دلبری برای شوهر
خانم ها برای جلب توجه شوهرشان کارهای مختلفی انجام می دهند اما شاید بی تاثیر باشد. روش های صحیح دلبری و ناز کردن را بلد باشید تا همسرتان را جذب خود کنید.

دلبری و ناز کردن برای شوهر از راهش

هر زنی دوست دارد مرکز توجه همسرش باشد برای همین برای رسیدن به این هدف خود تغییراتی در رفتار، ظاهر و .... خود میدهد اما گاهی این تغییرات از راه درست انجام نمیشوند برای همین نتیجه ی دلخواه را به همراه دارند.

مردان عاشق همسری هستند که برخی از ویژگی هایی که بارها و بارها در بخش خانواده پلاس نمناک به آنها اشاره شده است را داشته باشند. اگر شما خانمی که الان با ما همراه شده اید دوست دارید این ویژگی ها را بدانید و راه ناز کردن برای شوهرتان را یاد بگیرید تا انتهای این مطلب را با دقت بخوانید.

رومانتیک مصنوعی نباشید

هیچ مردی دوست ندارد شاهد فیلم بازی کردن همسرش برای جلب توجه او باشد، شوهر شما دوست دارد چهره ی واقعی و میزان حقیقی رومانتیک بودنتان را ببیند و این برایش از هر نوع رومانتیک بازی دیگر جذاب تر است.

دلبری برای شوهر

راحت و زیبا لبخند بزنید

در مورد تاثیرات فوق العاده ی لبخند حتما چیزهای زیادی می دانید، لبخند صمیمی و لایم همراه با کلمات عاشقانه قلب شوهرتان را به تسحیر می کشد. او در جستجوی لطافت زنانگی در شماست پس متناسب با خودتان و از جنس خودتان این را برایش همیشه داشته باشید تا شما را صاحب دوست داشتنی ترین نازها بداند.

برایش خجالتی شوید

گاهی نگاهی بچه گانه و درآوردن ادای خجالتی ها در یک رابطه عاشقانه بسیار جذاب است و اگر شما ایفا گر این نقش باشید و اینگونه برای همسرتان ناز کنید او قطعا ناز شما را خریدار خواهد بود. بعضی از مردان دوست دارند همسرشان هرچند وقت یکبار بچه گانه حرف بزنند و صدایشان را تغییر دهند، اگر شوهر شما این چنین است پس از این راه برایش ناز کنید.

راههای جذب مردان

لطفا خاله زنک نباشید

صحبت در مورد برخی مسائل دیگران یکی از فعالیت های مورد علاقه ی خانم هاست در حالیکه این رفتار به شدت مردان را آزار می دهد. مردی که مجبور است مدام به این دسته حرفهای همسرش گوش دهد حتی اگر بخواهد هم نمیتواند آنطور که همسرش دوست دارد به او توجه کند. یک بانوی آزاد و رها از هرنوع غیبت و خاله زنگ بازی باشید تا شوهرتان درست مثل یک ملکه ی خوش قلب به شما نگاه کند.

بازیگوش و شوخ طبع باشید

تمام نظر سنجی ها این را ثابت می کند که مردان دوست دارند همسری شاد و شوخ طبع البته در درجه های مختلف داشته باشند. همسرتان وقتی شیطنت و شوخ طبعی شما را میبیند ناخودآگاه جذبتان شده و اینگونه راحت تر می توانیداز او دلبری کنید.

ناز و ادا برای شوهر

گاهی منتظرش بگذارید

نه اینکه با انجام این کار باعث عصبانیت و ناراحتی همسرتان شوید اما بد نیست بعضی وقتها البته با سنجیدن شرایط و به موقع کمی در جواب دادن به پیامک یا .. او را منتظر بگذارید.

آراسته باشید اما به اندازه

خوب میدانید که مردتان عاشق رنگ و لعاب چهره ی شماست پس آنها را از این لذت بی نصیب نگذارید. به خودتان برسید و اینکه چگونه و با چه سبک آرایش ملایمی زیباتر می شوید را پیدا کنید. لباس هایتان را درست انتخاب کنید و از عطرهای جذاب غافل نشوید تا وقتی در کنار همسرتان هستید او را سراسر غرق در خود بسازید.

رسمی نباید اما احترام بگذارید

اقتدار خود را در رفتارتان حفظ کنید اما بیش از حد با همسرتان رسمی و خشک رفتار نکنید. شوهر شما در طول روز با رفتارهای رسمی بارها روبرو میشود و برایش این نوع رفتار تازگی ندارد اما رفتار مهربان و محترمانه ی شما که حتما همراه بودنش با رومانتیک بودن برایش جذاب تر است را از شما می خواهد پس اینگونه باشید تا برایش دلبرترین باشید.

چند راه ساده جذب، دلبری و ناز کردن برای شوهر

4.960
این مطلب مفید بود ؟591
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی