احسان علیخانی

دومین قسمت فصل دوم عصر جدید روی آنتن رفت

تاریخ انتشار : 19 اسفند 1398کد مطلب : 8629زمان مطالعه : 2 دقیقه
دومین قسمت از فصل دوم عصر جدید شب گذشته با حضور هفت شرکت کننده و اجراهایی متفاوت و جذاب روی آنتن رفت.

در دومین قسمت فصل دوم عصر جدید چه گذشت

برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی یکی از برنامه های پرطرفدار تلویزیون است که به تازگی فصل دوم این برنامه آغاز شد.

شب گذشته دومین قسمت از برنامه استعدادیابی عصر جدید روی آنتن رفت و با حضور چهار شرکت کننده و اجراهایی متفاوت شب خوبی را برای مخاطبان عصر جدید رقم زد.

با ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه باشید تا تصاویری از شرکت کننده های شب گذشته این برنامه را در اختیارتان قرار بدهیم.

تصاویری از دومین قسمت فصل دوم عصر جدید

حسنی میرهادی اولین شرکت کننده قسمت دوم از فصل تازه عصر جدید بود که شب گذشته روی صحنه این برنامه رفت. اجرای این شرکت کننده عصر جدید که از او به عنوان دخترخانم فری استایلیست و تحصیلکرده که بلده به ریاضی محض، گل بزنه! یاد شده است مورد توجه داوران قرار گرفت و چهار رای مثبت دریافت کرد.

حسنی میرهادی

گروه تکاوران البرز، دومین اجرای قسمت دوم از دور مقدماتی فصل دوم را برعهده داشتند و با اجرای حرکات رزمی توانستند نظرات مثبتی از داوران دریافت کنند و با چهار رای مثبت روبرو شدند.

گروه تکاوران البرز

مجتبی جهان نورد، سومین اجرای قسمت دوم از دور مقدماتی فصل دوم را برعهده داشت و با اجرای یک ترانه آذری چهار رای مثبت از داوران دریافت کرد.

مجتبی جهان نورد

چهارمین اجرای برنامه شب گذشته عصر جدید مربوط به اجرای منصور نادری دوچرخه سواری بود که با حرکات نمایشی روی صحنه عصر جدید رفت و به جز آریا عظیمی نژاد داوران دیگر به او رای مثبت دادند.

گروه مجاز پنجمین اجرای برنامه شب گذشته عصر جدید را برعهده داشتند.صفحه برنامه عصر جدید در تعریف گروه مجاز آورده است:آدم های ماشین شده ولی ماشینی نشده؛ بستن کمربند گاهی نشونه هنرمند بودنه!

اجرای این گروه با نوآوری خاص نظرات مثبت زیادی دریافت کرد و داوران هم به این گروه چهار رای سفید دادند.

محمدرضا فکری، ششمین اجرای قسمت دوم از دور مقدماتی فصل دوم را برعهده داشت و فضایی شاد به برنامه بخشید و چهار رای سفید از داوران دریافت کرد.

گروه به نگار هفتمین اجرای شب گذشته را برعهده داشتند و روایتی دغدغه مند توسط دست و سفال از گوشه ای از بلایی که انسان بر سر طبیعت می آورد را به تصویر کشیدند و چهار رای مثبت داوران را دریافت کردند.

گروه به نگار

داوران در برنامه شب گذشته سه شرکت کننده را برای راهیابی به مرحله بعد انتخاب کردند، گروه مجاز، به نگار و تکاوران البرز به مرحله بعد راه یافتند و حسنی میرهادی،منصور نادری، محمدرضا فکری و مجتبی جهان نورد منتظر آرای مردمی خواهند ماند.

داوران عصر جدید

آریا عظیمی نژاد، سیدبشیر حسینی، رویا نونهالی و امین حیایی مانند فصل قبل داوری این مرحله از مسابقه عصر جدید را برعهده دارند.

شگفتی های دومین قسمت فصل دوم عصر جدید+تصاویر

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : صفحه برنامه عصر جدید / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی