علیرضا بیرانوند

دردسر جدید علیرضا بیرانوند برای پرسپولیس !

تاریخ انتشار : 11 شهریور 1398کد مطلب : 72473زمان مطالعه : 2 دقیقه
علیرضا بیرانوند با حرکت جنجالی که در ورزشگاه یادگار امام تبریز در پایان بازی پرسپولیس مقابل تراکتورسازی انجام داد دوباره برای خودش دردسر ایجاد کرد.

حرکت جنجالی علیرضا بیرانوند

فارس:  دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس با وجودی که بازی اول تیم خود را به دلیل رفتار غیر ورزشی در فصل گذشته از دست داد باز هم با حرکتی دیگر حاشیه ساز شد.

علیرضا بیرانوند بعد از پایان بازی پرسپولیس و تراکتور در ورزشگاه یادگار امام درحالی که به سمت رختکن در حال حرکت بوده با حرکتی ناپسند به سمت هواداران تراکتور بار دیگر باعث حاشیه سازی شده است. 

فیلم منتشر شده از حرکت بیرانوند از روز گذشته در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است و باشگاه تراکتور هم به دلیل این کار ناپسند بیرانوند از این دروازه بان پرسپولیس با فیلمی که موجود است به کمیته انضباطی شکایت کرده است. 

دروازه بان ملی پوش پرسپولیس درحالی این کار را انجام داده که فصل گذشته بعد از برخورد بدش با سرباز نیروی انتظامی و هل دادن او سوژه شده بود و حتی از سوی کمیته انضباطی با جریمه و محرومیت روبرو شد و بازی اول فصل جدید سرخپوشان را هم از دست داد.

به نظر می رسد با این شکایت تراکتور جریمه سنگینی در انتظار این بازیکن باشد و این بار کمیته انضباطی جرایم سنگین تری را برای او در نظر بگیرد.

باشگاه تراکتور:حرکت غیر اخلاقی بیرانوند را پیگیری می کنیم

تسنیم: معاونت حقوقی باشگاه تراکتور اعلام کرد حرکت غیراخلاقی علیرضا بیرانوند، دروازه بان پرسپولیس در دیدار مقابل تراکتور را پیگیری خواهد کرد.

به نقل از روابط عمومی باشگاه تراکتور، به دنبال انتشار فیلمی از حرکت غیراخلاقی علیرضا بیرانوند خطاب به هواداران تراکتور در بازی روز جمعه (98/6/8) تراکتور - پرسپولیس معاونت حقوقی باشگاه تبریزی خبر از پیگیری این قضیه داد. 

معاونت حقوقی باشگاه تراکتور از طریق کمیته انضباطی و کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال این حرکت غیرورزشی را پیگیری خواهد کرد و قطعاً باشگاه به هیچ عنوان اجازه پایمال شدن حق و حقوق هواداران پرشور تراکتور را نخواهد داد. هواداران پرشور و بافرهنگ تراکتور در سطح دنیا زبانزد هستند و در بازی روز جمعه نیز بار دیگر فرهنگ بالای خود را به فوتبال آسیا نشان دادند.

انتهای پیام/م

حرکت جنجالی علیرضا بیرانوند به هواداران تراکتور

3.211
این مطلب مفید بود ؟74
وبگردی