه از رژ لب استفاده کنند و با لب های تیره خجالت میکشنددر مکان های عمومی و مجالس شرکت کنند چون واقعا باعث تغییراتی در چهره فردمی شود که به هیچ وجه خوشایند نیست و بایستی رفع شود. در این بخش از دنیای مد نمناک راه های طبیعی برای روشن شدن لبهای تیره به شما معرفی خواهیم کرد.

7 توصیه برای روشن شدن لبهای تیره 

روشن شدن لبهای تیره

روشن شدن لبهای تیره با عسل

عسل یکی از مواد طبیعی است که تیرگی لبها که بر اثر سالخوردگی و فاکتورهای دیگر ایجاد شده را از بین میبرد لبها را نرم و صورتی درخشان میکند، هرشب روی لبها عسل بمالید و بگذارید تا خشک شود.

باز هم لیمو این بار برای روشن شدن لبهای تیره 

لیمو به از بین بردن لک های صورت معروف است علاوه بر این لیمو لب ها را روشن تر می کند برای این کار شبها قبل از اینکه بخوابید آب لیمو را بگیرید و روی لبها بمالید و ماساژ دهید.

استفاده از لیمو

آب توت فرنگی نسخه خوشمزه روشن شدن لبهای تیره 

برای نرم و صورتی شدن لب ها یک قاشق غذاخوری آب توت فرنگی را با دو قاشق غذاخوری وازلین ترکیب و روی لب ها بمالید.

روشن شدن لبهای تیره با تمشک

چه توت فرنگی وچه تمشک برای از بین بردن تیرگی لب مفید است به همین منظورخمیری از تمشک عسل ژل الوورا درست کنید و 5 دقیقه روی لبها بمالید و بعد بشویید تمشک حاوی ویتامین و مواد معدنی بسیار عالی است که در سلامت لبها موثر است.

روشن شدن لبها

روغن زیتون برای روشن شدن لبهای تیره 

بعضی از روغن ها مثل روغن زیتون ،روغن درخت چای، روغن خردل و میخک برای لبهای تیره و ترک خورده مناسب است روغن زیتون از بین این همه این ها مفیدتر و هیچگونه ضرری ندارد قبل از خواب یکی از این روغن ها را روی لب بمالید تا به روشن تر شدن رنگ لبها کمک کند.
 

روشن شدن لبهای تیره

روشن شدن لبهای تیره با ماساژ یخ

ماساژ لبها با تکه های یخ لب ها را تازه مرطوب و خوشرنگ میسازد.

روشن شدن لبهای تیره

روشن شدن لبهای تیره با روغن کرچک

روغن کرچک و بادام را روی لبها ماساژ دهید تا بطور طبیعی صورتی شود باانجام این نکات بطور منظم به هدفتان که لب های خوش رنگ است خواهید رسید.

روشن شدن لبهای تیره با 7 ماسک طبیعی خانگی + روش

4.4198
این مطلب مفید بود ؟17325
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ح.ب/ن
برچسب : ماساژ بدن
1 نظر به ثبت رسیده است
مهشید زارعی1398-07-17
من روشی که شما گفتید و داخلش روغن کرچک و بادام داره رو امتحان کردم عالی بود پیشنهاد می کنم حتما انجام بدید.
80
وبگردی