علیرضا بیرانوند

خط و نشان علیرضا بیرانوند برای کریستیانو رونالدو!!

تاریخ انتشار : 21 فروردین 1397کد مطلب : 66766زمان مطالعه : 2 دقیقه
علیرضا بیرانوند دروازه بان موفق تیم پرسپولیس در گفت و گو برنامه نود با گفتن چطوری کریس، به نوعی برای رونالدو ستاره پرتغالی خط و نشان کشید.

علیرضا بیرانوند خطاب به کریستیانو رونالدو 

پس از درخشش رونالدو در بازی هفته قبل مقابل یوونتوس سیل شوخی با علیرضا بیرانوند در فضای مجازی به راه افتاد.کاربران با توجه به اینکه ایران و پرتغال در جام جهانی همگروه هستند و بیرانوند هم دروازه بان شماره یک ایران است به شوخی قسمتی از فیلم "به وقت شام"آنجا که فرد داعشی می گوید "چطوری ایرانی" را به "چطوری بیرانوند" تغییر داده بودند. نقل قولی که مثلا رونالدو دارد خطاب به بیرانوند می گوید!

در برنامه دیشب نود اما بیرانوند نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد و گفت:«خب وقتی من این چیزها را از سوی هواداران رقیب می بینم انرژی و انگیزه می گیرم. روحیه ام بیشتر می شود. من هم از همین جا خطاب به رونالدو می گویم:«چطوری کریس؟»
 
بیرانوند

خطاب علیرضا بیرانوند به رونالدو:چطوری کریس

گفت و گو بازیکنان تیم پرسپولیس با محمدحسین میثاقی 

بازیکنان تیم پرسپولیس پس از قطعی شدن قهرمانی تیم شان در لیگ برتر در آیتمی جذاب، با محمد حسین میثاقی در برنامه نود گفت و گو کردند.
 
در این گفت و گو علیرضا بیرانوند گفت:« من یک بار مهمان برنامه خندوانه بودم و بابت سی دقیقه حضور در این برنامه دو میلیون تومان از آقای رامبد جوان گرفتم اما از سوی باشگاه 140 میلیون جریمه شدم!»
بیرانوند ادامه داد:« من وقتی گفتم وریا ضربه اش را بد زد در واقع از او تعریف کردم و منظورم این بود که ضربه وریا خیلی خوب بود.»
شجاع خلیل زاده هم در مورد انگلیسی صحبت کردنش با داور مسابقه گفت:« من در بازی به السد به داور گفتم don't touch me. زبان من از بیرانوند قطعا بهتر است چون او به داور می گوید coach. دیگر چه انتظاری از او دارید؟»
علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند به همراه پسرش در برنامه خندوانه

خط و نشان علیرضا بیرانوند برای کریستیانو رونالدو!!

4.715
این مطلب مفید بود ؟141
برگرفته از الف/اقتصاد نیوز/ح.ب
وبگردی