سریال عروس تاریکی
سریال عروس تاریکی با بازی نرگس محمدی ، مریم کاویانی و سپیده خداوردی سریال جدیدی است که به عنوان جایگزین سریال از یادها رفته روی آنتن شبکه یک سیما میرود.

پخش سریال عروس تاریکی از شبکه یک

سریال عروس تاریکی به کارگردانی محمود معظمی و تهیه‎کنندگی محمدرضا تخت‎کشیان سریال جدید شبکه یک سیما است که با اتمام سریال ماه رمضانی این شبکه پخش خود را آغاز میکند.

آخرین قسمت سریال از یادها رفته شب گذشته از شبکه یک سیما پخش شد و با اتمام این سریال عروس تاریکی به عنوان سریال جایگزین روی آنتن این شبکه میرود.

داستان و بازیگران سریال عروس تاریکی

عروس تاریکی سریالی پر بازیگر است که به عنوان جایگزین سریال ماه رمضانی از یادها رفته روی آنتن شبکه یک سیما میرود.

سریال عروس تاریکی

بازی شمسی فضل اللهی و رویا نونهالی در سریال عروس تاریکی

در خلاصه داستان سریال عروس تاریکی آمده است: داستان از جایی آغاز می شود که زن و شوهری به نام سیمین و سیاوش پس از سال ها جدایی، قصد بازگشت به هم را دارند. در این مسیر برای ساخت زندگی جدید باید با مهارت های زندگی آشنا شوند و با تلاش و امید و گذشت خوشبختی را بنا نمایند. خوشبختی تصادفی نیست، ساختنی است…

رضا کیانیان و رویا نونهالی

رضا کیانیان و رویا نونهالی در سریال عروس تاریکی

بازیگران سریال عروس تاریکی عبارتند از : رضا کیانیان، رویا نونهالی، نرگس محمدی، سپیده خداوردی، فریبا کوثری، لوون هفتوان، سید مهرداد ضیایی، شهرزاد کمال زاده، مهوش صبرکن، رحمان باقریان، فلور نظری، شهاب شادابی، ساناز سعیدی، شمسی فضل الهی، مریم کاویانی، مهسا هاشمی، محمدرضا هاشمی، سعید رضایی و… بازیگران سریال عروس تاریکی را تشکیل میدهند.

سریال عروس تاریکی

پخش سریال عروس تاریکی از شبکه یک

عوامل ساخت سرایل عروس تاریکی عبارتند از:تهیه کننده:محمدرضا تخت کشیان، کارگردان:محمود معظمی،نویسنده:عباس نعمتی، تدوین:نیما حسندوست، مدیر تولید:داود معدنی، برنامه ریز:امیر جاوید نیک، منشی صحنه:رضا بقایی، طراح صحنه:فرامرز بادرامپور، طراح لباس:منصوره قاضی، طراح گریم:علی بهرامی فر، مدیرتصویربرداری:علیرضا رجایی مقدم، مدیر صدابرداری:خسرو کیوانمهر، مدیر تدارکات:فرامرز رضایی.

رضا کیانیان

رضا کیانیان بازیگر سریال عروس تاریکی

رضا کیانیان بازیگر پیشکسوت کشورمان در جدیدترین تجربه تلویزیونی با سریال عروس تاریکی به شبکه یک سیما می آید.

رویا نونهالی

رویا نونهالی بازیگر سریال عروس تاریکی

رویا نونهالی بازیگری که با سریال خواب و بیدار در بین مخاطبان تلویزیون شناخته شد در سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی در نقش عمه بلقیس جلوی دوربین رفت و حالا با سریال عروس تاریکی مهمان خانه های مردم در شبکه یک سیما میشود.

مهوش صبرکن

مهوش صبرکن بازیگر سریال عروس تاریکی

مهوش صبرکن دیگر بازیگری است که در سریال عروس تاریکی به کارگردانی محمود معظمی جلوی دوربین رفته است و درکنار بازیگران جوان تری چون سپیده خداوردی ، مریم کاویانی و نرگس محمدی به ایفای نقش می پردازد.

لوون هفتوان

فوت لوون هفتوان سرصحنه سریال عروس تاریکی

یکی از اتفاقات ناگواری که سرصحنه سریال عروس تاریکی رخ داد حادثه درگذشت لوون هفتوان بازیگر ارمنی فیلم دراکولا بود. زنده یاد لوون هفتوان که برای بازی در سریال عروس تاریکی قرارداد بسته بود 19 اسفند ماه سال گذشته سرصحنه دچار سکته شد و از دنیا رفت.

سریال عروس تاریکی به کارگردانی محمود معظمی و تهیه‎کنندگی محمدرضا تخت‎کشیان از شنبه 25 خردادماه هر شب ساعت 22:15 از شبکه یک سیما پخش می شود.

خلاصه داستان و بازیگران سریال عروس تاریکی + تصاویر

3.871
این مطلب مفید بود ؟5417
وبگردی