رژیم لاغری
بسیاری از افراد به تصور اینکه هر رژیمی که دیگران می گیرند برای آنها نیز قابل استفاده است، به پیروی از آن رژیم می پردازند. اما هر فرد با توجه به سن، وزن، قد، جنسیت و سطح فعالیت ها به رژیمی مختص به خودش نیاز دارد.این دقیقا همان کاریست که رژیم لاغری دکتر کرمانی برای شما انجام می دهد که آن را از دیگر رژیم ها متمایز کرده است

رژیم لاغری دکتر کرمانی :مروری بر تاریخچه این رژیم لاغری

رژیم لاغری دکتر کرمانی

رژیم لاغری دکتر کرمانی اولین برنامه غذایی آنلاین ایران

دکتر کرمانی در سال 1371، با وزن 108 کیلوگرم به بیماری هایی چون فشارخون بالا و نارسایی قلبی مبتلا شد و نگران بود که در سن 47 سالگی به مشکلات دیگری هم دچار شود. در نتیجه تصمیم گرفت که رژیم غذایی را شروع کند. مطالعات زیادی انجام داد تا روش های سالم کاهش وزن را پیدا کند و بعد از چندماه برنامه غذایی مناسب خودش را نوشت. پس از دو هفته از اجرای برنامه غذایی به موفقیت صد در صد رسید و در دو هفته ابتدایی رژیم 5 کیلو و 200 گرم از وزنش کاهش یافت. در سال 74 جوانتر و شاداب تر از قبل بود و به وزن دلخواه رسید. یک روز تصمیم گرفت که این رژیم لاغری را برای مراجعین مطبش نیز اجرا کند. ایشان هر روز شاهد کاهش وزن افراد زیادی بود. یکی از مزایای برنامه ی ایشان تنظیم برنامه غذایی منحصر به فرد بر اساس وزن، قد، جنس، سن و میزان فعالیت هر شخص بود. ایشان در ابتدا موفق شد 3 نوع برنامه غذایی با میزان کالری های مختلف بنویسد و سپس آن را به 12 برنامه افزایش دهد. سپس تعداد برنامه های غذایی را به 24، 33 و 54 رساند که البته کار آسانی هم نبود. در اینجا بود که جای خالی نرم افزار کاملا حس می شد. در نتیجه تصمیم گرفت که از اپلیکیشن کمک بگیرد. هرچند این کار بسیار سخت به نظر می رسید، اما غیر ممکن نبود. عموم مراکز لاغری دنیا در آمریکا برای کاهش وزن، رکورد موفقیت 29% را به خود اختصاص داده اند ولی برنامه رژیم لاغری دکتر کرمانی توانسته بیش از ده هزار فرد چاق (61%) را به موفقیت برساند. این موفقیت، دویست درصد بالاتر از موفقیتِ مراکز تغذیه ی دنیا است. و اما نکته مهم در برنامه غذایی دکتر کرمانی این است که فعالیت ها و میزان کالری به گونه ای طراحی شده که می تواند علاوه بر تناسب اندام سبک زندگی سالم را نیز ترویج دهد.  

چرا رژیم لاغری دکتر کرمانی ؟

اکنون به سمتی در حرکتیم که همه چیز ماشینی و دیجیتال شده است. افراد تمایل کمتری به فعالیت های بدنی نشان می دهند و دوست دارند تمام فعالیت هایشان را به صورت اینترنتی از داخل خانه انجام دهند. در نتیجه، نداشتن تحرک و سبک زندگی سالم سبب افزایش وزن افزاد شده و متاسفانه هر روز به آمار چاقی و مبتلایان به بیماری های قلبی، فشارخون بالا، چربی و ... افزوده می شود. رژیم لاغری دکتر کرمانی با بیش از 20 سال سابقه در حوزه برنامه غذایی مفتخر است که اعتماد بیش از یک میلیون نفر را جلب کرده است. رژیم غذایی دکتر کرمانی فرصتی ایده آل برای افرادیست که می خواهند با راهکارهای صحیح در رفتارهای غذایی و بدون زحمت زیاد برای همیشه به وزن ایده آل برسند. همچنین یاد بگیرند که کاهش وزن به معنای گرسنگی کشیدن نیست بلکه به معنای درست غذاخوردن، است. رژیم آنلاین دکتر کرمانی برنامه ای موثر برای کاهش وزن است که فقط به انرژی و کالری های مورد نیاز فرد توجه ندارد، بلکه با توجه به ویژگی های سن، قد، وزن و بیماری ها، رژیم منحصر به فردی تنظیم می کند. همچنین فرد بدون دغدغه جدا شدن از سفره غذایی خانواده، مصرف داروها و یا جراحی های مختلف وزن خود را کاهش می دهد و نگران از بین رفتن زیبایی پوستش نیست.  

مزایای رژیم لاغری دکتر کرمانی

1- دسترسی آسان و صرفه جویی در زمان

خوشبختانه رژیم لاغری آنلاین دکتر کرمانی این ویژگی را دارد که برای وزن کشی، پیگیری روند رژیم و مشاوره نیاز به مراجعه ی حضوری ندارد. در نتیجه هم در زمان و هم در هزینه ها صرفه جویی خواهد شد. شما می توانید با مراجعه به سایت دکتر کرمانی یا دانلود اپلیکیشن به اندام از طریق گوگل پلی برنامه کاهش وزن خود را مدیریت کنید.

دانلود برنامه رژیم لاغری دکتر کرمانی  

2- دریافت رژیم غذایی کاملا اختصاصی

رژیمی صحیح است که با توجه به شرایط جسمانی هر فرد مثل قد، وزن، سن، جنسیت، میزان فعالیت و بیماری ها تهیه شده باشد. برای مثال کالری مورد نیاز یک خانم با آقا با شرایط یکسان متفاوت است و یا یک فرد ورزشکار که از طریق ورزش کالری زیادی می سوزاند با یک فرد بی تحرک به هیچ وجه یکسان نیست. سن، قد و بیماری ها نیز از فاکتورهای مهم برای تعیین کالری مورد نیاز افراد است. در رژیم لاغری آنلاین دکتر کرمانی تمامی این موارد در نظر گرفته شده و به هر فرد رژیمی متناسب و منحصر به فرد خودش داده می شود.  

3- پشتیبانی مشاورین و پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز

پس از دریافت رژیم هر فرد می تواند خدماتی از قبیل پشتیبانی هر دو هفته یک بار دریافت کند که عملکرد او را در طول رژیم ارزیابی می کند. این پشتیبانی در مورد روند رژیم، تجربه ی فرد در طول رژیم و  مسائلی از این قبیل می باشد. در صورتی که افراد احساس کنند نسبت به رژیم و یا ادامه ی آن بی انگیزه شده اند، پشتیبان ها با ارائه راهکار و یا ارجاع به دپارتمان روانشناسی دکتر کرمانی، ادامه ی رژیم را برای آنها ممکن می کنند و تا پایان رژیم با آنها همراه هستند.

 رژیم لاغری  

4- کاملا بومی و منطبق بر فرهنگ غذایی کشور و بدون محرومیت غذایی

خوشبختانه در این رژیم خبری از غذاهای عجیب، غریب و محدود نیست. یک فرد می تواند در کنار افراد خانواده سر یک سفره بنشیند و همانند دیگران از همان غذاهای معمول و روزمره استفاده کند، اما به میزانی که برای او تعیین شده است. تنوع غذایی در رژیم دکتر کرمانی فوق العاده است و هیچ محدودیتی در انتخاب غذاها نیست و یا به اصطلاح، حسرت هیچ غذایی به دل رژیم گیرنده نمی ماند. همین ویژگی رژیم دکتر کرمانی را از دیگر رژیم ها متمایز می کند. رژیم هایی که غذاها را محدود، کربوهیدرات ها را حذف و شما را مجبور به مصرف غذاهای خاص می کنند، بدون شک با شکست مواجه اند، چرا که اصولا انسان موجودیست که وقتی از چیزی محروم شود، نسبت به آن حریص تر خواهد شد و برنامه ای موفق است که تمامی نیاز بدن از گروه های غذایی را تامین کند.  

5- انتخاب لیست های غذایی متنوع با توجه به ذائقه شما

در رژیم دکتر کرمانی بسته به ذائقه و انتخاب افراد 4 لیست غذاییِ دلخواه، آماده، گیاهی و دلخواه گیاهی وجود دارد. در لیست های دلخواه، فرد رژیم گیرنده می تواند به صورت روزانه (روزمنو) برنامه ی غذایی خود را از شب قبل بر اساسی که قصد مصرف آن را دارد، انتخاب کند. سپس میزان غذای انتخاب شده برای او تعیین و به او ارائه خواهد شد. لازم به ذکر است که همه ی غذاها از سنتی تا فست فود در رژیم در نظر گرفته شده و فرد محدودیت انتخابی ندارد. اما در لیست آماده، رژیم گیرنده فقط از غذاهایی می تواند استفاده کند که برای او تعیین شده است.

 انواع لیست غذایی در رژیم لاغری دکتر کرمانی  

6- ارائه رژیم لاغری بر اساس گروه های غذایی ( کربوهیدرات، چربی، پروتئین ) متناسب با نیاز بدن

بدن ما به میزان مشخصی کربوهیدرت، چربی و پروتئین نیاز دارد که خوشبختانه تمامی گروه های غذایی در رژیم لحاظ شده و فرد بدون نگرانی از کمبود ریزمغذی ها و درشت مغذی ها می تواند وزن خود را کاهش دهد.  

اگر به دنبال دریافت این رژیم غذایی سالم هستید، با کلیک روی لینک زیر در کمتر از 10 دقیقه رژیم غذایی متناسب خود را از دکتر کرمانی دریافت کنید.

رژیم لاغری دکتر کرمانی

افراد موفق در رژیم لاغری دکتر کرمانی

دکتر کرمانی توانستند به بیش از یک میلیون نفر در رسیدن به تناسب اندام کمک کنند. از مهمترین دلایل موفقیت رژیم دکتر کرمانی این است که با کاهش 20 کیلوگرم اولین رکورددار رژیم خود هستند البته افراد موفق زیادی در رژیم لاغری دکتر کرمانی وجود دارند که با تکیه بر اراده توانستند غول اضافه وزن را شکست دهند. با ماه همراه شوید تا با این عزیزان آشنا شوید.  

1- آقای مسعود گرجیان

قبل از برنامه دکتر کرمانی روش های بسیار زیادی را از خود درمانی تا دکتر درمانی، امتحان کرده بودم. به نتیجه گرفتن از روش دکتر کرمانی مطمئن بودم، اما به اراده ی خودم شک داشتم. این بار بر خلاف همیشه با انگیزه و جدیت بالا، توانستم سختی های رژیم را تحمل کنم به طوری که این سختی ها با پاسخگویی و همراهی به موقع مشاورین برنامه، تجربه شیرینی برایم بود. 

مسعود گرجیان   قهرمان رژیم لاغری دکتر کرمانی  

2- آقای حمید علوی راد

خیلی ها با دیدنم تعجب میکردند و میگفتند که حمید واقعا خودتی؟ بارها شد که در فرودگاه یا در امتحانات دانشگاه و یا در بانک وقتی کارت ملی میخواستند و عکس مرا تطبیق میدادند، میگفتند که همخوانی ندارد.

 محمدحمید علوی راد   قهرمان رژیم لاغری دکتر کرمانی  

3- خانم آزاده عصاریان

از وقتی که به کاهش وزن رسیدم همه چیز تغییر کرده. رنگ زندگی زیباتر و جذاب تر شده و روحیه و انگیزه بهتری برای انجام هرکاری دارم. لباس های مورد علاقه ام را خرید می کنم و اعتماد به نفسم زیاد شده.

 آزاده عصاریان   قهرمان رژیم لاغری دکتر کرمانی  

4- خانم سمانه رمضانی فرد

خیلی وقتها وسوسه شدم ولی جلوی خودم رو گرفتم و یکی از نصیحت های آقای دکتر رو همیشه آویزه گوشم کردم:“هروقت تصمیم گرفتی چیزی بخوری ولی مجاز به خوردنش نیستی یه ربع جلوی خودت رو بگیر” و من هروقت اینکار رو کردم واقعا موفق شدم. 

سمانه رمضانی فر   قهرمان رژیم لاغری دکتر کرمانی

5- خانم سحر صالح نیا

حدود یک سال طول کشید تا به وزن ایده آل رسیدم. برای بار اول وقتی عدد روی ترازو را دیدم باورم نمی شد و از خوشحالی می خواستم بال در بیاورم. رژیم های زیادی را گرفته بودم ولی نیمه رها می کردم. رژیم غذایی دکتر کرمانی اولین رژیمی است که در آن از داروی لاغری استفاده نمی کنیم و با درست غذا خوردن، هم لذت کافی می برید و هم به وزن ایده آل می رسید. 

رژیم لاغری

برای آشنایی با دیگر رکوردداران کاهش وزن می توانید به سایت دکتر کرمانی به آدرس kermany.com مراجعه نمایید.  

راه های دریافت رژیم لاغری دکتر کرمانی

کارشناسان تغذیه در بخش رژیم دکتر کرمانی، همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. هر زمان که تمایل به دریافت رژیم یا مشاوره داشتید از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید:

  • ارتباط از طریق واتساپ و تلگرام: ‪ 0912 940 5200‬‬
  • تلفن تماس با پشتیبانی: 02532143

با رژیم لاغری دکتر کرمانی آنلاین لاغر شوید

57
این مطلب مفید بود ؟70
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی