بازیگران فوق لیسانسه ها
در آستانه پخش سریال فوق لیسانسه ها از عکس های جدید بازیگران این سریال رونمایی شد.

پخش سریال فوق لیسانسه ها از اواسط آبان

سریال فوق لیسانسه ها سومین فصل از سریال لیسانسه ها است که بعد از پایان ماه صفر در اواسط آبان ماه روی آنتن شبکه سه سیما میرود.

دو فصل سریال لیسانسه ها با استقبال ویژه ای از سوی مخاطبان همراه بود و همین موضوع سروش صحت و عوامل فیلمش را به ساخت سومین فصل این سریال با عنوان فوق لیسانسه ها مشتاق کرد و فوق لیسانسه ها از اواسط آبان ماه روی آنتن میرود.

انتشار عکس هایی از سریال فوق لیسانسه ها

در آستانه پخش سریال فوق لیسانسه ها از عکس های جدید بازیگران این سریال رونمایی شد.

امیرحسین رستمی و بیژن بنفشه خواه

امیرحسین رستمی و بیژن بنفشه خواه در سریال فوق لیسانسه ها

امیرحسین رستمی با انتشار عکس هایی از بازی در سریال فوق لیسانسه ها نوشت: بخشی از درگیریهای مسعود و دکتر مهاجر ،بیشتر شبیه کشمکش های تام و جری شده.

بیژن بنفشه خواه به شدت درجه یک و دوست داشتنی هستی.با امواج مثبت و نیرومند.لطفا هر روزی که من افیشم،باش وگرنه اعصاب معصاب ندارم .

هنر عکسها هم که با سمیراجان بختیاریه...

بازیگران فوق لیسانسه ها

حبیب، مسعود ، آقای مهاجر و مازیار در سریال فوق لیسانسه ها 

فصل اول سریال لیسانسه ها دی ماه سال 95 روی آنتن رفت و با استقبال ویژه ای از سوی مخاطبان روبرو شد و همین امر منجر به ساخت دومین فصل این سریال شد که آذرماه سال 96 روی آنتن رفت.

امیرحسین رستمی و بیژن بنفشه خواه

عکسی از امیرحسین رستمی و بیژن بنفشه خواه در سریال فوق لیسانسه ها

تصویربرداری سریال فوق لیسانسه ها از آخرین روزهای فروردین ماه 98 با حضور هوتن شکیبا آغاز شد و ماجرا از کنکور کارشناسی ارشد که حبیب در آن شرکت کرده بود کلید خورد.

امیرحسین رستمی و بیژن بنفشه خواه

مسعود و آقای مهاجر در سریال فوق لیسانسه ها

هوتن شکیبا، امیر کاظمی، امیرحسین رستمی، عرفان برزین، بهنام تشکر، بیژن بنفشه خواه، مهران رجبی، متین ستوده، رویا میر علمی، کاظم سیاحی، عزت الله مهرآوران، سوگل قلاتیان، آتنه فقیه نصیری و ... بازیگرانی بودند که در فصل اول و دوم سریال لیسانسه ها به ایفای نقش پرداختند و به جز بهنام تشکر در این فصل سریال فوق لیسانسه ها هم حضور دارند و بازیگران جدیدی هم به این مجموعه اضافه شده اند.

بازیگران فوق لیسانسه ها

سروش صحت و بازیگران سریال فوق لیسانسه ها

سریال فوق لیسانسه ها به کارگردانی سروش صحت و نویسندگی سروش صحت و ایمان صفایی در 40 قسمت به تهیه کنندگی رضا جودی روی آنتن شبکه سه سیما میرود.

رونمایی از عکس های جدید سریال فوق لیسانسه ها در آستانه پخش

3.919
این مطلب مفید بود ؟154
منبع : صفحه امیرحسین رستمی / عکاس:سمیرا بختیاری / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی