نمناک سبک زندگیروابط عاطفی زنی که پیش شوهرش محبوب تر خواهد بود
زن شوهر ، راز محبوبیت زنان
برای محبوب و خاص بودن زن شوهر ذهنیتی خاص دارد ، ویژگی های فردی و رفتارهای همسر در زندگی مشترک مرد را به او جذب و یا حتی دفع می کند.

زنانی که همیشه محبوب شوهرشان هستند

در اینکه هر زنی دوست دارد در نظر همسرش بهترین باشد شکی نیست اما زن شوهر خود را چطور باید برای رسیدن به این خواسته هدایت کند تنها با رفتار درست ممکن می شود. وقتی از علائق و ایده آل های همسرتان مطلع باشید می توانید برای او یک زن ایده آل باشید.

این زنان نزد شوهرانشان محبوب ترند

زن شوهر

تاثیر مثبت مسئولیت پذیری زن در زندگی مشترک از دید شوهرش

یک روانشناس عمومی اظهار کرد:شخصیت وابسته برخی خانم ها به همسر، یکی از مواردی است که موجب سردی روابط زوجین نسبت به یکدیگر می شود، بطوریکه زن بیش از حد متکی به شوهر خود بوده و حتی قادر به تصمیم گیری در کوچک ترین مسائل نیست.وابستگی زن تا حدودی به همسرش لازم است تا اقتدار مرد حفظ شود ولی زمانی که این وابستگی جنبه افراطی داشته باشد، باعث کمرنگ شدن روابط میان آن ها خواهد شد.

وی با بیان اینکه شانه خالی کردن خانم در پذیرش مسئولیت های مختلف زندگی و سپردن آن به شوهر، باعث کاهش جذابیت او برای همسرش می شود،گفت:راز محبوبیت و جذابیت زوجین برای یکدیگر این است که هر یک به سهم خود در انجام کارهای مختلف زندگی و تصمیم گیری ها مشارکت داشته باشند و هرگز به دیگری وابستگی افراطی نداشته باشند.
این روانشناس با اشاره به اینکه شخص وابسته همیشه ترس از دست دادن شریک زندگی خود را دارد و از تنها ماندن، تصمیم گیری و حتی تنها فکر کردن می ترسد، خاطر نشان کرد:این فرد در ابتدا باید احساسات خود را تقویت کند یعنی ترس از دست دادن، تنها ماندن، نداشتن اعتماد به نفس، نداشتن قدرت تصمیم گیری های مهم و ضروری را از خود دور کند تا در برقراری روابط عاطفی با همسر خود موفق باشد.

زنی که پیش شوهرش محبوب تر خواهد بود

برگرفته از سلامت نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 19 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف