علیرضا بیرانوند

غم انگیز ترین صحنه بازی ایران - انگلیس

تاریخ انتشار : 1 آذر 1401کد مطلب : 89245زمان مطالعه : 2 دقیقه
بدشانسی یوزهای ایرانی در اولین دیدار جام جهانی در مقابل سه شیرها شاید یکی از دلایل باخت سنگین تیم ملی فوتبال ایران در 2022 قطر بود.

واکنش بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران به مصدومیت علیرضا بیرانوند

دیروز تیم ملی کشورمان در اولین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر از ساعت 16:30 در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه در مرحله گروهی به مصاف انگلیس رفت.

در دقایق نخست بازی متأسفانه علیرضا بیرانوند مرد شماره یک فوتبال ایران در پی برخورد با مجید حسینی به شدت مصدوم شد و در دقیقه 18 زمین بازی را ترک کرد.

بازیکنان تیم ملی با انتشار استوری در صفحه اینستاگرام خود نسبت به مصدومیت علیرضا بیرانوند واکنش نشان دادند که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید.

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی ایران که در جام جهانی قبلی با مهار پنالتی کریس رونالدو در بین فوتبال دوستان بسیار محبوب شده بود، در بازی اول تیم ملی ایران مقابل تیم قدرتمند سه شیرها با بدشانسی بزرگی مواجه شد و بعد از برخورد شدید با مجید حسینی هم تیمی خود دچار شکستگی بینی و مصدومیت شدید شد و حتی بررسی پزشکی ابتدایی و مداوای سرپایی نیز شرایط ادامه بازی را برای وی فراهم نکرد و در ادامه با تعویض از زمین جای خود را به سیدحسین حسینی داد و حسین حسینی در دروازه تیم ملی ایران جای گرفت.

علیرضا بیرانوند

نتیجه ناخوشایند بازی ایران و انگلیس در جام جهانی 2022 قطر

کارلوس کی‌روش مربی یوزهای ایرانی که با تدافعی چیدن ترکیب تیم ملی و انتخاب نفرات دفاعی‌تر در مقابل انگلیس قصد داشت کار را برای مهاجمان زهردار این تیم سخت کند اما ستاره های تیم انگلیس با ارائه یک عملکرد بسیار خوب در درون زمین، 6 بار دروازه تیم کارلوس کی‌روش را باز کردند و جام را مقتدرانه آغاز کردند.

قضاوت این دیدار بر عهده رافائل کلاوس بود و دو گل تیم ملی ایران را مهدی طارمی مهاجم تیم پورتوی پرتغال به ثمر نشاند و به اولین دو گله تاریخ ایران در جام های جهانی تبدیل شد.

غم انگیز ترین صحنه بازی ایران - انگلیس

4.717
این مطلب مفید بود ؟161
وبگردی