زن اردیبهشت ماه
زن اردیبهشت ماه با ویژگی حمایت گرانه خود نه تنها در زندگی برای فرزندانش مادری می کند بلکه در مواردی برای همسر خود نیز مادری فداکار و صبور می شود.

طالع بینی جالب زن و دختر متولد اردیبهشت

زنی با نماد ثور که طبیعت را دوست می دارد، مادر سخت گیری است، همسری فداکار و یاری دهنده، عاشق موسیقی و ساز و آواز است، زن اردیبهشتی روحی بزرگ و بلندپرواز دارد.

از بسیاری جهات نمک زندگی محسوب می شود. در عشق بی پرواست. در شیک پوشی طرفدار سادگی است، مخالف شتابزدگی است .دغلباز و ناپاک و اهل فلسفه بافی نیست. کمی لجباز است.

متولدین زن این ماه اغلب کوتاه قد، دارای ابروان پیوسته، خوش زبان، خود دار، زودرنج هستند. بسیاری از زنان و دختران متولد این ماه از نظر شهامت و اخلاق از بسیاری از مردان جدی و خشن همت بیشتری دارند.

اگر چه ظاهر پرست قلمداد می شوند، اما اهل نیکی و احسان هستند و اغلب هر آنچه که به دست آورده باشند، از دست می دهند.

دل و زبان آنها یکی است و نباید دروغ بگویند چرا که آسیب می بینند. معمولا از ناحیه سر دچار بیماری می شوند، پس باید بیشتر مراقب این عضو بدن خود باشند.

اگر چه گاه دچار درد کمر می‎شوند که معمولاً از باد و قولنج می‎باشد.

وجود خال در قسمتی از بدن به نشانه بخت و اقبال آنها است.

رنگ مورد علاقه زن اردیبهشتی در انتخاب لباس معمولا سبز و آبی است. انگشتر یاقوت برای اینان بسیار مناسب است.

خصوصیات اخلاقی زنان اردیبهشت

زنان متولد اردیبهشت، قادر به کنار آمدن با حجم انبوهی از مشکلات هستند و تمام تلاش خود را برای حفظ خانواده و کودکانشان به کار ببندند.زنان اردیبهشتی دارای روحیه جنگجویی نیستند اما اگر لحظه ی احساس کنند که باید اعتبار خانوادگی خود را حفظ کنند، قطعاً این کار را انجام میدهند.

وجه مادرانه زنان اردیبهشت

زنان اردیبهشتی علاوه بر مادر بودن برای فرزندان خود، برای همسرشان نیز مادری می کنند. به مرور زمان برای والدین خود نیز نقش مادر بودن را به عهده میگیرند و با کمال میل همه را تحت حمایت مادرانه و معنوی خود قرار میدهند. همسری مهربان، مادری بزرگوار و پر تلاش از خصوصیات اصلی زنان ازدیبهشتی است. حمایت کردن و تحت پوشش قرار دادن دیگران از جمله کارهایی است که با کمال میل انجام میدهند.

ابراز عشق و دوست داشتن دیگران، مهمانی گرفتن و لطف کردن به دیگران نیز از خصلت های بارز زنان اردیبهشت است.

مادر مهربان

صداقت زنان اردیبهشتی

زنان متولد اردیبهشت داشتن صداقت و شفافیت را اصل مهم در برقراری رابطه با دیگران می دانند. از این رو هر چه بتوانید با زنان اردیبهشتی شفاف تر باشید قطعاً دستاورد بهتری خواهید داشت و روابط دوستانه طولانی مدت با آنها خواهید داشت. 

علاقه به موسیقی و ساز و آواز

مناظر زیبای طبیعی و موسیقی به شدت او را مجذوب می کند. اغلب زنان اردیبهشتی یا شخصا سازی را می نوازد و یا اینکه لااقل علاقه خاصی به ساز و آواز و هنر نشان می دهند. بردن او به نمایشگاه های نقاشی و یا سالن های کنسرت می تواند در جلب نظرش بسیار مفید باشد. همینطور در ماه عسل هیچ کجا به اندازه نقاطی که بتواند خود را در دامان طبیعت ببیند، او را خوشحال نمی کند، چرا که با تمام وجود خود از عظمت طبیعت لذت می برد. 

به قدری به طبیعت علاقمند است که نمی توان یکی از زنان اردیبهشت را یافت که روزی روزگاری به ییلاق و ده پناه نبرده باشد و یا صمیمانه عاشق اسب سواری و ماهیگیری نباشد.

علاقه به موسیقی

عاشقی بی پرواست

دختر اردیبهشتی در ابراز عشق بی پرواست، اما شیفتگی او نسبت به طبیعت و اعتقاد به اینکه همه چیز همان طوری است که دیده می شود، اغلب موجب سردرگمی و گمراهی اش می گردد. اگر مردی فقط به ظاهر چنان بود که او می خواهد، صمیمانه دست هایش را به دور گردنش می اندازد و عاشقش می شود و شما اگر می خواهید دست های او را به دور گردن خود ببینید، رنگ هایی را که دوست ندارد، نپوشید و به هنگام ملاقاتش صفحه ای را روی گرام بگذارید که موسیقی تند و خشنی داشته باشد. 

زن اردیبهشتی فوق العاده حساس و پاکباز است و به هیچ صورتی نمی خواهد که عشق شما نسبت به وی خدشه دار باشد زیرا یک عشق خدشه دار، طبیعی و ملکوتی نیست.

شیک و ساده لباس می پوشد 

پارچه های نرم و لطیف را برای لباس ترجیح می دهد و مدل لباس هایش را خیلی ساده اما با سلیقه انتخاب می کند. طرفدار لباسهای اسپرت است. لباسش باید حتی المقدور راحت باشد و هیچ بعید نیست که عشق به طبیعت او را وادار به سادگی و زیبایی کند. 

اگر تصادفا در زمان تولد تحت تاثیر برج دلو (بهمن ماه ) قرار گرفته باشده گاهی به سراغ پوشیدن لباس های فانتزی اما به درد بخور خواهد رفت. با شناخت بیشتر او بیش از پیش پی می برید که منبع نیرو و قدرت است.

کمتر از دیگران توقع دارد مگر در زمینه عشق و وفاداری.اگر نیازش را برآورده کنید صمیمانه قدرشناسی می کند. همه نزدیکانش شیفته صداقت و روراستی او هستند. کمتر ممکن است از کسی توقع داشته باشد مگر در محدوده عشق و وفاداری، و اگر خواسته اش برآورده شد، صمیمانه قدر شناسی می کند. اطرافیانش عاشق صداقت و راستی او می باشند.

حمام منزل زن اردیبهشتی شباهت بسیاری به حمام افسانه ای کلئوپاترا دارد و به طوری که آدم گاهی فکر می کند وقتی او حمام می گیرد، چند کنیز به ردیف می ایستند و هر کدام حوله، لباس، وسایل آرایش ودیگر لوازم شخصی او را برایش آماده می کنند.

لباس شیک  

مخالف شتاب زدگی

زن متولد اردیبهشت به شدت مایل است تا تا احترامش مخصوصا در مجامع عمومی کاملا حفظ شود و شما با دانستن این موضوع باید سخت مراقب رفتار خود باشید.

این خانم علاقمند است که کارهای خود را به صورت آهسته و پیوسته انجام دهد پس اگر او را دستپاچه کنید و یا وادارش سازید که کمی شتابزده عمل کند، عصبانی می شود. بنابر این امتحان کردن آن هم جایز نمی باشد. روش طبیعی او انجام دادن کارها به طور آهسته است و شاید هرگز روش خود را تغییر ندهد مگر اینکه از روی عصبانیت بخواهد تعجیل داشته باشد. 

مادر متولد اردیبهشت ماه 

آهستگی و پیوستگی از او فردی با صبور و دارای تحمل بالا در برخورد با ناملایمات ساخته است. به همین دلیل مادری مهربان، بردبار و تمام عیار می باشد. او به کودکان تازه متولد شده اش عشق بسیاری می ورزد، اما هر قدر بچه ها بزرگتر می شوند، رفتار او جدی تر و توقعاتش بیشتر می گردد. 

اگر روزی مادر اردیبهشتی ببیند که فرزند نوجوانش مانند سابق حرف شنوی ندارد قادر به تحمل این شرایط نخواهد بود و در چنین مواردی گاه عصبانیت منهدم کننده اش ظاهر می گردد.

تنبلی و شلختگی از نظر او معنایی ندارد و در برخورد با آن عکس العمل شدید نشان می دهد، به همین دلیل فرزندان چنین مادری پیوسته مواظب هستند اسباب و اثاثیه و اتاقشان مرتب بوده و کارهایشان انجام شده باشد.

عشق زن متولد اردیبهشت به زیبایی و هماهنگی رنگ ها و دکوراسیون اتاق ها و منزل موجب می شود که پیوسته با آنچه که بچه های نوجوانش در اتاق های خود انجام می دهند و عکس ها و تصاویری که به در و دیوار می چسبانند، مخالف باشد.

به جز موارد تمیزی و مرتب بودن، برخورد کمتری با فرزندان خود دارد. به طوری که با گذشت ایام بچه ها به تدریج احساس می کنند که او خیلی پیش از آنکه معلم و دستور دهنده باشد، یک دوست صمیمی و وفادار است.

فرزندان این مادر بعد از آنکه از آب و گل در آمدند و خود صاحب خانه و زندگی شدند، بدون شک از مادر خود به عنوان یک زن فهمیده و مهربان در دوران کودکی، و یک دوست صمیمی و یک رنگ در دوران نوجوانی و بزرگسالی نام می برند. 

مادر اردیبهشتی

همراه همیشگی شوهر 

زن متولد برج ثور لوس نیست و کمتر از مشکلات شکایت می کند. اگر خانواده با بحران موقتی اقتصادی روبه رو شود بدون اعتراض با پیدا کردن شغلی مناسب به کمک شوهرش می شتابد. تنبلی در ذات او وجود ندارد و با آرامش و پشتکار، شیوه زندگی خود را دارد. 

قادر است مانند یک مرد از نردبان بالا برود و اتاق های منزلش را رنگ کند، اما توقع دارد روز بعد از آن را در آرامش به استراحت بپردازد. او با افتخار به همراه همسرش کار می کند اما توقع پیش گرفتن از او را ندارد.

اغلب زنان اردیبهشتی صمیمانه به شوهر خود کمک می کنند تا ادامه تحصیل داده و تخصصی بگیرند. آنها حتی نامه ها و نوشته های شوهر خود را در منزل تایپ می کنند. اما بخاطر داشته باشید به همان اندازه که یاری می رساند توقع دریافت یاری از دیگران را نیز دارد. به شدت از مردی که این کار را با ترحم انجام بدهد و یا قادر به انجام کاری نباشد، متنفر است.

صبر زنان اردیبهشت 

این خانم ها در تلاش برای استوار نگه داشتن زندگیشان و پابرجا بودنشان زنانی به دور از قهر و تنش و بحث هستند. صبر و تحمل مشکلات از خصوصیاتی است که گاهی باعث اشتباه دیگران در شناخت زنان اردیبهشت میشود. به این دلیل که صبوری متولدین اردیبهشت باعث میشود دیگران به اشتباه تصور کنند همیشه پذیرفته میشوند و هیچ ایرادی ندارند، اما روزی که تحملشان طاق شود، شما با زنی استوار مشاهده میشوید که به هیچ وجه دیگر از اشتباه شما کوتاه نمیاید و آتشی به پا میشود که برای خاموش کردن آن تلاش بسیار زیادی را میطلبد. بهتر است از صبر و شکیبایی آنها هرگز سو استفاده نکنید.

صبر داشتن

زن اردیبهشتی چگونه مردی را دوست دارند ؟

زنان متولد اردیبهشت، بسیار باانگیزه و پرتلاش هستند و سرشار از احساس عشق و علاقه به زندگی می باشند. از همین رو قادر به تحمل مردان بی انگیزه نیستند. اما به خاطر داشته باشید که اگر مردی بتواند در شغل و حرفه خود تلاشگر باشد، زن متولد اردیبهشت میتواند از او مردی بزرگ بسازد که در طول زندگی در کنار او باشد.

دختر اردیبهشتی صادق و تا اندازه ای کمال گرا است اما از زنانگی خود به عنوان حربه استفاده نمیکند و خود را وسیله ایی برای انتخاب مردان نمیداند،به همین دلیل می تواند در عین آسایش انتخابگر و هدفمند عمل کند. چرا که به اندازه ای دارای عزت نفس است که میداند از زندگی و آینده خود چه می خواهد.

 زن اردیبهشتی دچار سرگشتگی و بلاتکلیفی نمی شود و در اغلب موارد، مسئولیت خود و اطرافیانش را میپذیرد. اما باید متوجه خشم زن اردیبهشتی باشید و به هیچ وجه از محبت و صبوری او سوء استفاده نکنید.

انرژی روانی زنان دیمیتر و آرتمیس

طبیعتگردی، موسیقی و هنر از خصوصیات اصلی زنان دیمیتر است. طبیعت و هر آنچه به منبع انرژی طبیعی مربوط باشد، میتواند وجود زنان دیمیتر را آرام کند و آنها را از سطح بالایی از انرژی بهره مند کند. این خصلت نیز در زنان آرتمیس نیز مشهود است و تأثیر بسزایی در روحیه و روان زنان آرتمیس دارد.

اگر بخواهیم با شناخت خصوصیات اخلاقی مربوط به هر ماه و همچنین مشابهت های شخصیتی کهن الگوی یونگ زنان اردیبهشتی را به طور دقیق بررسی کنیم، باید بدانیم هر فردی با شناخت ضعف های خود میتواند به دنبال بهبود ضعف ها و پیدا کردن راهی برای رشد خود باشد.

زنان دیمیتر و آرتمیس، باید کنترل گری خود را در اطرافیان کم رنگ تر کنند و سعی کنند در روابط خود تعادل ایجاد کنند. این تعادل را میتوانند از حمایت کردن متعادل دیگران و سرویس دادن کمتر به دیگران تجربه کنند و اجازه بدهند هر فردی مسئولیت کارهای خود را به عهده بگیرد و وظایفی برای انجام دادن داشته باشد.

در این صورت هم خود میتواند آسایش بیشتری را تجربه کند و هم اطرافیان آنها از بی مسئولیتی و بی کفایتی خارج میشوند و میتوانند وظایفی را به عهده بگیرند.

زن اردیبهشتی

رابطه دوستانه زن اردیبهشتی با دیگران

 وابستگی بسیاری به دوستان خود دارد و ممکن است حتی به ناحق از دوستانش دفاع کند. برای حل مشکلات دوستان،سریع پیش قدم می شود و کمک مالی کرده و در حد امکان خود به آنان هدایایی می دهد.

اگر دوست شما متولد اردیبهشت است بدانید که برای هر کاری توجیهی دارد و انجام آن را غیر معمول نمی داند. تنها انتظاری که از شما دارد، این است که در مقابل دوستی صادقانه و اعتماد کامل او، شما نیز مانند او رفتار کنید. در غیر اینصورت مانند قطعه ای ابر که در معرض وزش باد تندی قرار گرفته باشد، بی سر و صدا به گوشه ای پناه می برد و از زندگی شما خارج می شود.

مانند همین واکنش را زمانی مشاهده می کنید که بداند دوستش توجه کافی به وی مبذول نمی دارد، به خوبی چشم چرانی های شوهر خود را تحمل می کند و بر خلاف زنان متولد فروردین یا مرداد، اگر شما در مقابلش از زن دیگری تعریف کنید، بر افروخته نمی شود، بلکه زمانی عصبانیت شدید او را می بینید که پا را از گلیم خود فراتر گذاشته باشید.

شما می توانید در یک میهمانی با خوشگل ترین زن ها گرم بگیرید، اما همیشه به خاطر داشته باشید که میزان تحمل همسر متولد اردیبهشت ماهتان را بیش از حد متعارف مورد آزمایش قرار ندهید. تحمل و گذشت او بر خلاف آنچه که در ظاهر نشان می دهد، دارای حد و مرزی است، اگر تا کنون عصبانیت او را ندیده اید، بهتر است هرگز آرزوی دیدنش را هم نکنید.

اعتماد به نفس زنان اردبیهشت ماهی

زنان متولد اردیبهشت، اعتماد به نفس بالایی دارند. این اعتماد به نفس از لحظه تولد همراه آنهاست. آنها به خوبی می دانند که توانایی حل هر مسئله و از میان برداشتن هر مشکلی را دارند. اما اگر در لحظه تولد، ستاره دیگری بدرخشد، این اعتماد از بین رفته و ضعیف تر می شود.

اعتماد به نفس

عنصر عشق در زنان اردبیهشتی

صداقت در عشق و انسان دوستی در میان زنان اردیبهشتی موج می زند. او از آن شخصیت هایی است که اگر عاشق شود با تمام وجود وابسته می شود. اگر معیارهای خد را در عشق پیدا کند در هر شرایطی احساس خوشبختی و سعادت می کند. با جاذبه پر قدرتی که توسط ونوس بهه او داده شده است، توانایی به دست آوردن سریع مرد مورد علاقه اش را دارد. البته ممکن است در مورد مسائل عشقی، مرتکب اشتباه شود زیرا با وجود منطقی و با ثبات بودن در هر موردی، احتمال دارد در عشق شتاب زده عمل کند و تصمیم درستی اتخاذ نکند، مثلا اگر عاشق فردی شود که به هیچ وجه مناسب و شایسته او نباشد. حتی اگر چنین مردی او را استثمار کند، چشم پوشی کرده و اعتراض نکند.

درد و رنج زنان متولد اردبیهشت ماه

زن مغرور اردیبهشت در مقابل درد و رنج بسیار صبور و مقاوم است و هرگز لب به شکایت باز نمی کند چرا که ابراز درد و رنج برای او نقطه ضعف محسوب می شود. حتی در مقابل درد جسمانی نیز آرام بوده و صبر و تحمل نشان می دهد. 

تمایل به تجملات

صبور بودن زن اردیبهشت در شرایط سخت و بی پولی، نشان دهنده عدم علاقه او به وسایل لوکس و گرانقیمت نیست. او حتی از دیدن اشیا گرانقیمت و زیبا لذت وافری می برد.

صبور بودن

افراد مشهور متولد اردیبهشت ماه 

 • ویلیام شکسپیر 
 • بالزاک
 • کاترین کبیر 
 • سالوادور دالی 
 • ملکه الیزابت دوم 
 • گری کوپر 
 • الیور کرامول 
 • الا فیتز جرالد 
 • برتراند راسل
 • بارابرا استرایسند
 • هنری فوندا
 • زیگموید فروید
 • ادری هپبورن

ادری هپبورن

سوالات متداول در مورد زنان متولد اردیبهشت 

1. خصوصیات بارز زنان اردیبهشت ماه چیست؟ 

مهربانی و محبت مادرانه ویژگی بارز زنان متولد اردیبهشت ماه است. اگر بتوانیم یک زن را با محبت بی دریغ بشناسیم قطعاً باید به زنان متولد اردیبهشت نگاهی بیاندازیم.

2. چه مردانی مناسب زنان اردیبهشت ماه هستند؟ 

مردانی که زرنگ و متعهد هستند و برای خانواده شان تلاش میکنند مردان مناسبی برای زنان متولد اردیبهشت ماه هستند. داشتن سبک زندگی معمولی به نظر زن اردیبهشت زندگی سعادتمندی است. 

3. رگ خواب زنان متولد اردیبهشت ماه چیست؟

فرزندان زنان متولد اردیبهشت ماه رگ خواب این گروه از زنان هستند. اگر به فرزندان و خانواده یک زن متولد اردیبهشت ماه احترام بگذارید در واقع رگ خواب او را پیدا کرده اید. 

4. کهن الگوی زنان متولد اردیبهشت چیست؟ 

کهن الگوی دیمیتر یا کهن الگوی مادر که میتواند مادری مهربان درونگرا و پر از هراس از دست ندادن فرزندانش باشد. خدابانوی خستگی ناپذیر است و بسیار روزی دهنده و مهربان و صمیمی. 

5. چه رنگ هایی را دوست می دارد؟

هر قدر رنگ ها غنی تر باشند، در نظر او جذاب تر خواهد بود و در این میان رنگ آبی اعم از اینکه آبی آسمانی باشد یا آبی نیلی می تواند به راحتی او را ازخود بیخود سازد. رنگ های صورتی و قرمز کمرنگ نیز همین اثر را روی او می گذارند.

رنگ آبی

طالع بینی ازدواج زن اردیبهشتی با سایر ماه های سال

اردیبهشت با فروردین :

متوسط ؛ ممکن است مشکل داشته باشند که قابل حل شدن است.

اردیبهشت با اردیبهشت :

متوسط؛ نسبتا خودرای و لجباز هستند ممکن است مشکل پیش بیاید.

اردیبهشت با خرداد :

متوسط؛ تیزهوش، کنجکاو و چندان با هم سازگار نیستند.

اردیبهشت با تیر :

بسیار خوب؛ خانواده دوست، خونگرم، پیوندی محکم و استوار 

اردیبهشت با مرداد :

بسیار خوب؛ عاشق پیشه با صداقت وفادار، پیوندی مملو از آرامش 

اردیبهشت با شهریور :

خوب؛ جوانمرد، باسخاوت، مددکار و بدون مشکل 

اردیبهشت با مهر :

متوسط ؛ اهل اعتدال، معاشرتی، خونسرد و کمی حسادت 

اردیبهشت با آبان :

خوب ؛ آرمانگرا، بلندپرواز همراه با جاذبه و اقتدار و ناسازگار 

اردیبهشت با آذر :

متوسط ؛ جسور، بی پروا، نیازمند با آزادی و بدون تفاهم 

اردیبهشت با دی :

بسیار خوب ؛ با ثبات، راز نگه دار، پیوندی مستحکم و پابرجا 

اردیبهشت با بهمن :

بد ؛ کنجکاو، آزادیخواه، آرمانگرا، ایده متفاوت از یکدیگر

 اردیبهشت با اسفند :

خوب ؛ اشخاصی تودار، بسیار محتاط، توانایی سازگاری با یکدیگر را دارند.

طالع بینی کامل زن و دختر اردیبهشت ماهی در عشق و ...

4.7609
این مطلب مفید بود ؟57138
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/م.ح/ح.ب
برچسب : شخصیت شناسی
وبگردی