فوتسال ایران

روز خاص فوتسال ایران در اسپانیا

تاریخ انتشار : 27 اسفند 1401کد مطلب : 8710زمان مطالعه : 2 دقیقه
تیم‌های فوتسال پالما و واین آلبالی با بازیکنان ایرانی خود در هفته بیست و سوم لیگ دسته اول اسپانیا به مصاف هم خواهند رفت.

مهر:در ادامه مسابقات هفته بیست و سوم لیگ دسته اول فوتسال اسپانیا امروز شنبه تیم واین آلبالی در والدپنیاس میزبان تیم پالما است. این مسابقه جدا از حساسیت زیاد برای هوادارانش، برای فوتسال‌دوستان ایرانی هم خاص و ویژه است.

پالما در شرایطی برابر آلبالی دیدار می‌کند که در هر دو تیم بازیکنان ایرانی حضور دارند. حسین طیبی کاپیتان تیم ملی ایران در تیم پالما است و سعید احمدعباسی هم برای آلبالی بازی می‌کند.

پالما در حال حاضر با 49 امتیاز و سه امتیاز کمتر نسبت به بارسلونا در رده دوم جدول قرار دارد. این تیم هرچند حضورش در مرحله پلی آف را تضمین کرده اما می‌خواهد با پیروزی در چند دیدار باقیمانده، حداقل جایگاه دوم خود را قبل از آغاز پلی آف تثبیت کند.

این تیم با دو مشکل اساسی برای بازی با آلبالی مواجه است. نخست اینکه «آنتونیو وادیلو» سرمربی پالما به دلیل محرومیت چهار جلسه‌ای نمی‌تواند تیمش را از کنار خط در این دیدار همراهی کند. در واقع وادیلو نخستین جلسه از محرومیتش را در این دیدار پشت سر خواهد گذاشت.

مشکل دیگر پالما ادامه مصدومیت مسلم اولادقباد و «گوردیلو» است. اولادقباد دیگر بازیکن ایرانی سبزپوشان پالما است که بعد از بازگشت از تیم ملی ایران از تورنمنت تایلند دچار آسیب دیدگی شد و برای دومین دیدار متوالی در لیست پالما غایب خواهد بود.

این بازیکن تکنیکی البته در تمرینات پالما حضور داشت و تصویری از او هنگام تمرین در سالن منتشر شده است.

در سوی دیگر میدان، سعید احمدعباسی بازیکن راس تیم ملی ایران است که اتفاقاً نخستین بازی خود را در لیگ اسپانیا در هفته هشتم برابر پالما انجام داد. در آن مسابقه که در سالن سون مویس به میزبانی پالما برگزار شد، آلبالی با نتیجه 3 به 5 شکست خورد.

شاید این دیدار برای آلبالی اهمیت بیشتری داشته باشد. این تیم در سه دیدار گذشته خود شکست خورده است و برای فرار از بحران و حفظ شانس کسب سهمیه پلی آف نیاز مبرم به پیروزی برابر پالما دارد. این تیم با 31 امتیاز در رده هشتم جدول است و تنها هشت تیم برتر راهی مرحله پلی آف می‌شوند.

انتهای پیام/م

روز خاص فوتسال ایران در اسپانیا

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : فوتسال
وبگردی