طالع بینی با پنیر

طالع بینی با پنیر مورد علاقه

کد مطلب : 12490زمان مطالعه : 3 دقیقه
طالع بینی با پنیر یکی دیگر از روش های شخصیت شناسی افراد می باشد که در این روش افراد می توانند بر اساس پنیر مورد علاقۀ خود به اطلاعات جالبی از شخصیت خود پی ببرند.

طالع بینی و  تحلیل شخصیت به هر روشی می تواند به نوعی جذاب و هیجان انگیز باشد و هر بار با اطلاعات جدید در مورد شخصیت های مختلف، افراد را مجذوب خود کند در این بخش می توانید طالع بینی با پنیر را برای آگاهی از خصوصیات ظاهری و باطنی خود بخوانید.

در واقع پنیر یکی از لذیذترین غذاهاست که با تنوع خاص خود تقریبا می تواند، تمام سلیقه ها را راضی نگه دارد اما در عین حال چیزهای دیگری نیز راجع به این افزودنی خوشمزه وجود دارد که احتمالا شما نمی دانید. پنیر می تواند نکات بسیاری را در مورد خودتان به شما بگوید!یک تحقیق جدید در این زمینه که از سوی انجمن لبنیات سازی ایالات متحده  توسط لورا ورلین انجام شده است نشان می دهد،نوع پنیری که انتخاب می کنید،می تواند اطلاعات زیادی را  راجع به شما آشکار سازد. بنابراین پنیر مورد علاقه تان را انتخاب کنید تا بگوییم چگونه شخصیتی دارید؟

پنیرسفت مثل پنیر تبریزی یا لیقوان

طالع بینی پنیر

این پنیر ها با طعم لذیذ ،باعث می شوند که احساس سر مست بودن به شما دست دهد . احساسی که در یک جنگل زیبا و پر از شقایق های وحشی به انسان دست می دهد .اصلا خجالتی نیستید . شما عاشق رفتن به موقعییت های جدید هستید و از اینکه منبع خیر باشید ، لذت می برید. دوستان عاشق شما هستند زیرا آنها همیشه بهترین لحظات را با شما میگذرانند . لذت گذراندن وقت با شما ،آنچنان زیاد است که هیچ میهمانی بدون حضورتان برگزار نمی شود . شما مهربان ،دلرحم، صمیمی و روراست هستید و بی کینه. در جنگل بودن مزایایی دارد که هر کسی با آن آشنا نیست !

پنیر فانتزی مثل پنیر چدار

پنیر فانتزی

هر تکه از این نوع پنیر که معمولاً در بسته بندی های کوچک و گاه با ترکیبات سبزیجات و غیره تهیه میشوند گوشه ای از زندگیتان را به تصویر می کشد و این نشان میدهد که شما تا چه حد در انجام کارها یتان مصمم و با اراده اید.همانند پنیر چدار از خارج سخت واز درون نرم وانعطاف پذیرید.در هر کاری همانند برگسالان فکر می کنید و اجازه نمیدهید کسی در روابط شما با دیگران،به ویژه دوستان دخالت کند.انچه شما را از دیگران متمایز می سازد،همان روح سخت و در عین حال لطیف شما در بر خورد با مسایل دیگران است.شاید به همین دلیل است که دیگران از مشورت با شما بیشترین استفاده را میبرند.
 
پنیر نیمه نرم مثل پنیر فتا

پنیر نیمه نرم

پنیر های نیمه نرم مثل پنیر فتا (پنیر های بسته بندی پاستوریزه) ما را به دوران بچگی می برند.بنابراین آنهاهمگی مربوط به خانه،خانواده و کانون گرم خانوادگی میشوند.اگر هنوز به این پنیرها علاقه مندید،متخصصان معتقدند که عمیقاًدوست دارید یک بار دیگر شرایط گذشته را برای خود بازسازی کنید و این شاید همان دنیای امنی است که همیشه به دنبال آن بوده اید.به همین دلیل است که شما ابتدا خانواده،دوست،فامیل و آشنا را در اولویت قرار میدهید و این به رغم برنامهُ بسیار فشرده شماست.خانواده شما همیشه به دنبال غذاهای خانگی هستند و شما از این انعطاف پذیری آنها لذت میبرید. خانه شما همیشه گرم و پر از میهمان است و از دیدار دوستان شاد می شوید و سعی می کنید حداقل یک شب در هفته را با خانواده به خوبی و خوشی بگذرانید.

پنیر نرم مثل پنیر خامه ای

پنیر نرم

تحقیقات نشان می دهد اشخاصی که طالب تجمل و تجمل پرستی هستند ،به مراتب از خوردن پنیر های نرم همانند پنیر های خامه ای بیشتر لذت می برند و همیشه به دنبال لوازم لوکس و تجملی هستند، از پوشیدن لباس ابریشمی به عنوان لباس راحتی گرفته تا پوشیدن دمپایی های بسیار شیک رو فرشی. شما می دانید که چگونه باید با خود و زندگی خویش کنار بیایید لذت خوردن این پنیر، دقیقآ به اندازه لذت خریدن یک آباژور زیبا برای اتاق خوابتان است!

طالع بینی با پنیر مورد علاقه

4.252
این مطلب مفید بود ؟448
برگرفته از کازرون - / ل
وبگردی