جدایی فرشاد احمدزاده

پیوستن فرشاد احمدزاده به یک تیم لهستانی

تاریخ انتشار : 11 خرداد 1397کد مطلب : 68610زمان مطالعه : 1 دقیقه
فرشاد احمدزاده هافبک ارومیه ی پرسپولیس به دنبال جدایی از این تیم و پیوستن به لیگ لهستان می باشد.

جدایی فرشاد احمدزاده از پرسپولیس

در حالی که قبل از این عنوان می شد فرشاد احمدزاده به تیمی از کشور قطر خواهد رفت ولی به نظر می رسد آینده این بازیکن در یک لیگ منحصر به فرد رقم خواهد خورد.

تمدید قرارداد فرشاد احمدزاده

پیوستن فرشاد احمدزاده به لیگ لهستان

هافبک پرسپولیس قصد جدایی از این تیم را دارد

احمدزاده با یکی از تیم های مطرح کشور لهستان مذاکرات پایانی را انجام داده و حتی طرفین در رابطه با مقدار و وقت قرارداد هم به توافقات مناسبی رسیده اند.

قرارداد احمدزاده با پرسپولیس به پایان رسیده و برخی ها منتظر تمدید قرارداد او بودند ولی در این بین صحبت از حضور در لیگ بلژیک و لیگ قطر هم شنیده می شد ولی احمدزاده با برگزیدن تیم جدیدش نخستین بازیکن ایرانی خواهد بود که به لیگ لهستان می رود.

پرسپولیس تهران

جدایی هافبک پرسپولیس تهران از این تیم

موفقیت فرشاد احمدزاده در پرسپولیس

فرشاد احمدزاده در سال 1394 به پرسپولیس بازگشت. او که بخاطر تکنیک و دوندگی بالا و نیز دقت پاس مناسب در بین هواداران محبوبیت دارد، توانست با پرسپولیس افتخارات متعددی کسب کند و در اکثر بازی هایی که برانکو سرمربی پرسپولیس بوده است، در ترکیب ثابت قرار گیرد.

پس از برگشت به پرسپولیس تعداد هواداران احمدزاده در شبکه های اجتماعی به سرعت افزایش یافت؛ اکنون او در اینستاگرام بیش از یک میلیون دنبال کننده دارد. همچنین او در مسابقه مقابل بادران تهران در جام حذفی بازوبند کاپیتانی را بر بازو بست.

فرشاد احمدزاده از پرسپولیس جدا میشود

2.89
این مطلب مفید بود ؟54
برگرفته از ورزش سه / ز.ت
وبگردی