علائم بارداری دختر
برخی علائم خاص در دوران بارداری وجود دارند که نشان دهنده دختر بودن جنین داخل رحم مادر هستند. هرچند کمی عجیب، اما می توان ادعا کرد که کاملا درست می باشند.

علائم و نشانه های دختر بودن جنین در بارداری

علائم خاص نشان می دهند که کودک می تواند دختر باشد یا پسر. با این حال، این نشانه ها قطعا به شما نمی گویند که شما یک دختر را باردار هستید، ولی تجربه ثابت کرده است که نشانه های بیان شده در اکثر افراد پیش بینی را درست انجام داده و زنانی که در دوران حاملگی این نشانه ها و علائم را داشتند نوزادشان دختر به دنیا آمده است. بعد از معرفی علائم بارداری پسر روی شکم زن حامله در بخش قبلی نمناک به علائم بارداری دختر روی شکم زن حامله می رسیم.

دختر بودن جنین در بارداری

علائم بارداری دختر در حاملگی

از قدیم بسیاری از افراد نشانه هایی را به منظور علائم دختر بودن جنین در نظر می گرفتند که این نشانه ها شامل:

1. حمل بالا:

اگر به نظر می رسد فرزندتان در قسمت بالایی رحم قرار دارد، پس احتمال دارد که یک دختر را باردار باشید؛ همچنین، اگر بیشتر وزن کودک شما در وسط شکم باشد، این نشان می دهد که یک دختر بچه است.

2. تهوع صبحگاهی:

تهوع صبحگاهی بیش از حد در طول بارداری، صرف نظر از سه‌ماهه اول، می تواند نشانه یک دختر بچه باشد؛ این وضعیت با افزایش سطح هورمون و قند خون پایین، ارتباط دارد.

بارداری دختر

3. ضربان قلب سریعتر:

اگر ضربان قلب شما بالا باشد، یعنی 140 تا 160 ضربه در دقیقه، ممکن است یک دختر بچه در رحم داشته باشید.

4. پوست روغنی و آکنه:

اگر در فاز حاملگی جوش و بثورات روی پوست شما ظاهر شود، ممکن است یک دختر بچه در انتظار تولد باشد؛ همچنین، این تابع مسائل هورمونی است.

5. میل به شیرینی جات:

اگر برای غذاهای شیرین مانند:شکلات ها و بستنی ها به جای غذاهای تند و ترش، اشتهای بیشتر و میل بیشتری دارید، احتمال بیشتری وجود دارد که یک دختر بچه داشته باشید.

وزن کودک

6. تغییرات خلقی:

اگر در دوران بارداری، شما تغییرات شدید خلق، مانند:تحریک پذیری، افسردگی و خشم را تجربه کنید، احتمالا یک دختر دارید.

7. جهت خواب شما:

اگر در دوران بارداری بیشتر در سمت راست خوابیدید، می توانید تولد یک دختر بچه را انتظار داشته باشید.

8. بافت و شفافیت مو:

اگر موهای شما نازک و شکننده شده باشند، به این معنی است که شما یک دختر باردار هستید، در حالی که موهای شفاف و براق نشان از یک پسر می باشند.

جنین دختر

9. رنگ ادرار:

رنگ ادرار شما می تواند جنس کودک را نشان دهد، ادرار غلیظ زرد رنگ می تواند، به این معنی باشد که شما یک دختر باردار هستید.

10. خوشحالی:

گفته شده است که اگر در دوران بارداری خود راضی هستید، می خواهید یک دختر داشته باشید.

 دختر بودن جنین

11. اندازه سینه:

هنگامی که سینه سمت چپ کمی بزرگتر از سمت راست است، یا اگر افزایش قابل توجهی در اندازه سینه شما وجود داشته باشد، به این معنی است که شما یک دختر دارید!

12. آزمون سیر:

هنگامی که شما یک سیر را می خورید و بوی بدن شما تغییر نمی کند، پس آن بچه دختر است، اما اگر بوی سیر به سرعت از منافذ پوست شما خارج شود، این یک پسر است.

خوردن سیر

13. رویاهای جنسیت کودک:

این یکی از موارد فانتزی است و ریشه خاصی ندارد، گفته شده است که رویاهای مخالف آنچه شما در بطن خود نگه می دارید، می توانند باشند. اگر در رویاهایتان یک پسر را ببینید، احتمالا یک دختر دارید.

14. علاقه کودک نوپا:

این، برای مادرانی است که بار دوم است که باردار هستند. اگر پسر بچه شما علاقه مند به بارداری شما باشد، احتمال دارد که شما یک دختر داشته باشید و اگر او هیچ علاقه ای نشان نمی دهد، ممکن است یک پسر باشد.

جنسیت جنین

15. وزن پدر:

مردم بر این باورند که اگر پدر و مادر هنگام بارداری وزن خود را افزایش دهند، شما یک دختر را به دنیا خواهید آورد.

16. بینی:

اگر هیچ تغییری در شکل بینی خود مشاهده نمی کنید، احتمالا دختر دارید با این حال، اگر بینی در حال رشد گسترده‌تر است، نشان می دهد بچه پسر است؛ البته این در برخی از خانم ها به دلیل وراثت و وضعیت جسمی می تواند کاملا عکس باشد.

دختر بودن جنین

17. خط تیره عمودی:

خط تیره ای که بر روی شکم شماست نیز، می تواند نشانگر جنسیت کودک باشد. با توجه به اعتقاد عامیانه، اگر این خط بالای ناحیه شکم (ناف) شما پررنگ تر باشد، شما یک پسر بچه باردار هستید؛ اما اگر خط در قسمت زیر ناف پررنگ تر باشد، پس شما یک دختر باردار هستید.

این نشانه ها و علائم بالا ممکن است برای بعضی ها درست و ممکن است برای بعضی دیگر درست نباشد. اگر علائم آن را درست تشخیص دهید و درست پیش بینی کنید، شما با افتخار مادر یک دختر زیبا خواهید بود، در غیر این صورت، از غافلگیر شدن لذت ببرید.

علامت بارداری دختر در زن حامله از روی رنگ ادرار و خط روی شکم

41056
این مطلب مفید بود ؟850206
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/م.ح
وبگردی