عروسی فرزند ثروتمند
مراسم ازدواج بسیار باشگوه و فوق العاده فرزند ثروتمند ترین مرد آسیا برگزار شد، تصاویر آن را در ادامه مشاهده می نمایید.

مراسم ازدواج باشکوه فرزند ثروتمند ترین مرد آسیا برگزار شد

روز های گذشته تصاویری از یک مراسم عروسی مجلل با حضور میهمانان ویژه در شبکه های اجتماعی خارجی دست به دست می شد و لحظات جشن ازدواج " آکاش امبنی " را نشان می داد که شاید میهمانان حاضر در این مراسم بیشتر از عروس و داماد جوان به چشم می آمدند ؛ چراکه وقتی بان کی مون دبیرکل سازمان ملل متحد و همسرش در یک مراسم عروسی حضور داشته باشند مطمئنا میهمانان تمام توجهشان معطوف عروس و داماد نخواهد شد.

 مراسم ازدواج بسیار باشکوه

مراسم ازدواج باشکوه فرزند ثروتمندترین مرد آسیا 

در تصاویر این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید که سیاستمداران و شخصیت های ورزشی ، ستاره های سینما و مدیران شرکت ها یک به یک برای حضور در مراسم ازدواج " آکا آمبانی فرزند موکش آمبانی " در تیرس دوربین ها قرار میگیرند که از بارزترین آنها می توان به سوندار پیچای مدیر عامل اجرایی گوگل، تونی بلر نخست وزیر اسبق انگلیس، بان کی مون دبیرکل سابق سازمان ملل متحد و بسیاری از ستاره های مشهور سینمای بالیوود مثل آیشواریا و همسر و فرزندش اشاره کرد.

عروسی باشکوه

مراسم ازدواج فرزند ثروتمند ترین مرد آسیا 

مراسم متعلق به فرزند ثروتمندترین مرد آسیا که کارآفرین، بازرگان و سرمایه دار هندی بود و همه چیز به خاص ترین و متفاوت ترین شکل ممکن برگزار شد.

"موکش آمبانی" با دارایی 41٫6 میلیارد دلار در دسامبر 2018 به نوشته مجله فوربز ثروتمندترین مرد آسیا و یکی از ثروتمندترین افراد جهان معرفی شد. او مدیرعامل و مالک بیشترین میزان سهام در شرکت صنایع ریلاینس(بزرگ ترین شرکت خصوصی هند) با 48 درصد سهام می باشد و سالانه درآمد قابل توجهی از این سهام خود دریافت می کند. این شرکت در بخش های مختلف از جمله نفت، گاز، پتروشیمی، مخابرات و رسانه فعالیت می کند. امبانی که امپراطوری تجاری آن شامل سرمایه گذاری در نفت، گاز، مخابرات و خرده فروشی است، ثروتمند ترین مرد در آسیا است و در فهرست فوربس ثروتمندترین افراد جهان با ثروت 50 میلیارد دلاری رتبه یازدهم را کسب کرده است.

عروسی فرزند ثروتمند ترین مرد

مراسم عروسی فرزند ثروتمند ترین مرد آسیا 

ازدواج فرزند ثروتمند ترین مرد آسیا

مراسم ازدواج باشکوه   

تونی بلر و همسرش

تونی بلر و همسرش در مراسم ازدواج فرزند ثروتمند ترین مرد آسیا 

 

تصاویر جالب از عروسی فوق العاده فرزند ثروتمندترین مرد آسیا

3.356
این مطلب مفید بود ؟3719
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی