سریال

سریال های ماه رمضان تا کی پخش میشوند؟

کد مطلب : 51681زمان مطالعه : 3 دقیقه
سریال های ماه رمضانی با رسیدن روزهای پایانی ماه رمضان از تلویزیون رخت بربسته و به پایان میرسند ، سریال نفس و زیر پای مادر از سریال های پرمخاطب ماه رمضان امسال بودند.

سریال های ماه رمضان به خط پایان نزدیک میشوند

سریال های ماه رمضانی امسال به روزهای پایانی پخش خود نزدیک میشوند. با پایان یافت ماه مبارک رمضان سریال های مناسبتی این ماه هم به پایان میرسد اما هر کدام از سریال های ماه رمضانی چه روزی به پایان میرسند ؟ در این مطلب زمان دقیق پایان سریال های مناسبتی ماه رمضان را برایتان آورده ایم.

با پایان ایام رمضان، پرونده دو سریال مناسبتیِ «نفس» و «زیر پای مادر» هم بسته می شود.
در ایام رمضان امسال چهار مجموعه نمایشی از شبکه های یک، دو، سه و پنج سیما پخش شدند که برخی از آنها جدید و دو مجموعه ی دیگر دوبله شده بودند. سریال «زیر پای مادر» و «نفس» از شبکه های یک، و سه سیما پخش شدند و مجموعه های «رستاخیز تفنگ ها» از شبکه دو و «افسانه سامبونگ» از شبکه پنج سیما به روی آنتن رفتند.

سریال های رمضانی کی تمام میشوند

* «نفس»

هر چند «نفس» سریالی رمضانی نبود، اما پخش آن در ایام رمضان آن هم به عنوان اولین سریال پس از افطار با واکنش های متفاوتی از سوی مخاطب روبرو بود. البته قرار گرفتن مناسبت های 15 خرداد و 7 تیر در این مجموعه بی ارتباط با این ایام هم نبود.سریال های ماه رمضان

سریال نفس ساخته جلیل سامان

سریال «نفس» آخرین قسمت از سه گانه جلیل سامان به تهیه کنندگی احمد کاشانچی است که تاکنون 23 قسمت از این مجموعه به روی آنتن رفته است و پخش آن تا چند روز پس از عید فطر (7تیر ماه) به اتمام می رسد. پشت صحنه ی «نفس» هم روز پنج شنبه(8 تیر ماه) از تلویزیون پخش خواهد شد.

داستان سریال «نفس» در مورد جوانی پر شر و شور است که در بحبوحه وقایع انقلاب رازی در زندگی اش فاش می شود. او برای رسیدن به حقیقت حوادث پیچیده ای را پشت سر می گذارد.

مسعود رایگان، داریوش فرهنگ، فاطمه گودرزی، ژاله صامتی، علیرضا کمالی، بهناز جعفری، قربان نجفی، هادی عامل هاشمی، شهاب شادابی، احسان امانی، آتوسا راستی، با معرفی ساناز سعیدی، هدایت هاشمی، خسرو شهناز و رامین راستاد از بازیگرانی بودند که در این مجموعه ایفای نقش کرده اند.

*«زیر پای مادر»

مجموعه تلویزیونی«زیر پای مادر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی، نویسندگی سعید نعمت الله و تهیه کنندگی زینب تقوایی در شب های ماه مبارک رمضان به روی آنتن رفت و پخش آن (شنبه 4تیر ماه)قبل از عید فطر به اتمام می رسد.

این مجموعه در 27قسمت و آخرین قسمت آن شنبه 4 تیر ماه به روی آنتن خواهد رفت. بیش از نیمی از اتفاقات و داستان سریال در مشهد مقدس و حرم امام رضا (ع) رخ می دهد که همین مسئله فضای معنوی سریال «زیر پای مادر» را بالا برده است.

 

سریال های ماه رمضان

سریال زیر پای مادر با بازی کامبیز دیرباز و مجید نوروزی

کامبیز دیرباز، پریوش نظریه، بهناز جعفری، مهدی سلطانی، مجید واشقانی، آتیلا پسیانی، بهزاد فراهانی، حمیدرضا هدایتی، درسا بختیاری و علیرضا آرا از بازیگران اصلی مجموعه تلویزیونی «زیر پای مادر» هستند.هنوز تصمیمی برای پخش پشت صحنه این مجموعه گرفته نشده است.

«رستاخیز تفنگ ها» محصول سال1392 تلویزیون المنار لبنان و با موضوع مقاومت مردم سوریه و لبنان علیه استعمار فرانسه در خلال دهه 1920 است. این سریال هر شب ساعت 21:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.

سریال کره ای «افسانه سامبونگ» نیز از ابتدای رمضان هر روز ساعت 19 بر روی آنتن شبکه پنج رفت. این سریال محصول سال 2014 کره جنوبی به کارگردانی کانگ بیونگ تایک است که زهره شکوفنده مدیر دوبلاژ آن را بر عهده داشته است.

سریال های ماه رمضان تا کی پخش میشوند؟

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
وبگردی